-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja też bym chętnie miała młodego przy sobie w nocy, najlepiej w łóżku :) Taki cieplutki, obok mamusi... Ale wiem, że im dłużej będę go "rozpieszczać", tym trudniej będzie potem go tego oduczyć :/ Byliśmy dziś u lekarza i Natahan waży już 4.4kg i ma 56cm :) -
Moja mama, za dziecka zawsze leczyła mnie bańkami ;) I chyba mam coś z sado maso, bo lubiłam stawianie baniek :D A to nie próżniowe, tylko te ogniowe ;) Za to jesienią, będąc już w ciąży, lekarz mi postawił właśnie te próżniowe i efektu nie było żadnego :( Bańki leżą u taty i bym je chętnie przygarnęła, gdybym umiała je stawiać ;) Ale mamy już nie mam i nie ma mnie kto nauczyć :(
-
Co za wyrodna z Ciebie matka, dziecka się pozbywa :P P.S. A po co tam jedzie?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mówiłam, ze do mnie nie podobny :P Theodor lubi zasypiać w nietypowych miejscach albo pozycjach ;) Wczoraj zasnął dosłownie na oparciu kanapy :D Twoje postanowienie jest nic nie warte :P Nocka super, cała w łóżeczku :) Ale jeszcze dziś nie będą spać bez mamy :P Do końca tygodnia jeszcze się pomęczę na materacu, a w niedzielę wrócę do męża jakby co ;) On to zrobił specjalnie :P Teraz ma czas na sprawdzenie, czy nie masz kochanka :D -
Aga, Ty na dogo o tej porze?! Śliczne, słoneczne zdjęcia :) Ja dziś mam słoneczko i oby zostało jak najdłużej :)
-
Jak moja teściowa zaczęła wychodzić z Torą na swojej wsi, to robiła podobne wrażenie :D
-
To może lepiej do lekarza, a nie leczyć się samemu?! Bo takie niedoleczone, może ciągle powracać :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Trzecie, co? Ponad tydzień temu wstawiłam swoje zdjęcie z Nathanem :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hejka :) U nas bez zmian :P Czasu brak, dzidziuś rośnie....Pogoda taka sobie :/ Obecnie tylko 10'C i pochmurno, ale nie pada. Prognoza pokazuje, że po weekendzie ma być około 21'C i na to liczę :) Z dobrych wieści, to takie, że drugą noc z rzędu, Nathan przespał całą w łóżeczku i nie musiałam go brać nad ranem do siebie ;) A że śpię obecnie na materacu z dziećmi w pokoju, to mam nadzieję, że jeszcze kilka takich nocy i wracam do męża, do łóżka :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Oczywiście, że się przejmuję :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To jest psia galeria, a nie dziecięca :P A zdjąć psa nie mam :D -
A już myślałam, że Qwendi z cieczką i dlatego na lince ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobranoc -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I tak ma być :P -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Podoba mi się to :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie narzekaj, bo się zamknę w sobie i więcej zdjęć nie dodam :P -
Koszt to jedno, a realizacja czegoś takiego, to utopia. No bo to droga przecina lasy/pola, które są "domem" tych leśnych zwierząt. Moim zdaniem, takiego czegoś się nie da zrealizować, bo te zwierzęta muszą się przemieszczać w różne rejony i nie mogą pozostać nagle odgrodzone siatką od dostępu pokarmu/schronienia.
-
Ładnie jej w czerwonym :)
-
Mój Lumpek wychodzi na dwór od kilku lat na smyczy, zawsze do ogródka, więc teren zna ;) A i tak ciągnie brzuch po ziemi i jest powolny jak żółw :D
-
Coś dzieciaki nie chciały patrzeć w obiektyw :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzięki :* Więcej nie dostaniecie, bo musicie mieć niedosyt :P -
Zawsze, do przekroczenia granicy przez psa, potrzebny jest paszport, chip i szczepienie przeciwko wściekliźnie. A niektóre kraje chcą dodatkowo jeszcze kwarantannę, odrobaczenie na 24h przed przekroczeniem granicy, itp.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Trochę dziwne, że zostawili ją, a nie sprzątnęli od razu :/ Pamiętam, jak kiedyś znaleźliśmy w rowie potrąconego koziołka, to myśliwy z pobliskiego koła, przyjechał w ciągu kilkunastu minut ;) Niestety koziołek miał obrażenia wewnętrzne i musiał go dobić :(