Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dzisiejsza porcja zdjęć pod tytułem "Tora lata za piłką"
  2. *Magda*

    Uli & Bee

    Wracając do tematu głaskania/dotykania psów przez obcych. Szlak mnie trafia jak ktoś odrazu wyciąga łapska do mojego psa :angryy: Po pierwsze: -należałoby najpierw zapytać. Po drugie: -może pies gryzie (pomimo braku kagańca). Po trzecie: -może jest właśnie podczas jakiegoś szkolenia i musi być obojętny wobec innych bodźców. Po czwarte: -może nie życzę sobie, żeby podchodził do każdej osoby, która cmoknie... Sama bym chętnie wymiziała wszystkie napotkane na ulicy psy :loveu: ale ograniczam się do tęsknego wzroku za nimi :loveu::loveu::loveu: Mam sąsiada, który (chyba) się na nas obraził. A było, to tak: jak wzieliśmy Torę, to pozwalałam jej się witać z wszystkimi sąsiadami. Miała kilka tygodni, była niegroźna, wszyscy ją kochali. Nasz sąsiad zawsze przychodził, pogadał, pożartował, pobawił się z Torą... Ale Tora zaczęła dorastać i chciałam, żeby nie leciała do każdego na ulicy. Ćwiczenia komendy "do mnie" ćwiczyłam każdego dnia w różnych sytuacjach. No i pewnego dnia ów sąsiad zawołał Torę,a ja wydałam komende "do mnie". Tora się zawachała, ale przyszła do mnie :multi: Od tamtej pory sąsiad mówi już tylko "dzień dobry", już nie woła Tory, a z nami też już nie bardzo rozmawia.
  3. [quote name='Iza.']hahahaha zupełnie o tym nie pomyślałam, dzięki za pomysł :evil_lol:[/QUOTE] To kiedy próbujemy pieczonego grzywka? :D
  4. [quote name='dOgLoV'] [URL]http://img718.imageshack.us/img718/7880/dsc05828f.jpg[/URL] [/QUOTE] :loveu: Jak widzę takie słodkie maleństwa, to jeszcze bardziej tęsknię za moim bratankiem i bratanicami :-(
  5. I mały gratis, żeby nie było, że focę tylko psa i kota :D Źdźbło owsa Kwiat koniczyny Mak
  6. Tora wraca z piłeczką, aż się za nią kurzy :D:D:D
  7. ...więc wypatruje piłeczki :D... ... no gdzie ta piłeczka... ...i bieg za piłeczką :D I już wraca ze swoją "zdobyczą"
  8. Dzisiejsza porcja fotek ze spacerku ;) Pierwsza zasada spacerów: najpierw siusiu, potem zabawa :D Tora skończyła...
  9. [quote name=':: FiGa ::']http://imageshack.us/m/849/287/dsc0452y.jpg Aaaale wypasne to legowisko ma psica :loveu: Skad je macie? ;)[/QUOTE] Jak byliśmy na wystawie psów w Opolu, to mój mąż stwierdził, że Tora potrzebuje nowe legowisko (wtedy miała już dwa :p) A ja oczywiście chętnie się zgodziłam, bo na Torkę mogę wydawać kasy więcej niż zarabiam :D.
  10. [quote name=':: FiGa ::']Gdybys byla w okolicach Munchen to daj znac :multi:[/QUOTE] Jak będę coś wiedzieć konkretnie, to napewno dam znać. A jeśli nie teraz wiosna/lato, to pewnie wpadniemy do nich na Sylwestra. Także w tym roku napewno się zjawię w Twoich rejonach ;)
  11. *Magda*

    Uli & Bee

    [quote name='mychaaaaa'] Uli ciągle Haniska tuli, liże po pyszczku i merda do niego ogonkiem :D [/QUOTE] A może Ulinek zmienił orientację? :D
  12. Narazie remontuję łazienkę. Ale mam szwagra, który mieszka w Regenstauf (koło Regensburga) i czasem wpadamy do nich na weekend :) Zastanawiam się nad weekendem 11-13 czerwca, ale narazie to tylko plany ;)
  13. Miłego wypoczynku ;)
  14. [quote name=':: FiGa ::'] A gdzie tam :evil_lol: 15h i jestes :evil_lol: [/QUOTE] Jak się wsiądzie w samolot to chwila moment i jesteś w Monachium ;) Fotki boskie. Wymyziaj psiaczki. Jak wpadne na Bawarię, to je osobiście wymyziam :)
  15. [quote name='dOgLoV'] [URL]http://img863.imageshack.us/img863/613/dsc05754h.jpg[/URL][/QUOTE] Neron ucieka przed szczeniaczkiem :D:D:D
  16. [quote name='sator_k_'] http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC07126.jpg :loveu: Wymyziaj go ode mnie :p
×
×
  • Create New...