Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name='Niufciak'] [URL]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/227548_194056863974097_100001093550183_504327_776589_n.jpg[/URL] [/QUOTE] Ja chcę poprzytulać Toro :placz:
  2. A czemu do lekarza dopiero w przyszłym tygodniu?? Czemu nie jutro?? Ja wyjątkowo dobrze znoszę te kilka dni ;) Mam nadzieję, że nic się nie zmieni też po urodzeniu dzidziusia :)
  3. [quote name='aganela']we weekend:)[/QUOTE] Niech stracę :D
  4. [quote name='Jaga.']http://imageshack.us/m/684/1026/dsc0457pz.jpg kot na drapaku w ekstazie hihihi http://1.1.1.5/bmi/imageshack.us/m/6/6641/dsc0441cq.jpg a tu jaka przyczajka :D widać że jest "zadowolony" z szelek foty boskie! Tora przepiękna... ta jej głowa! rozkosz! potomstwo też super, najmocniej uśmiałam się z fasolka :) zdróweczka dla Tory życzę! Dziękuję za komplement ;) i życzenia zdrówka, przydadzą się. [quote name='dOgLoV']http://imageshack.us/m/716/3298/dsc0453d.jpg piękne legowisko :loveu: a Tora chyba bardzo je polubiła :loveu: Tora lubi "każde" legowisko, zawsze dostosowuje się do sytuacji. Pokazuję raz, mówię "na legowisko" i Tora idzie się położyć :D Bardzo to wygodne. Kiedyś pojechaliśmy do znajomych, zapomniałam jej legowiska, to koleżanka pożyczyła mi koc. I Tora całą noc na nim spała :)
  5. [quote name='kalyna']a ta ściana nie jest spowodowana brakiem witamin u Tory? czy to za czasów jej szczenięctwa?[/QUOTE] To pamiątka jak Tora zaczynała ząbkować. Trzeba całą kuchnię od nowa tapetować, bo takich "placków" jest więcej, plus podrapane przez kota. Ale narazie kuchnia musi poczekać. Teraz mam całkowity remont łazienki (burzenie ścian, kafelkowanie, itp.)
  6. Fajna klatka ;) Myślę, że teraz będziesz spokojniejsza, jak będziesz mogła go tam na chwilkę zamykać i nie będziesz się martwić, że komuś stanie się krzywda. Ja też myślę, że surowe będzie dla niego najlepszą nagrodą za siedzenie w klatce ;)
  7. I stare dobre małżeństwo w swoim nowym łożu :D
  8. I troszkę koteczka ;) Ta zdarta tapeta na ścianie to zasługa Tory :D
  9. Tora dostała nowe legowisko ;) (prezent od mojego męża)
  10. [quote name='dOgLoV']Kocham zdjęcia dzieciaków :loveu::loveu::loveu::loveu: fasolka najbardziej słodka :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Jeszcze nie wiadomo czy fasolek czy fasolka. Ale mój brat twierdzi, że dziewczynka, bo jak na USG chcieli poznać płeć, to dzieciaczek tak się odwrócił, że był tylko tyłek widać. Więc tata fasolki stwierdził: "Jeszcze sie nie urodziło, a już ma fochy. Napewno baba" :evil_lol:
  11. [quote name='sator_k_'] http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC07070.jpg Moja Tora miała taką zabawkę 2 dni :D
  12. [quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF2623.jpg?t=1306252700[/URL] [/QUOTE] Co tam ciekawego było??
  13. Zdjęć Tory nie mam, ale pochwalę się potomstwem mojego rodzeństwa ;) Na początek Tymoteusz (lat 5) i jego siostrzyczka Emilia (3 miesiące) Lilianna (9 miesięcy) Oraz "Fasolek" (inaczej zwany Strzyżykiem, urodzi się w sierpniu)
  14. [quote name='kalyna']ale i ta furorę robi Tora jak koziołki robi :) kocham te zdjęcia i jakbyś nagrała filmik to byłoby cudownie :)[/QUOTE] Postaram się, ale nie obiecuję :p
  15. [quote name='darii_iia'] [URL]http://img715.imageshack.us/img715/9021/122bk.jpg[/URL] [/QUOTE] Bibi uprawia boks? :p
  16. Hi hi hi Bobi w tym koszyczku wygląda jak króliczek wielkanocny :evil_lol:
  17. Moja Tora też jeszcze gubi sierść. Już było tak fajnie, mało sierści, a tu znowu i to w podwójnej ilości :angryy: Tatuaż rzeczywiście śliczny. Ja mam na łopatce złotą rybkę :p Chcę drugi tatuaż, ale mój mąż kategorycznie się nie zgadza:-(
  18. [quote name='ania90'] [URL="http://imageshack.us/m/84/8807/dsc00227jakzmniejszycfo.jpg"]http://imageshack.us/m/84/8807/dsc00227jakzmniejszycfo.jpg [/URL][/QUOTE] Bobi doi kota?? :eviltong:
  19. Na moją Torkę po ostatnich męczarniach u weta (w których miałam swój udział :-(), podziałała nowa zabawka :p
  20. [quote name='monika15'] [URL]http://img860.imageshack.us/img860/5692/28028.jpg[/URL][/QUOTE] Jakie piękne oczęta :loveu:
  21. Piękne zdjęcia. I ta mordka z piachu :loveu:
  22. [quote name='Polari'] [URL]http://img12.imageshack.us/img12/6857/p1000802e.jpg[/URL] [/QUOTE] Jaka słodziudka :loveu:
  23. [quote name=':: FiGa ::']Ale mamy wiecej fotek :multi: I juz bardziej normalnych :lol: [URL="https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_Y6mcnvI/AAAAAAAABac/M_WScvh2nIk/DSC_2395.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_Y6mcnvI/AAAAAAAABac/M_WScvh2nIk/DSC_2395.JPG [/URL][/QUOTE] To gdzie to normalne zdjęcie??
×
×
  • Create New...