Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To sobie wstawię nowe, ładniejsze :P
  2. A mi się wydaje, że ma więcej jasnego :P
  3. A Ty jak zawsze ślepa :P
  4. Może przy okazji wyprostują mi się zęby
  5. Dziś z rana mieliśmy odwiedziny znajomych. Popołudniu wpadli kolejni. Oczywiście od jednych i od drugich dostał prezenty, m.in. ciuszki. Jakbym chciała focić wszystko co Theodor dostaje od naszych znajomych, to więcej byłoby fot ciuchów, niż dzieci :P Dziękuję :*
  6. Leon dopasował patyczek do swojego rozmiaru :D
  7. Wychodzi na to, że to przesyłka do Bogdana z Chin :P Rachunki mam ściągane automatycznie ;) Aga, Papsik chyba trochę zmieniła ubarwienie?!
  8. Cześć wieczorowo :) Hej :) I co w związku z tym? :P
  9. Kurcze, nie ciekawie :/ Daj znać jutro co się udało załatwić ;)
  10. No to grubo :) Otwieraj flaszkę :D Sto lat dla Misi :*
  11. Nie będę odbierać, bo chcę na komunię do Polski jechać :D :P
  12. A ja cały dzień myślę, co to do nas przyszło, bo poczta była jak nas w domu nie było, a na awizo jest tylko nazwisko, więc nawet nie wiedziałam czy to do mnie czy do Bogdana :P
  13. Ty coś wysłałaś?????????????????????? Czemu nie uprzedziłaś? :P
  14. No to moje pytanie w Twojej galerii, nie aktualne :P
  15. Niby 56, ale część już jest odłożona do kartona, bo za mała :/
  16. Widać, że Sebek Cię kocha :D Aguś, pytanko: wysyłałaś coś do mnie?
×
×
  • Create New...