Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Z tatusiem :) Tak Theodor kibicował "naszym" w czwartek :) I wczorajsze wygłupy w ogrodzie :D
  2. Theodor przyjedzie ze mną na lotnisko ;)
  3. Dzień dobry :) Spakowana?
  4. To teraz dawaj świeże :)
  5. Mi rodzice urodzin nie robili, bo nie było na to kasy. No i w lutym, to tylko mieszkanie wchodzi w grę :/ Theodor ma w lato, to w ogrodzie można się bawić ;) No sporo. Ale jak będziemy w ogrodzie, to nawet się tej ilości nie odczuwa ;)
  6. Aguś, wydaje mi się, że to jest jednak inny sposób wychowania i tyle. Nie oszukujmy się, kiedyś dzieci musiały się bardzo szybko "usamodzielnić". Teraz my te dzieci niańczymy i niańczymy, robiąc im tym krzywdę-nieświadomie oczywiście ;) Ja w wieku Theodora, to sama po ulicy biegałam. A wczoraj młody chciał iść sam do ogrodu i mu nie pozwoliłam. Ale tylko dlatego, że jest rozłożony basen, a jego ciągnie do wody :D Co do wkładania do buzi, to przypomnij sobie, że kilka tygodni temu pisałam, że Theodor przegryzł świetlika. On ma 4 lata, Fabian 1.5, więc szykuj się jeszcze na kilka lat wkładania wszystkiego do buzi :P
  7. Licząc też nas, to 9 osób dorosłych i 8 dzieci ;)
  8. Ola, w spodniach dresowych nie mam tylnych kieszeni :P
  9. Kurde, co ja się ostatnie 2 dni na stresowałam to moje :/ Theodor ma za 2 tygodnie urodziny i oczywiście musi być tort ;) Babka, która robiła mi tort rok temu, będzie wtedy na urlopie :/ Inna, której namiary dali mi znajomi, też na urlopie :/ Już myślałam, że będą urodziny bez dziecięcego tortu :( Albo kupię gotowca (z Myszką Miki) w sklepie. Ale ten gotowy, to taki malutki, więc ze 3 bym musiała mieć :D To już myślałam, że dzieciom da się tort, a dorosłym zrobię tiramisu (z alkoholem :D). Na szczęście mama koleżanki bardzo lubi robić torty i tego typu wypieki i zrobi Theodorowi torta i to nawet będzie z autkiem :)
  10. Ja też biegam :D
  11. Angi, jaki masz kolor? I kiedy będziesz mieć znowu WhatsApp? :P
  12. Dokładnie Tyś, dokładnie ;)
  13. Ola, w Twoim wieku to ja wracałam o 6-7 rano z dyskoteki i nie kładłam się spać, bo się już nie opłacało :P
  14. Mamy coś wspólnego :D Ola, my od kilku lat mamy z Bogdanem zawsze takie same telefony (z wygody :P) Ja póki co do pracy nie chodzę, to telefon mogę schować wszędzie :P Choć nie ukrywam, że rzadko noszę jakieś torebki, więc i tak pozostaje kieszeń :P Ale Bogdan oficjalnie nie może mieć przy sobie telefonu w pracy, więc on musi mieć telefon, który mieści się w kieszeni ;) Choć ten Huawei p8 lite jest tylko 3cm większy od naszego, to może by się do kieszeni zmieścił :D
  15. Ja bym poszukała jakiegoś nowego fona, ale one wszystkie są takie duże :/ Ja muszę mieć telefon, który bez problemu mieści się w kieszeni ;P
  16. Dokładnie, dla chińczyków pies jest zwierzęciem rzeźnym, jak u nas świnia czy krowa. W Indii krowa jest zwierzęciem świętym, a jakoś nie słychać, żeby oni protestowali, bo na całym pozostałym świecie krowy się zjada. Tu nie chodzi o to jakie zwierzę jest zjadane, tylko w jaki sposób umiera. I skoro na naszym podwórku dzieje się krzywda zwierzętom, to jak mogę oceniać innych?! Jeśli w naszym kraju zwierzęta będą godnie umierać zanim trafią na nasz talerz, to wtedy możemy mieć jakiekolwiek pretensje do innych narodów, że źle traktują u siebie zwierzęta przed zjedzeniem. Jestem mięsożercą, nie ukrywam tego. Kocham mięso do tego stopnia, że jem je 6-7x w tygodniu. Wiem, że przez to jestem współwinna temu co się dzieje w ubojniach. Potrafię się do tego przyznać i nie będę oceniać kogoś innego, bo sama nie jestem lepsza. Nie zabijam tych zwierząt własnoręcznie, ale wiem, że one umierają dla mojej przyjemności :/
  17. Ja i tak wstanę do Nathana koło 5 rano, więc po prostu się już nie położę :P
  18. Majoka jest cała i zdrowa, ale musi pewne sprawy załatwić i dogo jest jej teraz nie po drodze :(
  19. Jak Ty przylecisz, to ma być w okolicy 23'C na dworze ;) To wtedy u dzieci będzie jakieś 20'C w pokoju ;) Tak rano idę biegać tylko ze względu na upał ;) Normalnie to biegam po godz. 20 jak dzieci już śpią ;) A nie chcę sobie odpuszczać ani jednego dnia biegania, bo znam siebie. Wiem, że jak już zaczęłam to muszę kontynuować, bo jak choć raz odpuszczę, to już będzie po bieganiu :P
  20. Jaki teraz masz?
×
×
  • Create New...