No Figa, gdzie ty się podziewałaś, właśnie mówiłyśmy dzisiaj z Becią o Tobie w przytulisku!! Mamy prośbę odnośnie Blonduni, żeby zrobić jej fajne ogłoszenia, może jakieś wyróżnione allegro, ta bidulka nie ma szcześcia, a twoje piękne allegra działają cuda. Jak Becia zaglądnie tutaj to napisze co i jak, znajdziesz czas????