Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dzisiejszy jak już wstałam, to tak jakby go nie było :P
  2. I w ten prosty sposób dochodzimy do konsensusu :P Możesz brać ONka, bo i tak musisz nad nim pracować, a chociaż będziesz miała rasę psa, którą kochasz :)
  3. To poczytajcie co mój Theodor robi :P No nie ma dnia, żeby nie walnął drzwiami jak je zamyka :/ I tak kilka razy w ciągu dnia pierd*lnie tymi drzwiami Więc dziś jak szedł po szufelkę i miotłę, to mówię mu "Nie trzaskaj drzwiami" (tysięczny raz!). No i drzwiami nie walnął, posłuchał. Za to musiał kopnąć psią miskę, ceramiczną, bo mu chyba za cicho było :D No kuźwa nosi go tak, że kilka razy dziennie musi walnąć drzwiami, kopnąć coś, popchnąć itp.
  4. Nie wiem czemu sobie ubzdurałam, że przylatujesz i wylatujesz tego samego dnia tygodnia I nawet nie zatrybiłam jak napisałaś, że wtorek już się nie liczy :P
  5. Kuźwa Ola, dobrze że mi wysłałaś te wyloty jeszcze raz na WhatsApp :P Nie wiem czemu, ale ja byłam święcie przekonana, że Ty przylatujesz w środę i w środę wylatujesz Ale bym dała plamę, jakby mnie we wtorek na lotnisku nie było
  6. Jak chcesz efekt zobaczyć, jak nie widziałaś "przed" :P Normalne dziecko :P
  7. Nie mam pojęcia :/ Mam na kartce napisane czemu, ale nie chce mi się iść patrzeć :P Najbardziej wkurza mnie to, że kolejny dzień przedszkole zamknięte, choć tydzień później już mają 3 tygodnie wakacji :/ Ok, idę się farbować :P
  8. Aguś, skoro i tak weźmiesz psa z papierami, to co za problem poznać osobiście rodziców przyszłego szczylka? Wtedy będziesz wiedziała jaki temperament może mieć szczeniak ;) Ja ojca mojej Tory widziałam tylko na zdjęciach. Matkę, na żywo widziałam dopiero w dniu odbioru. Ona chodziła jak w zegarku ;)
  9. Jak będziemy w środku tygodnia, to nie ma problemu ;) Wtedy ludzi jest mało i leżaki koło dziecięcego basenu są wolne ;) Theodor ma 1 lipca zamknięte przedszkole, to można jechać ;)
  10. Stan się zmienił: 11 osób dorosłych i 9 dzieci ;) Miało nie być Zosi z rodzicami, ale dziś napisali, że jednak będą, bo na urlop jadą tydzień później ;) Mogę, ale w weekend jest dużo ludzi i nie mam pewności, że będę mieć leżak na widoku z basenu :/ A do szafki chodzić trochę daleko :P No a nie chcę, żeby mi telefon ktoś zawinął :/
  11. Byliśmy dziś znowu na basenie :P I "zaliczyliśmy" podwójne szczęście :D Najpierw, na parkingu znalazłam 5 euro i śmiałam się do Bogdana, że dziś wchodzimy za pół ceny :D A potem właściwie to weszliśmy za free, bo przy kasie nikogo nie było :P Czekaliśmy chwilę, ale nikt się nie pojawił, bramka była otwarta, no to weszliśmy :) Więc znaleziona "piątka" trafiła do Theodora skarbonki :) Nathan szalał w wodzie jak mała rybka :D Tydzień temu zaczął bardziej intensywnie machać rączkami i nóżkami w wodzie, a dziś to aż sam siebie chlapał, tak wymachiwał ;)
  12. Aguś, jedno się gryzie z drugim :P Jak pies jest ułożony, to nie zamyka się na bodźce zewnętrzne ;) A jeśli tak jest, to nie jest psem ułożonym :P
  13. Tak Angi, 2 pełne dni ;) Bo dziś i środa się nie liczy :P
  14. Pragnę przypomnieć, że w nocy wstaję karmić dziecko :P To witaj w klubie Marta :) I hej ;)
  15. Odpoczywaj, zwiedzaj i wracaj ze zdjęciami ;)
  16. Aga, weź cziłkę, to nawet jak coś spartolisz, to wielkiej szkody ten pies nikomu nie wyrządzi :P
  17. No wiesz co
  18. Bogdan ma tak samo :/ I wkurza się, bo zawsze jak ma drugą zmianę, to są upały :/
  19. Nic ani nikt mnie nie zmuszał :P Samo to jakoś przyszło tym razem :P Może to jakiś znak? I skoro Polska zajęła 3 miejsce w roku kiedy ja się urodziłam, to może w tym roku też będzie sukces, skoro ja, anty piłkowa oglądam mecze :D
×
×
  • Create New...