-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Śliczne zdjęcia z nad wody ;) Ja to samo przechodziłam w zeszłe lato. Tora za żadne skarby nie chciała wejść głębiej niż jak poczuła, że ma już mokry brzuch :shake: A ja nie dawałam za wygraną. Każdą wolną chwilę woziłam psa nad jezioro. Czasem tylko biegałam z nią po płytkiej wodzie, czasem rzuciłam patyczka. I sukces przyszedł dopiero we wrześniu (koniec sezonu pływackiego :-(). Ale za to w tym roku, Tora chciała już w kwietniu się kompać w jeziorze. Ale wiadomo zimno, to jej nie pozwoliłam. Za to teraz jak już ciepło, to Tora nie chce wychodzić z wody (widać na zdjęciach w mojej galerii). Także jeździj z Frodo jak najczęściej nad wodę i bawcie się jak najwięcej. Myślę, że jak nie to lato, to następne już będzie sukcesem :p
-
[quote name='psyja']i Beenie w roli modela [URL]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/Dzikie/13-1.jpg[/URL][/QUOTE] Ja chcę takiego Beenie'go :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1086/dsc0791l.jpg[/IMG] I jeszcze mój mokry szczurek [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5747/dsc0795r.jpg[/IMG] KONIEC ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2585/dsc0781y.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/795/dsc0782j.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5173/dsc0783g.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5010/dsc0784e.jpg[/IMG] A na końcu zobaczyłam jeszcze kijankę w wodzie [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5041/dsc0785q.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9471/dsc0776z.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5915/dsc0777r.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6196/dsc0778d.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8360/dsc0779w.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3267/dsc0780q.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4792/dsc0771n.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2397/dsc0772i.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4160/dsc0773hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1631/dsc0774ri.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2662/dsc0775k.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8879/dsc0766q.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5318/dsc0767w.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4051/dsc0768v.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3113/dsc0769j.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6279/dsc0770e.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1081/dsc0760i.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8773/dsc0761er.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/479/dsc0762m.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2070/dsc0764h.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3027/dsc0765.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8601/dsc0752g.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7128/dsc0755xs.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5200/dsc0756hd.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5977/dsc0757w.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/5592/dsc0759.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1586/dsc0747k.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7105/dsc0748i.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/795/dsc0749m.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1863/dsc0750s.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7245/dsc0751f.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A teraz szaleństwa Tory w wodzie ;) [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/397/dsc0742j.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9617/dsc0743x.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4526/dsc0744y.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4034/dsc0745z.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6442/dsc0746fp.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I teraz zasypię Was zdjęciami :D Na początek mój Tygrysek [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9904/dsc0735wo.jpg[/IMG] I malutka żabka [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6374/dsc0738qz.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2754/dsc0739.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6269/dsc0740r.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2181/dsc0741nu.jpg[/IMG] -
No to gratuluję sukcesu :multi:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']Ale piękne kwiaty :loveu: ja niestety nie mam do nich ręki i jakoś nawet mnie do nich nie ciągnie....więc tym bardziej szacun :) a Lumpek nie okazuje zainteresowania kwiatami?[/QUOTE] Nie ;) Pomimo tego, że strącił już kilka kwiatków z okna (bo widział jakiegoś owada), to kwiatki są poza jego zainteresowaniem. Nawet trawa dla kotów go nie interesuje, więc przestałam ją kupować. Ale koci-miętkę uwielbia :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Torka próbuje sięgnąć piłeczkę ;) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8812/dsc0710it.jpg[/IMG] I Lumpeczek ;) [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8379/dsc0711m.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8679/dsc0730l.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5453/dsc0732e.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2342/dsc0733kb.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6923/dsc0734id.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4577/dsc0724ag.jpg[/IMG] I kolejny niedługo zakwitnie ;) [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7318/dsc0726m.jpg[/IMG] A z tego jestem najbardziej dumna. Dostałam go od siostry i kwinie już non stop od 18 miesięcy!!! [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/2293/dsc0727.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5231/dsc0728ni.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8046/dsc0729u.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale już niedługo zakwitnie, bo już widać jak wychodzą pączki kwiatków [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4261/dsc0720e.jpg[/IMG] A jak już zakwitnie, to będzie wyglądał tak [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8347/dendrobium20himezakura2.jpg[/IMG] I kolejny nie kwitnący storczyk ;( [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4979/dsc0721rd.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7462/dsc0722q.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1310/dsc0723b.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Teraz coś z innej beczki, czyli kolekcja moich storczyków ;) Na tą chwilę, posiadam 19 sztuk, ale dużo jest w stanie spoczynku i nie kwitną, ale na szczęście są takie które mają kwiatki ;) [B][I]Ahedok [/I][/B]to specjalnie dla Ciebie, żeby nie było, że ściemniam :) [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5741/dsc0714eu.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4499/dsc0715l.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7983/dsc0716a.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1143/dsc0717z.jpg[/IMG] To jeden z niekwitnących obecnie storczyków [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4087/dsc0719i.jpg[/IMG] -
Ja tak samo. Mam 3 starszych braci i zawsze się za nimi szwendałam :D Chodzenie po drzewach, murach i zabawa autami to była normalka. Jak mi brat kiedyś moje ulubione autko (Jeep'a) oddał swojemu koledze za inne auto, to zrobiłam o to awanturę. Pierwszą lalkę (taką co sama chciałam) dostałam na komunie św. No i zawsze chciałam ONka :D:D:D
-
Śliczny maluszek :loveu: Fajnie, że Uli ma braciszka :p
-
[quote name='ahedok']to proszę się pochwalić tymi storczykami :D[/QUOTE] Jak znajdę chwilę (mam remont, ale może jutro się uda) to zrobię zdjęcia i wrzucę :p A jaszczurka najfajniejsza :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-goBZNbJRCV4/TeEAcaqD0UI/AAAAAAAABhA/ePFDCMjQSFE/s576/DSC_3489.JPG[/URL] [/QUOTE] Na tym zdjęciu widać buty. Ty też się kompałaś?? Czemu nie ma fotek jak się otrzepujesz z wody?? :D:D:D -
Witam się w galerii. Przeczytałam historię Jantara i zastanawiam się, jak takiego pieska można było trzymać w kojcu?! Przecież to typowy domowy pupil :loveu: Proszę więcej fotek. Będę zaglądać :p