Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Jakbym chciała to nie potrzebuję smyczy dla Tory ;) Ona bardzo ładnie chodzi prowadzona "na piłce" :D :loveu::loveu::loveu:
  2. Tora się zmęczyła bieganie za piłką i zamiast oddać piłkę postanowiła się położyć
  3. Na początek Lumpek pilnuje "swojego" królestwa :D A teraz Torka na spacerku ;)
  4. A co tu znowu tak cicho?? Figa mogę Cię czymś wkurzyć??:eviltong:
  5. A ja myślałam, że już tylko Tora lnieje. Ale jak widzę, to Wy też się jeszcze z tym męczycie :eviltong: Ja mam o tyle dobrze, że troszkę mniej tej sierści niż Wy macie :eviltong:
  6. Obcy czy nie obcy, napewno liczyła się z tym, że będą tu zaglądać "obcy" ludzie i będą pytać o psy które są, które miała, które będzie mieć. Przecież nie weszła na dogo i odrazu otworzyła galerię, tylko napewno poklikała, obejrzała inne psiaki w galeriach, widziała, że padają różne pytania... Ja jakby ktoś mnie zapytał, co się stało z moim poprzednim psem, a nie miała bym nic "na sumieniu" bym odpowiedział (umarł, bo był chory, zginął pod autem, itp.) i ewentualnie dopisała, że to dla mnie bolesny temat i proszę o nie zadawanie pytań. I to byłoby ok. A odpowiedź [B][I]Nie ma go i koniec [/I][/B]jest nieco podejrzana.
  7. Ja mam dużo szczęścia jeśli chodzi o moją Torę. Nie jest mocno kątowana, choć miałam obawy, że może być jak podrośnie, bo tatuś Torki jest mocno kątowany.
  8. Świnka słodziutka :loveu: Co chcesz z nia zrobić jak już będzie samodzielna? Oddajesz ją komuś czy zostawiasz sobie?
  9. Wszystkiego Najlepszego dla Iryska ;)
  10. [quote name='kalyna']Twoje zdjęcia to niczym, te, które ustawia się na tapecie i wydają się podrasowaniem przez photoshopa :)[/QUOTE] Dzięki :p Ale ja Photoshopa nie posiadam i nawet nigdy go nieobsługiwałam. Zdjęcia są takie w oryginale, niczym nie modyfikowane. [quote name=':: FiGa ::']Piekny ten wodospadzik :loveu:[/QUOTE] Ten wodospadzik jest w Monachium :eviltong:
  11. [quote name='dOgLoV'] [URL]http://img863.imageshack.us/img863/3917/zdjcie0142n.jpg[/URL] [/QUOTE] Śliczniutka :loveu: Mnie za miesiąc odwiedzi brat z żoną, moim bratankiem i bratanicą, to też ich obfocę :p
  12. [quote name='runo']oj ale by było fajnie jak by moja umiała przy rowerze biegać :)[/QUOTE] Tora biega przy rowerze zapięta tylko na ulicy. I bywa różnie, czasem biegnie ładnie obok, a czasem ciągnie tak, że nie muszę pedałować :D Jak dojeżdżam do pól/łąk to zawsze biega luzem.
  13. *Magda*

    Uli & Bee

    Jaki słodki mały wariat :loveu:
  14. Wpadam z rewizytą ;) Twój wilczek był piękny, szkoda, że już go z Tobą nie ma. Jak oglądałam Twoją galerię, to przypomniał mi o mojej suni, która też jest już za TM ;( A nowa sunia śliczniuśka :)
  15. [quote name='ania90']teraz wrocilam od weta i Bobi ma wrzoda na oczku i od razu wykupilam mu silne antybiotyki co mu wet przepisal:( w pon mamy kontrole i jak wrzod przejdzie na drugie oczko albo antybiotyki nie beda dzialaly to wet bierze sie za [B]badanie watroby[/B]:([/QUOTE] A powiedział co ma wspólnego to oczko z wątrobą? Bo musi mieć jakieś podejrzenia, skoro chce robic takie badania, gdyby antybiotyk nie zadziałał.
  16. Wystawa wystawą. A kiedy zobaczymy Sonię i Ciapka??
  17. [quote name='kalyna']oo no to widzę, że obydwie dbacie o kondycję :) a Tora szybko wymięka?[/QUOTE] No właśnie nie bardzo ;) Mnie już czasem tyłek boli od siodełka, a ona potrafi przynieść mi piłeczkę, żebym jej porzucała. Ale ograniczam jej bieganie przy rowerze, tak 20-30 minut, nie dłużej i zawsze truchtem, nigdy sprintem. Wolę nie ryzykować z jej stawami :)
  18. No to miejmy nadzieję, że z oczkiem będzie wszystko dobrze.
  19. [quote name='kavala']Oj muszę przyznać, że Tora na zdjęciach wodnych wygląda bardzo profesjonalnie, jakby pływała od urodzenia :) A gdzie pływacie? Co to za akwen?[/QUOTE] To jeziorko mam 8-9 km od domu. Jest ono właściwie na pogarniczu granicy niemiecko-holenderskiej ;)
  20. Dziś był spacerek z rowerem ;) Jako, że ciężko robić zdjęcia jadąc na rowerze, to fotki są tylko z "postoju" :)
  21. *Magda*

    Uli & Bee

    [quote name='psyja'] [URL]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/6-16.jpg[/URL][/QUOTE] Jakie piękne uchole :loveu:
×
×
  • Create New...