-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja się nie pytam Bogdana o zgodę :P -
Dobra, wysyłam Ci go po następnym weekendzie. Masz tydzień na "załatwienie" sprawy :P A on mi jest potrzebny, bo musi skończyć robić płot w ogrodzie, więc bez skojarzeń :P Theodor nawet pajęczyny się boi/brzydzi :/ Ja też tylko z neta, ale był psem idealnym....
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Na ścianę pójdzie jak Nathan skończy rok :P Wtedy zrobię podsumowanie jego pierwszego roczku tak jak Theodorowi ;) Zresztą, mam już zajebisty pomysł co do zdjęć i wtedy będą nie tylko zdjęcia Nathana, ale też Theodora i nasze w jednym miejscu w salonie, na całą ścianę :) U nas nie :P -
U mnie słoneczko i 19'C :P
-
Dobra, kiedy masz okres, to sama policzę :P Bo na długo Ci go nie mogę wysłać, bo mi potrzebny :P:D Ja zawsze byłam normalna, więc nie wiem o co Ci chodzi :P Kuźwa, Theodor to chyba Twój syn, a nie mój, bo ten ma świra jak widzi pająka :/ To przez Toro jestem zakochana też w niufkach ;) Szkoda, że odszedł i zostawił Kasię :(
-
Kiedy masz dni płodne? Wyślę Ci Bogdana :D Ale to już bardziej po mojej niż po Twojej :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I tę fotkę właśnie mam jako tapetę na telefonie :) -
Aga, coś dla Ciebie :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Długie? Półtora miesiąca temu ścięłam go na 3mm i jeszcze teraz ma krótsze niż przed ostatnim ścięciem ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Psich zdjęć nie mam, kocich też brak, ale mam dziecięce :P W sumie to na dogo pustki, ale i tak wrzucę :) -
Nawet oczko puścił :D
-
Olu, cieszę się bardzo, moje dzieci też :) Ale masz inne wydatki na głowie, a nie wydawanie kasy na cudze dzieci :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześ Aniu, cześć :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jakby Ci to powiedzieć.... pech! :P -
Zrób se dziecko, to nie będziesz chodzić do pracy :P Choć jedna po mojej stronie :*
-
Biednego psa w torbie zamknęła i tylko głowę pozwoliła wystawić :(
-
Oooooo, ja widzę, że tu spisek był?! Czyli obie powinny dostać kopa w du*sko :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej :) Ja? To Ciebie nie było od niedzieli na dogo :P Ja jestem codziennie :) -
Ślicznie :) A Ty nie za dużo koncertujesz? :P
-
Taaaaaaaa, akurat :P
-
A Ty zawsze rodziców słuchasz i robisz co Ci mówią?! :P
-
Jakbyś się z nim pobawiła, to nie musiałby chodzić z nią 20 minut :P