Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja też bym chętnie miała młodego przy sobie w nocy, najlepiej w łóżku :) Taki cieplutki, obok mamusi... Ale wiem, że im dłużej będę go "rozpieszczać", tym trudniej będzie potem go tego oduczyć :/ Byliśmy dziś u lekarza i Natahan waży już 4.4kg i ma 56cm :)
  2. Moja mama, za dziecka zawsze leczyła mnie bańkami ;) I chyba mam coś z sado maso, bo lubiłam stawianie baniek :D A to nie próżniowe, tylko te ogniowe ;) Za to jesienią, będąc już w ciąży, lekarz mi postawił właśnie te próżniowe i efektu nie było żadnego :( Bańki leżą u taty i bym je chętnie przygarnęła, gdybym umiała je stawiać ;) Ale mamy już nie mam i nie ma mnie kto nauczyć :(
  3. Co za wyrodna z Ciebie matka, dziecka się pozbywa :P P.S. A po co tam jedzie?
  4. Mówiłam, ze do mnie nie podobny :P Theodor lubi zasypiać w nietypowych miejscach albo pozycjach ;) Wczoraj zasnął dosłownie na oparciu kanapy :D Twoje postanowienie jest nic nie warte :P Nocka super, cała w łóżeczku :) Ale jeszcze dziś nie będą spać bez mamy :P Do końca tygodnia jeszcze się pomęczę na materacu, a w niedzielę wrócę do męża jakby co ;) On to zrobił specjalnie :P Teraz ma czas na sprawdzenie, czy nie masz kochanka :D
  5. Aga, Ty na dogo o tej porze?! Śliczne, słoneczne zdjęcia :) Ja dziś mam słoneczko i oby zostało jak najdłużej :)
  6. Jak moja teściowa zaczęła wychodzić z Torą na swojej wsi, to robiła podobne wrażenie :D
  7. To może lepiej do lekarza, a nie leczyć się samemu?! Bo takie niedoleczone, może ciągle powracać :/
  8. Trzecie, co? Ponad tydzień temu wstawiłam swoje zdjęcie z Nathanem :P
  9. Hejka :) U nas bez zmian :P Czasu brak, dzidziuś rośnie....Pogoda taka sobie :/ Obecnie tylko 10'C i pochmurno, ale nie pada. Prognoza pokazuje, że po weekendzie ma być około 21'C i na to liczę :) Z dobrych wieści, to takie, że drugą noc z rzędu, Nathan przespał całą w łóżeczku i nie musiałam go brać nad ranem do siebie ;) A że śpię obecnie na materacu z dziećmi w pokoju, to mam nadzieję, że jeszcze kilka takich nocy i wracam do męża, do łóżka :D
  10. To jest psia galeria, a nie dziecięca :P A zdjąć psa nie mam :D
  11. A już myślałam, że Qwendi z cieczką i dlatego na lince ;)
  12. Nie narzekaj, bo się zamknę w sobie i więcej zdjęć nie dodam :P
  13. Koszt to jedno, a realizacja czegoś takiego, to utopia. No bo to droga przecina lasy/pola, które są "domem" tych leśnych zwierząt. Moim zdaniem, takiego czegoś się nie da zrealizować, bo te zwierzęta muszą się przemieszczać w różne rejony i nie mogą pozostać nagle odgrodzone siatką od dostępu pokarmu/schronienia.
  14. Ładnie jej w czerwonym :)
  15. Mój Lumpek wychodzi na dwór od kilku lat na smyczy, zawsze do ogródka, więc teren zna ;) A i tak ciągnie brzuch po ziemi i jest powolny jak żółw :D
  16. Coś dzieciaki nie chciały patrzeć w obiektyw :P
  17. Dzięki :* Więcej nie dostaniecie, bo musicie mieć niedosyt :P
  18. Zawsze, do przekroczenia granicy przez psa, potrzebny jest paszport, chip i szczepienie przeciwko wściekliźnie. A niektóre kraje chcą dodatkowo jeszcze kwarantannę, odrobaczenie na 24h przed przekroczeniem granicy, itp.
  19. Trochę dziwne, że zostawili ją, a nie sprzątnęli od razu :/ Pamiętam, jak kiedyś znaleźliśmy w rowie potrąconego koziołka, to myśliwy z pobliskiego koła, przyjechał w ciągu kilkunastu minut ;) Niestety koziołek miał obrażenia wewnętrzne i musiał go dobić :(
×
×
  • Create New...