Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Oooooo, zdradzisz jakieś szczegóły? Hej :) Ale "jutro" trwać będzie jeszcze ponad 10h, więc mam czas :P Hej ;) Dziś będą, obiecuję ;)
  2. To po coś żarła sałatkę?! :P Kolorowych ;)
  3. Zrób sobie herbatkę z wkładką :D
  4. Nie wiem ile w tym jest prawdy, bo nigdy nie miałam zderzenia z dziką zwierzyną. Ale kiedyś obiło mi się o uszy, że jeśli był znak "uwaga, zwierzyna leśna", to nie ma co liczyć na zwrot kosztów naprawy. Ale jeśli takiego znaku na drodze nie było, to ponoć można się domagać zwrotów kosztów naprawy od miasta/nadleśnictwa...Ale to by trzeba się było dowiedzieć chyba w swojej ubezpieczalni ;)
  5. Biedne suki :D
  6. No, to na pewno lepszy niż szczylki ;)
  7. Mi szwagier przywiózł winko, choć nie wiedział czy już mogę pić :D I szkoda mi, żeby kolejna butelka stała nietknięta :P
  8. Ooooooo, a czyj to był pomysł ze sterylką?
  9. Nie :P Tak, już tylko sztuczne. Gdybym karmiła jeszcze choć 1x dziennie cycem, to wina bym nie piła :P
  10. Jeszcze nie raz będziesz podważać jego autorytet :P Jutro fotnę chłopaków, to pooglądacie sobie ;)
  11. Teraz piję wino, a dzieci śpią :P
  12. No kurcze, Sebek się nie wyprze Fabiana, tak jak Bogdan swoich synów Ja dziś wizualnie odmłodziłam Theodora, bo mu włosy opitoliłam ;) A jak ma krótkie, to wygląda na młodszego :)
  13. U mnie sobota była piękna, 16-17'C :) A od wczoraj deszcz :( A dziś, jakby deszcz, to było za mało, to jeszcze grad padał :/
  14. Moja wetka (bo to weterynarz wydaje paszport) dała mi go od ręki, więc myślę, że tego samego dnia powinniście go mieć ;) Dowiedz się u siebie w gminie, czy nie jest wymagane też ubezpieczenie na psa ;) Planujesz yorka, więc to mały pies. Jednak u nas było "mile widziane" ubezpieczenie za psa, bo pies duży, może ugryźć, może spowodować szkody jak wpadnie na ulicę itp. Obowiązku nie ma, ale wiem, że niektóre landy nalegają na takie ubezpieczenie ;) To nie są duże koszty, bo ja za swoją ONkę płacę coś ponad 8euro miesięcznie, ale warto się tego dowiedzieć ;)
  15. Tytuł galerii pasuje idealnie do tych akrobacji :D
  16. Aguś, czas może i by się znalazł, ale stwierdziłam, że nie warto :P Ograniczyłam się do tradycji w postaci święconki, białej kiełbasy i mazurka ;) Na tym zdjęciu, Fabian wygląda na dużo starszego niż jest :)
  17. Szczeniak musi być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, czyli musi być w wieku 3 miesięcy lub więcej, żeby mógł zostać zaszczepiony. Do tego musi mieć chip i paszport. To cała niezbędna dokumentacja, żeby zabrać psa do Niemiec. Potem, już tylko rejestrujesz psa u siebie w mieście, uiszczasz opłatę (każdy land ma inną opłatę za psa) i to wszystko ;)
  18. Uuuuuuuuuuuuu, nie ciekawie :/
  19. Ja w tym roku, w ogóle nie mam praktycznie jedzenia świątecznego :P Więc ja nie pęknę :)
  20. Po górkach, to nie z wózkiem, tylko z chustą :P
  21. Poranna gimnastyka :)
  22. Wesołych Świąt Paulina :)
  23. Kurze starte? wywietrzone? :P I jeszcze raz Wesołych ;)
×
×
  • Create New...