Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Aga, a pani która siedzi na recepcji u Twojej pani alergolog, nie może wejść do gabinetu i wziąć tylko receptę dla Ciebie?
  2. Ola, ja wiem , że jest pełno fajnych ciuszków. Tylko taki maluch nie zdąży tego nosić :P Aga, to zdrówko :)
  3. Hejka :) Ogólny lekarz nie może dać recepty?
  4. Ja nic nie obiecywałam :P Spodnie wyprane, schną na suszarce :P "Wieczór"??? Piłaś coś? :D
  5. Już to zrobiłam :P A teraz wybaczcie, ale oczy mi się same zamykają, więc uciekam spać ;)
  6. Jak se jeb*niesz w łeb, to oprócz nie czucia smaków, nie będziesz czuła też głowy :P
  7. Leżą w pralce i czekają na wypranie :P
  8. Nic innego w takim wypadku nie mogłam zrobić :P
  9. A ja zostawiłam dzieci z tatusiem i pojechałam po spodnie dla Theodora ;) Kupiłam mu 2x jeansy, 2x dresowe i 1x jakieś zwykłe materiałowe :) Przy okazji kupiłam też Nathanowi bluzę na chłodniejsze dni :)
  10. Jeszcze raz gratuluję :) Z tej okazji nalałam sobie wiśniówkę i opijam Twój sukces :D
  11. Aguś, dresowe z mankietami na kostkach są najlepsze ;) Nie zjadą mu na kostki jak za długie, no i dresowe na gumce, to i w pasie dobre ;) Theodor ma najwięcej dresowych :P
  12. Równie dobrze, może się przewrócić (bez łyżeczki w buzi) i uderzyć w skroń. Efekt chyba znasz :/ Więc nie panikuj
  13. Brawo dla Twojego brata :)
  14. Chcesz chodzić w męskich ciuchach? :P W sumie, to muszę jechać mu kupić spodnie, bo prawie każde już są za krótkie :/
  15. Aguś, ja teraz jak Tora gubi sierść, to latam z miotłą/odkurzaczem codziennie ;) Ale oczywiście przy Nathanie, zdarzy się dzień, że nie mam kiedy albo najzwyczajniej w świecie mi się nie chce :/ I wtedy 1 dzień nie jest pozamiatane. No to wtedy też może się zdarzyć, że mamy o to spięcie, bo mój pies i mam po nim sprzątać. Ale ostatnio mu to wyperswadowałam, pokazując mu, że w tych pozamiatanych śmieciach jest nie tylko psia sierść, więc...:P
  16. Wzrostowo to na bank :D Dzień doberek Aguś :)
  17. Ty i ta folia bąbelkowa :P
  18. Aguś, dla mnie też jest miło spać z dzieckiem ;) Nawet przed chwilą obudziłam się wtulona w Nathana :) Tylko żebyś się za kilka lat nie obudziła "z ręką w nocniku", jak moja koleżanka i w wieku 5-6 lat, nadal chodzili z dziećmi je usypiać, bo inaczej nie zasnęły :/
  19. Dla niego będziesz "pani starsza" :D :P
  20. A myślisz, że co wisiało na miesiąc przed moim pójściem do szpitala? Wszystko opisane dokładnie, jak, czym i o której karmić zwierzyniec....itp.
  21. Theodor z automatu mówi do starszych ludzi od siebie ciocia/wujek :P
×
×
  • Create New...