-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
No to gratuluję tak pięknego wyniku ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']no to szacun :) taka młoda i już w małżeństwo się wpakowała :) ja miałam w klasie dziewczynę, która w wieku 16 lat była w ciąży.. to była pierwsza technikum i szkołę razem z nami skończyła i w między czasie doszło jeszcze parę osób zaciążonych :D ** ja patrzę na to wszystko to po co wydawać kasę na ślub i wesele, skoro potem będzie rozwód :) poza tym jak chłopak piję, albo przed ślubem laski nie szanuje to po co się łudzą, że po ślubie będzie inaczej.. owszem będzie gorzej :( no mam trochę dziwne poglądy.. :D[/QUOTE] U mnie w liceum żadna nie zaciążyła :D no prawie, bo na rozdaniu świadectw jedna dziewczyna była już w 3 miesiącu :) ale to wszystko. A w klasie było 30 dziewczyn i 3 chłopaków :) Ja za dużo kasy na wesele nie wydałam, bo był tylko cywilny (rodzice i rodzeństwo), a kościelny wzieliśmy dopiero 2 lata temu (jutro rocznica :loveu:) i też tylko rodzice i rodzeństwo. Więc w razie rozwodu dużo kasy nie straciłabym :D:D:D Mój nie pije (no chyba że impreza) i problemu z szanowaniem mnie (i nie tylko mnie) nie ma, więc chyba trafiłam w miarę dobrze, jak tyle lat z nim już wytrzymałam ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']wow :-o mi tam się nie spieszy :D i w ogóle to mam jakieś odchyły :evil_lol:[/QUOTE] Mi też się nie spieszyło, tak poprostu wyszło ;) To co powiesz jak napisze, że za mąż wyszłam w wieku lat 20!? Odrazu mówie, że nie byłam w ciąży (tylko wyjaśniam, bo każdy jak słyszy ile miałam lat, to pierwsze pytanie jest, czy byłam w ciąży) -
Ja byłam ;) Ale czekałam aż zobaczę Satorka na jakimś nadzwyczajnym zdjęciu :D Żartuję. Wszystkie zdjęcia Satorka są nadzwyczajne :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']dzięki :D w tym roku 22 mi stuknie :([/QUOTE] 22 kiedy to było?! Ja w Twoim wieku już dawno tutaj z mężem byłam ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']a mi ile lat dajesz :lol: ??[/QUOTE] Między 18-22 -
[quote name='Maalwi']No trudno ;) A , zapomniałam dodać, Bibi dostała nową obrożę :) Ani mojej siostrze ani mojemu tacie się nie podoba,ale dla mnie ma taki fajny, niespotykany kolor ( brązowo, bordowo, różowy głównie, ciemnie barwy) I musiałam kupić : )[/QUOTE] To daj zdjęcie Bibi z nową obrożą ;)
-
[quote name='Maalwi']Bibi Ocena: Doskonała Zwycięzca młodzieży suki Lokata I/III Opis: Efektowna, o ładnej głowie ,dobrej długości szyja, prawidłowe ożebrowanie klatki piersiowej, równolegle ustawione i prowadzone kończyny. Moja mała Bibianka rozpoczęła młodzieżowy championat :loveu: [/QUOTE] Gratulacje :multi:
-
Ja też nie wiem po co ludzie używają kolczatek?! Żaden mój pies nie chodził w kolcach. Zawsze obroża jak pies był malutki, a potem łańcuszek (względy wizualne:)) Tu gdzie mieszkam, jak do tej pory widziałam 1 psa prowadzonego na kolczatce. Psy są prowadzane na obrożach, bądź szelkach (takich jest najwięcej). Ale jak wpadam z wizytą do rodzinki w PL, to większość psów, które spotykam na ulicy chodzą w kolcach :crazyeye:
-
[quote name='kalyna']teraz mnie zainspirowałaś żeby dać im na imię Rozum i Serce :D Serce to ten czarno-biały bo bardziej kontaktowy jest i się sercem kieruje, a szary to Rozum, bo nie ufa wszystkim od razu :D[/QUOTE] To potem będą mogły reklamować w telewizji Telekomunikacje Polską :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [URL]http://img90.imageshack.us/img90/6584/dsc9861.jpg[/URL] [/QUOTE] :grin::grin::grin: A co to za dziewczynka? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Polari']Torka super wygląda w tych szeleczkach. :loveu: Jak pies policyjny!;)Poproszę więcej fotek Torkowatej. :cool3:[/QUOTE] Dzięki. Może jutro jakieś nowe fotki zrobię to wrzucę, ale nie obiecuję, bo jutro na 6 rano do pracy :placz: [quote name=':: FiGa ::']A ja mam caaale 21 wiosen ;)[/QUOTE] W myślach dawałam Ci 22-23 więc dużo się nie pomyliłam :p [quote name='kalyna']w sumie to myślałam nad przedziałem 26-32 :) ale jednak bliżej tej górnej granicy :)[/QUOTE] W sumie to jestem idealnie po środku tego przedziału, który napisałaś :lol: [quote name='Avaloth']Bardzo ładnie Torze w tych szelkach :)[/QUOTE] Dziękuję [quote name='dOgLoV'] Ooo to jestem tu najstarsza :lol: w tym roku stukneła mi 30stka :roll:[/QUOTE] No ta rzeczywiście najstarsza. Ale ode mnie tylko o rok, więc nie jest tak źle :eviltong: Wszyscy mnie straszą tą 30-stką. Naprawdę jest taka różnica? -
[quote name='Milena9'] [URL]http://img844.imageshack.us/img844/1699/p180611121601.jpg[/URL] [/QUOTE] I nawet świnka morska się załapała :loveu:
-
Jacek i Placek :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']wow to teraz Tora zacznie się stroić :D a to Ty młodziutka jesteś :)[/QUOTE] W końcu panienka powinna się stroić :D Dzięki ;) A myślałaś, że ile mam?? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']Ty stara dupo :D[/QUOTE] :mad: Ja się pochwaliłam, to Wy też możecie ;) [quote name=':: FiGa ::']A Monachium mozesz nawiedzic jak bedziesz u rodzinki :siara:[/QUOTE] Tylko, że nadal nie wiem kiedy to będzie ;( -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']ekhym to tak z ciekawości ile masz latek?[/QUOTE] 29 [quote name='kalyna']I piękne szelki ma Tobra :) to tylko na spacery czy do biegania przy rowerze jej zakładać będziesz? bo ludzie robią tak, że na obroży ma pięknie iśc, a na szelkachj jest praca i może np. rower ciągnąć czy biegać na długiej lince :)[/QUOTE] Dzięki ;) I na spacery i do biegania :) To zależy od mojego nastroju co jej zakładam. Raz łańcuszek, raz szelki... A gratis do szelek i smyczki dostałam obrożę, także mam jeszcze większy wybór ;) -
Gratuluję nowych domowników ;) Są śliczne :loveu: Uważaj, bo wpadnę i Ci ukradnę tego pręgowanego :diabloti: A czemu wychodzące? Nie boisz się,że coś im się stanie?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']W nocy miasto poznaje sie od nowa, bo to zupelnie inna bajka :loveu: Jestem zdania,,,, ze to nie wiek decyduje o tym czy jest sie starym :diabloti:[/QUOTE] Szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie :( Chętnie poznała bym Monachium nocą ;) No wiekowo, to ja nie jestem aż tak stara ;) Ale ostatnie miesiące mojego życia mnie wymęczyły i dlatego tak się ostatnio czuję. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A może ona tak specjalnie, żeby pokazać psom już na wstępie, że mają nie podskakiwać?! I wkońcu się uspokoi. -
[quote name='Polari']Według mnie galeriia powinna być różnorodna. ;) Moja taka jest, Magda też ma taką. :eviltong: A jak poczytasz to weszła tu osoba która powiedziała że podoba jej się moja galeria bo jest różnorodna. :cool3:A u CB nie ma też tak dużo fot, nie piszesz rzadnych historii i jest pusto, u mnie nie. :eviltong: OK, ale jeżeli ci się nie podoba to nie zaczynaj tutaj kłótni tylko nie wchodź.[/QUOTE] No właśnie!! To chyba posiadacz galerii ma prawo decydować, co będzie w niej zamieszczał. A jeśli ktoś nie chce oglądać fotek kwiatków, bądź czytać o problemach sercowych, to może opuścić galerię lub poprostu nie komentować takich wpisów. Wybór jest prosty, nikt nikogo do niczego nie zmusza.
-
[quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1080.photobucket.com/albums/j337/KarolinaSzczepanska/PlaowaRastafara.jpg[/URL] [/QUOTE] A co to za smutna mordka?? [quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1080.photobucket.com/albums/j337/KarolinaSzczepanska/Oblizywanko.jpg[/URL] [/QUOTE] Fajne [quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1080.photobucket.com/albums/j337/KarolinaSzczepanska/Marta.jpg[/URL] [/QUOTE] Bardzo ciekawe oczęta