Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Kurcze, mój brat też robi swojemu psu jeden dzień postu, ale dlatego, że Gryzak (tak ma na imię :D) wybrzedza z jedzeniem. Ja z Torą póki co nie mam problemów w kwestii jedzenia, dlatego narazie nie zamierzam jej robić postu. Ja narazie zastanawiam się nad barf'em. Czytam i czytam, ale narazie nie zdecydowałam.
  2. [quote name='panbazyl'] Psy dziś mają dizeń "postu" czyli przerwę w karmieniu. Najcięższe jest to dla mnie, psy po porannym "sępieniu" dały sobie spokój, ja bardziej to przeżywam, ze nic nie dostaną niż one. [/QUOTE] A czemu mają dzień postu??
  3. *Magda*

    Jaguszkowo

    [quote name='immortal']Jeśli chodzi o e.... to mi też od kilku dni się nie otwiera i to zapewne wina serwera.[/QUOTE] Tak chodzi o e... No to mnie uspokoiłaś, bo już myślałam, że coś u mnie nie tak. Choć reszta stron działa bez zarzutu ;)
  4. *Magda*

    Jaguszkowo

    Jaga, ja mam pytanie z innej beczki. Możesz normalnie otwierać to drugie forum, na którym też się niedawno zapisałam?? Nie mogę wpisać nazwy bo zostaje wykropkowana. Ja od 3-4 dni nie mogę tam wejść. Otwiera, otwiera i otworzyć nie może. Nie wiem czy coś z moim kompem czy ze stronką :-(
  5. [quote name='kalyna'] czyżbyś Magda pisała o własnej autopsji? [/QUOTE] To zależy od sytuacji :D Fakt jest taki, że czasem "rządzę" ja, a czasem "rządzi" on. Takie uroki małżeństwa ;) Ale nigdy nie żałowałam tej decyzji :p
  6. *Magda*

    Jaguszkowo

    [quote name='Joanna Karasiewicz'] [URL]http://images47.fotosik.pl/865/a694b14c94013faagen.jpg[/URL] [/QUOTE] Dwa łakomczuchy :D
  7. [quote name='kiti7']http://img819.imageshack.us/img819/5682/dsc0611v.jpg hihi jaki fajny :) A dzidzia sliczna,i trzymam kciuki za starańka i zycze Ci z całego serca fasoleczki :) Dzięki :) Fajnie było by mieć fasolka, bo teście nie mają jeszcze wnuka, tylko same wnuczki ;) No i trzeba się postarać żeby nazwisko nie wyginęło :D
  8. *Magda*

    Jaguszkowo

    [quote name='Joanna Karasiewicz'] [URL]http://images40.fotosik.pl/846/b8bd9818ce60584dgen.jpg[/URL] [/QUOTE] Jejku, ile Grzywaczy :crazyeye::loveu:
  9. [quote name='monika15']Śliczna dzidzia:loveu: Jej uśmiech mnie powala;)[/QUOTE] Te moje bratanice i bratanek to moje wielkie miłości :loveu: Już się nie mogę doczekać kiedy ja będę w ciąży. Mam nadzieję, że niedługo będę się mogła pochwalić:p
  10. [quote name='Joanna Karasiewicz']Ja ja bardzo chetnie fotki porobie o ile mąz mnie nie będzie ciagna do domciu[/QUOTE] Z mężem trzeba krótko :D Nie on decyduję kto rządzi w domu :D:D:D
  11. Brat mi podesłał zdjęcia Lilianki z pierwszej poważnej kompieli (czyt. w dużej wannie) :loveu: :loveu: I z zabawkami :loveu:
  12. [quote name='kalyna']AAA ja już się nie mogę doczekać :) i nie mogę zapomnieć porobić im fotek :)[/QUOTE] Jak będziesz je mietolić, to jak będziesz robić zdjęcia? :D
  13. [quote name='jonQuilla']Wszystko jest dla ludzi z tym że do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejście. Przyznaję że lubię alkohol i zdarza mi się zagalopować, ba nawet czasem mam na to ochotę ale są to raczej rzadkie sytuacje. Co do innych używek to mówię im nie ;) papierosów nie palę bo mi to kompletnie nie podchodzi, czasami ale bardzo rzadko do piwa zapalę ale to raczej już moja głupota się odzywa :evil_lol: Przez to że papierosy mi nie podchodzą to też innego rodzaju palone rzeczy mnie nie kręcą a cięższym syfem gardzę całkowicie...raz w życiu byłam na tyle głupia że spróbowałam i mam dość na resztę życia.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ja tam wiem, że papierosów nigdy nie tknę. Wiem jak smakują, ba za małolata próbowałam, ale teraz to jest jedyna rzecz w moim życiu, której jestem pewna-nigdy nie zapalę papierosa!!! Mieszkam od 8 lat kilka km od Holandii, w Holandii pracuję. I wiecie co? Wszyscy się dziwią, że nie próbowałam marihuany. Ale mi wspomagacze do szczęścia nie potrzebne. A winko czy piwko piję, bo lubię.
  14. Ja zaczęłam pić krótko przed moją 18 :D A w tej chwili to tylko winko (jak mam towarzystwo) i piwko, ale tylko w pub'ie, żeby był klimat ;)
  15. *Magda*

    Amstaff Rico

    [quote name='kiti7'] [url]http://img695.imageshack.us/img695/4786/1000241d.jpg[/url] [/QUOTE] A gdzie on ucieka?? :D
  16. [quote name='Maalwi'] [url]http://img263.imageshack.us/img263/9622/p1170695.jpg[/url] [/QUOTE] Hihihi mały nietoperz :D
  17. [quote name='monika15'] [URL]http://img825.imageshack.us/img825/3963/28029.jpg[/URL] [/QUOTE] O jak pięknie skacze :loveu:
  18. A zależy Ci na wystawianiu i młodym psie?? Bo jakbyś chciała to mogę Ci podać namiary na hodowcę, który chce oddać 8 latnią sukę owczarka po szkoleniu.
  19. *Magda*

    Uli & Bee

    A kto go potem czyścił? :D
  20. Ja bym na Twoim miejscu to zgłosiła i to jeszcze dziś. W tej chwili masz (tylko :crazyeye:) siniaka i zadrapanie, ale następny raz może się skończyć gorzej. Nie tylko dla Ciebie, ale dla Twoich psów również. Mój brat ma bliznę na twarzy przez psa. Minęło kilka lat, ogólnie psów się nie boi, sam jeszcze niedawno miał sukę boksera (zginęła pod kołami samochodu :-(-facet wjechał w ulicę gdzie jest zakaz ruchu), ale obce psy, okazujące najmniejszą ilość agresji, omija szerokim łukiem. Myślę, że warto to zgłosić. Właściciel musi ponieść jakieś konsekwencje! Przecież taki pies nie może chodzić luzem po ulicy.
  21. [quote name='ania90']pilka dla Tory to musi byc skarb ze tak za nia biega :) Tora kocha piłkę najbardziej na świecie :loveu: Dla swoich piłeczek zrobi wszystko :p Nawet inne psy ma gdzieś. Dlatego na każdy spacerek zabieram jakąś piłeczkę i mam nad nią władzę :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']http://img801.imageshack.us/img801/397/dsc0491nc.jpg Nie gonia was za deptanie po uprawach? :D U nas w glownym miejscu psich spacerow czasami stoi koles i kaze omijac swoje pole :lol: Nawiedzony jakis :stupid: Swietne ujecia z polowania na pileczke!! :klacz: :loveu: No to rzeczywiście jakiś nawiedzony. Nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi, że Tora niszczy uprawy. Co prawda specjalnie jej nie rzucam piłki w pole, ale zdarza się, że piłka wpadnie w zboże.
  22. Co tu tak cicho od dwóch dni?? :crazyeye::shake:
  23. [quote name='dOgLoV'] [URL]http://img11.imageshack.us/img11/5556/dsc05569f.jpg[/URL] [/QUOTE] Moje Maleństwo :loveu:
×
×
  • Create New...