Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Bać by się nie bał, tylko znając jego sklerozę, to musiałabym mu 1000x powtarzać jak ma przygotować mleko :D
  2. Dla Nathana i Theodora będziesz ciocią jak przylecisz, więc jesteś też cioteczką :P
  3. Aguś, ale to że Fabian zasypia z którymś z Was, też idzie łatwo rozwiązać. Kładź go do łóżeczka i już. I obojętnie co by się nie działo, to konsekwentnie go tam kłaść. Pewnie będzie wstawał, płakał, kombinował...Ale gwarantuję Ci, że to jest kwestia maksymalnie tygodnia i po kłopocie :) Tylko musielibyście być z Sebkiem po tej samej stronie, żeby dziecku nie mieszać ;) Dziecko musi mieć przede wszystkim stałe godziny wszystkiego, nie tylko spania. Jak już Fabian będzie mógł zasypiać w ciszy i spokoju, o konkretnej godzinie, to będzie dużo łatwiej ;)
  4. A mój starszy grzecznie chodzi spać o 20, a młodszego kładę o 20, a on sobie leży, gada i zasypia koło 21 :P
  5. Aguś, wybrałam w sumie buty na niższym obcasie, bo oglądałam inne, na wiele wyższym :P
  6. No, w końcu przyszła zguba :P
  7. Dziękuję Aniu :* A właśnie kupiłam Nathanowi koszulę na komunię, taką o:
  8. Dzięki :* Tak, wiśnia. Jak nie znajdę żółtych szpilek, to do tych wiśniowych zakładam kremową sukienkę ;) A jeśli znajdę żółte szpilki, to chcę założyć białą ołówkową spódnicę i mam żółty ażurkowy sweterek :) Majoka, zaufaj mi, że dbam o jego tyłek :P
  9. A takie buciki dziś kupiłam na komunię mojego bratanka :) Ogólnie to szukałam żółtych, ale nigdzie nie mogę znaleźć :/
  10. Znając Patrycję, to ona nie miałaby nic przeciwko pójścia na balety ;) Ale pocieszę Cię, że mnie takie coś nie kręci. Wolę domówki, ewentualnie czasem wyskoczyć gdzieś na piwko do jakiejś knajpy ;) Więc nie martw się, nie zostawię Cię z czwórką chłopców :P Poza tym, jej synowie mają 7 i 10 lat :D
  11. Na dogo zostałam tylko ja, Aga, Ola i Ty majoka :P Reszta wyniosła się na fejsa i dogo ma w czterech literach :P
  12. Moja koleżanka już się śmieje, że jak będzie Ola, to podrzuci jeszcze swoich dwóch synów Oj tam ;)
  13. Kiedyś miał dywan na całej tej powierzchni, ale po wymianie kanapy dywan się nie mieścił i wyniosłam go do jego pokoju :P Dziękuję :*
  14. Zdrówka dla mamy i dla Ciebie ;)
  15. Rano zakupy, potem szybki obiad, a później pojechałam załatwiać chrzest dla Nathana ;) Bogdan ma wolne do końca tygodnia :) Najpierw zdjęcia Theodora :P I zdjęcie zdjęcia :P
  16. Hej laski :) U mnie nie taki leniwy dzień :P
  17. Ola ćwiczy przed przylotem do nas ;) Lepiej zapytaj mamę Tadzika czy możesz, żeby nie było problemów ;)
  18. Cześć Fabian :) I Aga :P
  19. My Cię Aga nie straszymy :P I dzień dobry :)
  20. Ola, dosypywałam mu sam błonnik do mleka. Efekt zerowy :( Idę spać. Dobranoc :P
  21. To miłej opieki na Tadzikiem :) A ja znikam spać :P
×
×
  • Create New...