Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Aguś, w tym tygodniu w DDTVN był wywiad z lekarzem i już coś tam pyli właśnie od końca marca :/ Mówił co, ale ja nie pamiętam, bo ja nie alergik :P
  2. Bardzo fotogeniczne te Twoje psy :)
  3. Moje chłopaki wygoniłam na basen, a my z Nathankiem siedzimy sobie w domciu ;) Poszłabym na spacer, ale oczywiście pada deszcz :(
  4. Czasem mu się zdarza być grzecznym :P Dzięki :) A ja lubię dzidziusie w śpiochach, bo wtedy właśnie wyglądają tak niewinnie :) Jest ogromny, ale tak się wkomponował w kanapę, że w tym szoku, że mi dziecko zniknęło, to go nie zauważyłam :D Dzięki :* O tak :D
  5. Obawiam się, że błędem było pokazanie mu, że można wychodzić na dwór :( Spodobało mu się i chce być kotem podwórkowym :P
  6. A nie bierze Cię już czasem alergia i stąd ta senność?
  7. Drzwi wyjściowe zamknięte na klucz, furtka w podwórku też, więc możliwości wyjścia z domu nie miał ;) Ale co się przez te kilka sekund strachu najadłam, to moje :D
  8. Dobrze, że mu stopy i głowa wystawała spod koca, bo inaczej bym go tam nie zauważyła :D
  9. Puk! Puk! Właścicielka galerii tu jeszcze jest? :P
  10. Hej Aga :) Ja mam nadzieję, że Ty nie jesteś w pracy :/
  11. To co kocurkowi było? Jakieś zdjęcia z dogtrekkingu?
  12. I tak i nie :P Łazienkę wysprzątałam porządnie, ale resztę chaty tylko tak, żeby nie straszyło :D Nie miałam możliwości wszystkiego wyszorować, bo byłam dziś sama. Bogdan był w pracy do 17, więc nie miałam komu wcisnąć dzieciaków i spokojnie wszystkiego wysprzątać :/ Za to mam 3 fotki :P Theodor mi stracha narobił :/ Zasnęłam na kanapie w Nathanem. Theodor w tym czasie oglądał bajkę. Jak się obudziłam, to bajka już się skończyła, a Theosia ani widu, ani słychu. Patrzę na podwórko przez okno, bo myślałam, że poszedł do piaskownicy-dziecka brak. Nasłuchuję czy bawi się u góry-cisza. W pewnym momencie patrzę na drugi koniec kanapy, a tam taki widok: I zagadka "gdzie jest Theoś" się wyjaśniła :D
  13. A ja już nie i idę brać się za robotę :P
  14. W sumie nie wielkie. Spacer do apteki, przygotowanie piaskownicy dla Theodora, posprzątanie chaty....
  15. No to Theodor wyższy niż Łukasz :P Dziękuję :* Dzień doberek Olu :)
  16. Według wagi domowej waży 16.5kg i ma 104cm :P Ale u lekarza powinni mieć dokładniejszą wagę i miarę ;)
  17. 20 maja ma U8 (bilans 4-ro latka), to się dowiemy ile ma cm i kg ;)
  18. Muszę zrobić nowe foty, bo więcej nie mam :P Dziś byłam u koleżanki i stwierdziła praktycznie to samo co Ty. A mianowicie, to według niej wyciągnął się mocno w górę, ale również jakiś chudy się zrobił :D
  19. A w łeb chcesz dostać?
  20. Dobra myśl :)
×
×
  • Create New...