-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zdjęcia będą bardzo monotematyczne, ale chce Wam pokazać jak Tora jest uparta i już nawet Theodorowi nie odpuszcza :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nathan rzyga, a nie ulewa :/ Co dziwne, nie dzieje się to po każdym karmieniu, ani nawet codziennie. Ale tak 3-4x w tygodniu jest taki rzyg, że mam wrażenie, jakby zwracał wszystko co wypił :/ I potrafi tak nawet godzinę po karmieniu :/ -
Ja jem wtedy kiedy jestem głodna :P
-
Jak zjem kolację, to też dodam u siebie foty ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Podobnie jak z ulewaniem :P Też jeszcze niczego nie wymyślili, żeby niemowlaki nie ulewały :/ -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Na to wygląda :( -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mniej więcej od 17 i trwają prawie do 20 :/ -
Tak, furtka wystarczy na dłużej niż papier :P
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ona wchodzi na dogo, tylko galerię ma w 4-rech literach :P -
Pewnie Dora jest zazdrosna o te wszystkie inne psy w Twoim domu :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pomaga położenie na brzuszku. Ale taki maluszek jak Nathan, nie wytrzymuje długo w takiej pozycji :/ Więc jest cichutko jak go położę na brzuszku, ale po kilku chwilach już się denerwuje i jak go obracam, to znowu jest ryk :/ Nathan nawet na rękach ma problem z uspokojeniem się. -
To samo usłyszałam od Bogdana ;) Aguś, dawaj mu się bawić lalkami, wózkami itp. u Marysi i wystarczy. Za kilka tygodni mu przejedzie ;) P.S. Dajcie w końcu Qwendi jeść :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mogą trwać do 3-4 miesiąca :/ Dokładnie :D To następnym razem, Sebek niech ich zagada, a Ty kradnij :D Aguś, gdyby była gwarancja, że to pomoże (ale na 100%) to i 5x tyle bym wydała ;) Dziś, po 3h noszenia, tulenia, grzania brzuszka suszarką, aż się poryczałam :( Jutro ma być u nas położna, to zapytam ją o jakieś inne środki na kolki, skoro SabSimplex nie pomaga :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Narzeczona, dziecko i wiek w dzisiejszych czasach to nie problem :P Witaj :* Te kolki mnie wymęczą (i Nathana) :( Krople nic nie pomagają, masaż też nie :( Już dziś sięgnęłam po suszarkę, młody się uspokoił i śpi na moich rękach :/ -
Ja też nie mam osiatkowanych okien :P
-
dubel :/
-
Tak, dziś pierwsza nocka jak chłopcy spali sami w pokoju ;) Wszystko poszło bardzo dobrze :) Aguś, chyba każdy chłopak ma etap bawienia się dziewczęcymi zabawkami :P Theodor też tak miał. Nawet byłam bliska kupienia lalki :D Ale po wyjeździe do PL i zabawie lalkami od kuzynek mu przeszło ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie mam :P Ja używam tylko wodoodpornego ;) Teraz to się kolega nazywa :P :D Trzeba było tego szczeniora kraść i wysyłać do mnie ;) Cześć Ola :) -
Ja też owocnie z rana, bo zmieniłam wszystkie pościele, "wyprowadziłam się" z pokoju dzieci, nastawiłam pranie...
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aga, padać przestało, więc spacer zaliczony ;) A tak cieplutko, że aż się nie chciało wracać do domu :P Ola, ja mogę spacerować w deszczu, to nie problem ;) Ale tak lało z rana, że nawet pokrowiec na wózek niewiele by pomógł :/ -
Tyś, ja wiem, że Wam się nie przelewa z kasą, ale może szłoby mu zbudować choć jakąś małą wolierę i tam go zostawiać na dłuższy czas niż tylko spacery?
-
Hej Ola :) Jak Lara dochodzi do siebie po zabiegu? I co tam u Dory? :)