-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://imageshack.us/m/860/8605/dsc00345h.jpg[/IMG] Tora ogląda telewizję. Do tej pory jak są w TV jakieś zwierzaczki, to Torka ogląda. [IMG]http://imageshack.us/m/863/7847/dsc00346f.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://imageshack.us/m/861/3470/dsc00347o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/541/3301/dsc00348r.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tora jest już ze mną rok czasu. Pierwszego dnia, kilka zdjęć zrobił mój brat. No i przez rok czasu nie mogłam się o nie doprosić, ale dziś wkońcu mi je wysłał na e-maila :D Dlatego pomęczę Was Torą jak miała 8 tygodni :D:D:D [IMG]http://imageshack.us/m/854/2038/dsc00341m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/689/7332/dsc00342sz.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/135/2811/dsc00343tx.jpg[/IMG] Ja też mam pieska którego można nosić w torebce :D [IMG]http://imageshack.us/m/17/2176/dsc00344ht.jpg[/IMG] -
[quote name='sator_k_'] [URL]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06983.jpg[/URL] [/QUOTE] Przyznaj się, ile tych butelek wypiłaś Ty a ile Sator?? :eviltong: --- Jakiej firmy masz te szelki dla Satora??
-
[quote name='ahedok'] [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/maj/P5143659800x600.jpg[/URL] [/QUOTE] I po patyczku :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Misio :grins: A nie kot uwiazany na smyczy... zwyrodnialcu :evil_lol:[/QUOTE] Ale misio nie żyje :eviltong: a Lumpek "kożysta" w ten sposób z ogródka :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgexYXhkvI/AAAAAAAABW4/2X-917eDaVU/DSC_2024.JPG[/URL] [/QUOTE] Co to za misio zdeptany?? -
[quote name='monika15'] Paco był baaardzo zadowolony :D [URL]http://img855.imageshack.us/img855/6697/28063.jpg[/URL] [/QUOTE] Widać :D [quote name='monika15'] Pozdrawiamy :) [URL="http://img98.imageshack.us/img98/499/28005e.jpg"]http://img98.imageshack.us/img98/499/28005e.jpg [/URL][/QUOTE] :loveu:
-
Piękne zdjęcia, szacun
-
[quote name='Maalwi']Księżniczka Bibi :) [URL="http://img695.imageshack.us/img695/7238/p2703110918.jpg"]http://img695.imageshack.us/img695/7238/p2703110918.jpg [/URL][/QUOTE] Z tak piękną obróżką rzeczywiście wygląda jak księżniczka w koronie :loveu:
-
[quote name='psyja'] [URL]http://img90.imageshack.us/img90/8612/p1090486.jpg[/URL] [/QUOTE] Wiatr we włosach :loveu:
-
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='milenaa']najsłodszy ryj świata :cool3: [URL]http://img577.imageshack.us/img577/1096/dsc054062.jpg[/URL][/QUOTE] Dlaczego[B] ryj[/B] :angryy: przecież to[B] mordka[/B] kochana:loveu: -
Super zdjęcia :p A Dżeki z nową zabawką sweet :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Polari']A jak Tora tak łapie Lumka zębami to jej nie podrapie? Sliczne zdjęcia. A jaka ona wysportowana! Żeby w przyczepe skoczyć!. :) Śliczna Tora.[/QUOTE] Czasem pacnie ją łapką, ale z reguły poddaje się bezwarunkowo i pozwala się łapać za szyję, lizać... Do tej pory raz była tylko dramatyczna sytuacja: kot na kolanach, więc Tora zazdrosna, przyszła i pcha pysk między kota a rękę mojego męża. Lumpek (też zazdrosny) się zdenerwował i złapał pazurami psa. I trafił w okolice oczu Tory. Na szczęście Tora się nie wyrywała, my nie krzyczeliśmy tylko spokojnie odczepiłam pazury od psa, obejżałam pysk i nic na szczęście się nie stało ;) Od tamtej pory Tora nauczyła się robić skuteczne uniki, ale z zasady kot macha tylko łapką, bez pazurków :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [URL="https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgecm8HH2I/AAAAAAAABWE/n541vqvZEGI/DSC_1930.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgecm8HH2I/AAAAAAAABWE/n541vqvZEGI/DSC_1930.JPG[COLOR=#000000] [/COLOR][/URL][/QUOTE] Na kogo ten morderczy wzrok i zęby?? -
Nie poddawaj się :mad: Za dużo pracy w niego włożyłaś. Chcesz to teraz zaprzepaścić?? Chcesz, żeby zapomniał co go nauczyłaś?? Popatrz na to z troszke innej strony. Pies tak samo jak człowiek, chce czasem zrobić coś tylko dla siebie, coś co sprawi mu radość :buzi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Figa będzie sie ze mnie śmiać, że panikowałam :-P Dobrze poszło, czekam na wyniki :)[/QUOTE] No to bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='ania90']dlaczego Lumpek jest na smyczy?[/QUOTE] Bo ucieka. Już go kiedyś goniłam pół nocy po ogródkach sąsiadów zanim wrócił do domu. A że jest zbyt ufnym kotem (nie boi się ludzi i psów) to nie mogę mu pozwalać wychodzić na samotne wyprawy. -
[quote name='dOgLoV'] [URL]http://img220.imageshack.us/img220/5923/dsc04828q.jpg[/URL][/QUOTE] Qwendzi prawie nie widać, za to Neron wygląda jakby mu czyiś ogon dokleili :evil_lol:
-
[quote name='ahedok'][przepraszam, jeśli zaniedbam galerię swoją czy czyjąśkolwiek, ale 3 gim w maju to nie przelewki niestety...][/QUOTE] Tego niestety nie wiem , bo jak ja chodziłam do szkoły to nie było gimnazjum :diabloti::evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='mychaaaaa']Lumpek przypomina mi Sylwestra rodziców :) ale Sylwester na smyczy chodzić nie chce ;)[/QUOTE] Lumpek w zasadzie też nie :shake: Cały się spina i mam duży problem, żeby mu szelki założyć. Po zapięciu, muszę siedzieć jakiś czas, a on leży na ziemi i dopiero po kilku minutach zaczyna pokazywać jakieś oznaki życia ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']http://imageshack.us/m/20/7083/dsc0371nq.jpg Tora chce Lumpka wystraszyć? i widzę, że podwórko typowe dla Tory, bo dużo miejsca do biegania i pachołki do agillity :D i kobita w pełni szczęśliwa jest :-) Nie, Tora zrobiła unik, bo Lumpek chciał ją capnąć łapką, niestety nie udało mi się tego uchwycić. Narazie w ogródku tylko trawa i pachołki, ale w przyszłości zagospodarujemy troszkę teren :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zarówno Tora jak i Lumpek są zazdrośnikami :eviltong: Nie ma takiej opcji, żebym zabrała tylko kota, a Tora została sama. Będzie pisk i drapanie w drzwi :diabloti: Tak więc jedyne wyjście, to do ogródka razem. Muszę koteczka częściej zabierać do ogródka, to może się przekona do szelek, bo póki co traktuje zakładnie szelek jak karę :-(. A jak Tora idzie na spacer, to kot czeka przy drzwiach :p I pierwsze co robi Tora, to łapie kota za szyję. Jak byłam teraz na urlopie, to kot został u koleżanki. Tora nie widziała go tydzień czasu, więc jak wróciliśmy z kotem do domu, postawiłam transportówkę na ziemi, otworzyłam. A Tora co?? A Tora wsadziła łeb do środka i ze szczęścia się posikała :loveu: Dobrze, że było to na podwórku, bo inaczej byłaby mokra plama w domu :eviltong:. -
Piękne zdjęcia w mleczach :loveu: U mnie po mleczykach zostały już tylko dmuchawce :placz: