Ludzie, poczytajcie co piszecie, niby ratujecie, ale z dwojga złego "przecież nic mu się nie dziej"??? I po co nas tu zapraszacie??> Żeby nas trafił.....??? Jak Ginn chce jechać, ratować i podpisywać, to zróbcie coś do....matko!!! Ja na wasze wątki więcej nie zajrze, żenada!!!!