Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dobre tyle, że to żelazo jest dobre w smaku ;) Więc da się to pić :D
  2. Damy radę ;) Do laryngologa Bogdan pojedzie sam z Theosiem :P No to teściowa pewnie na dniach wróci :P
  3. Hej Marta :) Aguś, według lekarza, anemii po porodzie "nie wyleczę" dietą :/ Muszę brać żelazo i być może jedna butelka, którą mi przepisał, nie wystarczy :(
  4. A Ty masz Sebka i teściową
  5. Gdyby mi w szpitalu powiedzieli, że jest tak źle, że muszę przyjmować żelazo, to bym sobie coś w aptece kupiła :P Nigdy nie miałam problemów z krwią, zawsze miałam wręcz krew idealną. Po ciąży z Theodorem nie miałam, żadnych problemów typu anemia i nie spodziewałam się, że teraz jest tak źle, że muszę coś brać :/ Jak jesteśmy tutaj od 2003 roku, to to jest Bogdana dopiero drugie chorobowe ;)
  6. Tobie ma być raźniej! A co ze mną? Nic mu nie jest, lenia ma :D Ale tydzień chorobowego na papierku dostał ;) I nawet mi to pasuje, że będzie w domu, bo w czwartek rano, Theodor ma kontrolę u laryngologa. I w czwartek popołudniu jestem umówiona z księdzem w sprawie chrztu ;) No i jeszcze trzeba Nathanowi jechać zrobić zdjęcia i wyrobić paszport przed wyjazdem do Polski w maju ;)
  7. Bogdan wstał rano i stwierdził, że nie chce mu się iść do pracy. Podjechaliśmy do lekarza, żeby dostał chorobowe. Chciałam z lekarzem porozmawiać też o problemach, które mamy z Theosiem, więc weszłam do gabinetu razem z Bogdanem. A lekarz jak tylko mnie zobaczył, to powiedział "Pani ma anemię!" Tylko spojrzał na moją twarz i już postawił diagnozę :/ Coś w tym jest, bo mam zawroty głowy :( I fakt jest taki, że na wypisie ze szpitala mam wpisaną anemię. Dlatego trochę mnie dziwi, że nie dostałam w szpitalu recepty na żelazo Ten lekarz od razu dał mi receptę na żelazo i jakiś czas po skończonej butelce, mam przyjść, żeby zrobić badanie krwi.
  8. Aga, Bogdan też ma tydzień chorobowego :P
  9. Dziękuję za nagrodę :* A teraz znikam spać :P
  10. Dzięki Aniu :* No fajnie. Ale będziemy robić dziecięce imprezy :D
  11. Ja się czuję świetnie :P
  12. TyŚ, a może Kurzyk ma schizofrenię :P
  13. Kolega liczy na syna ;) A ja bym się nie pogniewała, jakby był chłopak, bo miałabym komu oddać ubranka :) No i cieszy mnie, że mamy dzieci z jednego roku, bo Zosia i Theodor są w jednym wieku, a teraz Nathan i "fasolek" też będą z jednego roku :)
  14. Ale Wam rozkopali las Teraz, to moi mężczyźni mieli by tam raj i szaleliby quadami Bierz się za naukę :mad: Żebyś potem nie płakała, że coś zawaliłaś :mad: No, już za lekko ponad 2 miesiące się widzimy I ja też poproszę nagrodę
  15. No to gratulacje :) I najważniejsze, że jesteś zadowolona ;)
  16. Dzięki TyŚ ;) Olu, a może kumpel dla Nathana :P Śmiałam się z nich, że co przyjeżdżają do nas przywitać nowego członka rodziny, to oznajmiają nam, że sami zostaną rodzicami :D Bo taka sama sytuacja była 4 lata temu, jak przyjechali pierwszy raz do Theosia ;) I kolega do mnie z tekstem "To nie róbcie czasem trzeciego" :D
  17. I jak po wystawie??
  18. U mnie dziś tylko 16'C, ale słoneczko :)
  19. Będę ciocią :) Była u nas dziś Zosia z rodzicami i w październiku urodzi jej się rodzeństwo
  20. Czyli niezły żart :P
  21. W tym roku nigdzie, bo ja będę w PL 2 tyg. po wystawie w Opolu ;) Ale może w przyszłym roku uda mi się być w PL jak będzie wystawa, to wtedy Aga z Sebkiem przyjadą, bo Sebek lubi Opole :)
  22. Junior będzie w koszuli w kratkę i spodniach na szeleczkach :)
  23. Jestem ciekawa ile z Was, będzie w Opolu wtedy kiedy ja będę? :P Agi nie liczę, bo wiem, że będzie na 100% jakby co ;)
  24. Hej Aniu :) I właśnie na to liczę ;)
×
×
  • Create New...