-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Torka udaje ślepą :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tora w swoich nowych szelkach ;) Słońce mi się wpakowało w obiektyw :( -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']ALez ja to miejsce znam :multi: Ale zawsze bywalam tam noca by gapic sie wlasnie na zmagania tych wariatow na deskach surfingowych :multi::evil_lol: Po ulicy nie ma tej frajdy :diabloti:[/QUOTE] No to fajnie, że je znasz ;) A Ty nie wiesz, że po nocy nie wolno się szwędać?! :D No nie ma takiej frajdy po ulicy, ale czasem trzeba troszkę odpocząć :) Ja już stara jestem i czasem potrzebuję odpoczynku :D:D:D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna'] a tak to ma już piękną :loveu: gładziutka i lśniąca.. no nie tak jak Tory :)[/QUOTE] :multi: Cieszę się i dziękuję za komplement :p -
Chciałabym, ale mój Lumpek poluje na wszystko co sie rusza. Miałam chomika, to biedny był ciągle w klatece, bał się kota, choć starałam się je separować. Ale czasem kot gdzieś się wkradł do pokoju i zaglądał do chomika. Szczurki uwielbiam (najbardziej z gryzoni), ale przy moim kocie to niebezpieczne. A kiedyś nawet z jedną szczurzycą, to piłam mleko z jednego kubka. Nigdy mnie to nie brzydziło, a niektórzy jak to słyszą, to zawsze jest "a fuuuuuuuuj!!" :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A takie coś mi przeleciało nad domem kilka minut temu ;) I w tym momencie przydałby mi się mój nowy obiektyw, a jeszcze go nie ma :placz: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dziś zdjęcia Julki, córeczki naszych znajomych ;) -
Ja miałam kilka szczurów w swoim życiu (szkoda, że tak krótko żyją :-(). I każdy biegał swobodnie po mieszkaniu. Nigdy nic mi żaden nie pogryzł, a chomik jak najbardziej ;) A ostatni szczur jakiego miałam, to nawet w przyjaźni ze świnką morską był. Wychodził ze sojej klatki i maszerował do świnki. Świnka też miała klatkę otwartą cały dzień. I szczurek kładł się pod brzuchem świnki :D
-
Jaki fajny żuczek ;)
-
Tora tak samo. Sierść jest wszędzie, nawet w jedzeniu lata. Podłogę to mogłabym zamiatać kilka razy dziennie. Tora była kąpana tydzień temu i nic to nie zmieniło. Myślę, że musimy to przetrwać.
-
[quote name='Milena9']Ja też się załamuję widząc takie psy i tez nie wiem co mam robić. [/QUOTE] [quote name='aganela']Trzeba coś powiedzieć,żeby chociaż tym ludziom zrobiło się nie miło,bo inaczej to uważają ,że oni robią ''dobrze''...i pewnie co niedz.jako przykładni katolicy do kościoła latają...przecież według Biblii wszystkie zwierzęta były dobre....[/QUOTE] [quote name='Milena9']Tylko takim ludziom ciężko zrozumieć, że źle robią.[/QUOTE] Ja też nie mogę się nadziwić tym wszystkim psiaczkom na łańcuchach ;( Sama niestety mam w rodzinie taką osobę. A dokładnie w rodzinie mojego męża, bo to jego wujostwo. Mają maleńką suczkę (mniejszą niż jamnik), z krótką sierścią i całe życie trzymaną na łańcuchu. Nie da im się przegadać, że to jest dla niej krzywda, że ona potrzebuje ruchu, kontaktu z ludźmi, itp. Wstyd mi za nich :oops: Gdybym tam mieszkała, to może jakoś mogłabym bardziej na nich wpłynąć. A że jestem tam max. 2-3 razy w roku, to jedyne na co mogę sobie pozwolić, to pójść pobawić się z nią choć chwilkę i dokarmić jakimiś smakołykami. Dla takich starszych ludzi, którzy całe życie mieszkają we wsi, to normalne, że pies jest na łańcuchu. Dla nich on ma szczekać jak ktoś wejdzie na podwórko i koniec.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Avaloth']Chyba muszę kupić jakąś lepszą szczotkę bo nasza nie wyrabia. Macie jakieś sprawdzone może?[/QUOTE] Ja mam najzwyklejszą, z jednej strony druciki a z drugiej sztuczne włosie. Przy Torce mi to wystarcza. Może w jakimś dobrze zaopatrzonym zoologiku albo salonie dla psów, ktoś mógłby Ci doradzić?! -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jak dla mnie, to też to jest normalne. Moja Tora też ma takie portki (troche mniejsze, bo jest ONkiem a nie DONkiem ;)). Wydaje mi się, że gdyby je regularnie czesać, to powinny zrobić się bardziej gładkie, przylegające do tyłka ;) Ale pewności nie mam. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Avaloth']Ja swego czasu dawałam olej na przemian z tranem, teraz jakoś przestałam.. Jajka dostaje Chester raz na jakiś czas. Macie jakiś sposób na tworzące się na tylnich łapach białe 'pióra'? Bo o ile całą sierść ma ładną, to tamte takie odstające niewiadomoco, do tego białe.[/QUOTE] Nie bardzo umiem sobie to wyobrazić. Możesz wrzucić jakąś fotkę?? -
[quote name='kavala'] [URL]http://img715.imageshack.us/img715/8648/sg1l6615.jpg[/URL] [/QUOTE] Szczurek :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='runo'] [URL]http://img717.imageshack.us/img717/5662/unled49.jpg[/URL] [/QUOTE] Słodka niunia :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Polari']Super zabaweczki. :) Ale ja raczej nie lubię quadów... : / Ale ty masz ładniejszy niż twój M, a jak się dzieci z tego trzepaka na was patrzą. :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki ;) Uparłam się, że ma być żółty i tak długo szukał, aż znalazł. A te dzieci, to jeszcze ze starego mojego mieszkania, bo to stare zdjęcia, sprzed 2 lat ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Prosze. Kropki :diabloti: [IMG]http://blogreklamowy.com/wp-content/uploads/2007/09/kropki.thumbnail.gif[/IMG][/QUOTE] Ale się uśmiałam, aż mi łzy poleciały :D:D:D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Avaloth']To samo miałam napisać, widać różnicę w kolorze :D fajne takie 'zabawki'[/QUOTE] [quote name='ania90']he he fajne pojazdy i widac kto jak jezdzi:lol:[/QUOTE] [quote name='ahedok']fajne zabawki... ;)[/QUOTE] Dzięki ;) [quote name='dOgLoV']Oooooo kurcze ale bym sobie poszalala na takim czyms :evil_lol:[/QUOTE] To zapraszam do mnie ;) [quote name=':: FiGa ::']Woooo, a gdzie? :multi: To miasto ma tyle wspanialych miejsc ze nie sposob je wszystkie od razu poznac :loveu::loveu: A te zabawki wlasnie po to sa- zeby pobrudzic siebie i je i miec przy tym niebywala frajde :evil_lol:[/QUOTE] Ogród Angielski przy Koniginstrasse. Zabierz tam psy, będą miały gdzie poszaleć. A jak dobrze trafisz, to może spotkasz serfujących ludzi na tej rzeczce co płynie przez park ;) Ja już tyle razy byłam ubłocona, że czasem mam ochotę pojeździć po ulicy, jak normalny człowiek :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna'] trochę off robimy.. ale Figa nam wybaczy :D[/QUOTE] Wybaczy wybaczy :D Prawda Figa? :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dasz sobie radę ;) Ja narazie też ciągle się uczę obsługiwać ten mój aparacik. Na tą chwilę wiem, że nie wykorzystuję jej w 100%, ale staram się ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']Ty chyba spokojniej jeździsz niż mąż, bo Twój czyściejszy jest i widać kolor :D[/QUOTE] Dużo spokojniej ;) On już kilka części musiał wymieniać, bo tak go mocno eksploatuje :D A ja mam tylko wymieniany olej :D:D:D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']wow, widzę, że o poważnym sprzęcie tutaj rozmawiacie. Ja tam tylko samochody, bo motory mi nie leżą.. a na quadzie to nigdy nie miałam okazji śmigać i nawet nie wiem czy zdecydowałabym się. Za to uwielbiam samochodami jeździć :) ** a co do sprzętu to ja zbieram na lustrzankę któryś rok i jeszcze trochę muszę uzbierać... bo rodzice zapowiedzieli, że ani grosza nie dołożą.. szkoda, ale wiadomo jak za moje będzie to bardziej dbać będę i będzie to baaardzo przemyślana decyzja :) mimo to ja i tak dbam o wszystko.... a każdą najmniejszą rysę przeżywam kilka dni i sobie wybaczyć nie mogę :D[/QUOTE] Ja wcześniej też na quadzie nie jeździłam. To troszkę dziwna historia, bo my najpierw kupiliśmy, a potem mój mąż uczył mnie na nim jeździć. Biegi i sprzęgło jak w motorze, więc problemu bym nie miała jakbym teraz musiała na motor usiąść ;) Co do lustrzanki, to zbieraj zbieraj. Ja miała cyfrówkę i dopóki działała, to nawet nie myślałam o lustrzance. Ale pech (szczęście :D) chciał, że cyfrówka się popsuła i była okazja, żeby kupić coś lepszego. I nie żałuję. To był bardzo dobry wybór ;)