-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zdjęć zwierzaczków nie mam ;( W innej galerii była mowa o motorach, to ja pochwale się co posiadam. To nie motor, ale też fajna "zabawka" ;) A tak wyglądają po bardzo udanej wyprawie po bezdrożach mojego męża i mój -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja motoru nie mam i raczej nie będę mieć. Lubię szybką jazdę i wiem, że na motorze szybko mogłabym stracić życie. Ale ma coś takiego: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3751/dsc03758i.jpg[/IMG] I też mam niezłą frajdę jak na quadzie jeżdże ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A prawko na motor masz?? Bo do tej pory znam tylko jedną kobietę, która ma prawko na motor. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nikkor 55-200. Już się nie mogę doczekać aż go będę miała. Nie wkurzyłam Cię? Myślałam, że to drażliwy temat dla Ciebie, bo też byś chciała kupić?! -
[quote name='Jaga.'] a co do kątowania, to mi się podobają takie psy jak np Tora. ona ma boskie kąty i nieprzesadne.[/QUOTE] [quote name='magdabroy'] A to o mojej Torce mowa??[/QUOTE] [quote name='kalyna'] Magda raczej nie znamy inne Tory, co jest ONkiem :D[/QUOTE] Wolałam się upewnić :eviltong:
-
Czyżby kolejna osoba która [B][I]bawi się [/I][/B]zwierzakami?!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kupiłam sobie objektyw :eviltong: Czekam tylko aż przyjdzie do domu :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tak w aptece. Tylko nie pamiętam ile kosztował :-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Avaloth']Ja Ci pozwalam:cool3::diabloti:[/QUOTE] [quote name='nicnasile']Ja też :evil_lol: Bo Figa zamula! Pewnie sprzątają... ale ile można :roll: :-P[/QUOTE] Poczekam na zgodę Figi :eviltong: Szkoda tylko, że nie będę mogła zobaczyć jej miny na własne oczy jak jej coś napiszę :evil_lol: -
Mój Lumpek teraz ma wysoki drapak (1.8 metra) więc myślę, że coś takiego powinno starczyć. A jak nie to kupię wyższy, byle tylko się pod sufitem zmieścił :D Ale to narazie plany. Póki co mój Lumpek ma się dobrze i oby tak dalej ;)
-
Co niektórzy straszą mnie, że te koty uwielbiaja się wdrapywać na wysokości itp. I że najlepiej jakby taki kot miał "swój pokój", w którym będą porobione półki, na których będzie mógł poszaleć i poskakać
-
[quote name='panbazyl']I jakie wyniki? jak dla mnie kiepskie Panbazyl był 2 na 5 psów. [/QUOTE] E tam kiepskie. Jak by był 5 na 5 psów, to wtedy owszem. Ale 2 miejsce to piękny wynik. Gratuluję ;)
-
Gratuluję pięknego wyniku ;)
-
[quote name='Onomato-Peja']Rzucę widoczkiem. [URL="http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Widoki%20obrazki%20rozne%20na%20dogo/DSCF3437.jpg"]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Widoki%20obrazki%20rozne%20na%20dogo/DSCF3437.jpg [/URL][/QUOTE] Piękny widoczek :loveu: Ja chcę nad morze :placz::placz::placz:
-
No to gartulacje. Ja wiem jak wyglądają wystawy kotów, bo koleżanka wystawia swoją kotkę Ragdolla ;) Ty pokochałaś koty bengalskie, a ja obiecałam sobie, że jak zabraknie mojego Lumpka, to właśnie sprawie sobie norweskiego. W związku z tym, że nie mam znajomych, którzy posiadają taką rasę, a nie wierzę w 100% we wzorzec rasy, to czy mogłabyś mi przybliżyć bardziej charakter tych kotów?!
-
A pomyślałaś żeby to zgłosić do TOZu? Albo do tego schroniska, z którego wzieła tego malamuta. Niech patrzą gdzie oddają podopiecznych.
-
[quote name='kalyna'] http://img199.imageshack.us/img199/3308/p6110160w.jpg Co z jej oczkami? Tak dziwnie na zdjęciu wyszły, czy może ona niedowidzi?? [quote name='Jaga.']a co do kątowania, to mi się podobają takie psy jak np Tora. ona ma boskie kąty i nieprzesadne. A to o mojej Torce mowa??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Jaga.']moje jedzą tran, kapsułka dziennie - włos jest rewelacyjny[/QUOTE] Jak kupiłam w płynie, bo jakby jej nie smakował (w co wątpie, bo Tora ostatnio je wszystko) to zmieszam z jedzonkiem ;) -
Piękny malamut. Nie da się tej Twojej cioci wbić czegoś do głowy? aż taka niereformowalna? To po co jej psy jak nie umie o nie zadbać?!
-
Witam się w galerii ;) Tobi piękny :loveu: zarówno z włosem jak i ogolony :D
-
[quote name='runo'] potem wam napisze jakiego bohaterskiego czynu dokonała moja siostra .[/QUOTE] Co to za bohaterski czyn?? [quote name='runo'] [URL="http://img14.imageshack.us/img14/7633/minkad.jpg"]http://img14.imageshack.us/img14/7633/minkad.jpg [/URL][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Piękna mordeczka
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']widzę, że wszyscy go stosują :D my na razie dajemy radę z surowymi jajkami :D[/QUOTE] Jak skończy mi się ta butelka oleju, to następna będzie butelka tranu. Polecił mi to właściciel dwóch pięknych dogów niemieckich :loveu: A surowe jajka Tora też dostaje, po nich też miała piękną sierść. Ale po tym oleju zauważyłam, że sierść Tory jest delikatniejsza w dotyku i jakby nabrała bardziej wyrazistego koloru. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Avaloth']Jakie cudne to ostatnie :loveu: http://img10.imageshack.us/img10/8106/dsc0836h.jpg uwielbiam to skupienie na pysku psa i te pozycje zanim człowiek rzuci zabawkę :loveu::eviltong: widoczki piękne :) jak ja bym sobie chciała na rowerze z psem pojeździć.. [quote name='mychaaaaa']http://img135.imageshack.us/img135/396/dsc0853c.jpg jaaaka piękna :loveu: Tora jest takim idealnym ONkiem, ma niesamowity wyraz pyska :loveu: śliczna dziewczynka :) [quote name='kalyna']http://img685.imageshack.us/img685/8254/dsc0845gr.jpg jak ona jest ładnie wyczesana i ta lśniąca sierść :loveu: Dziękuję za komplementy w imieniu Tory :p A piękną sierść zawdzieczam Paulinie. Dzięki Mychaaaaa, olej z łososia dał takie efekty :multi: