-
Posts
9820 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agula99
-
Brutus - piękny owczarek nie do kojca. MA DOM !!!
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']To już nie Dropsik tylko Drops :loveu:. Pięknie chłopaki wyglądają...:lol:[/QUOTE] Nooo, ja się nie mogę napatrzeć na Dropsika!!! :) A Brutus, ach cudo....:) -
[quote name='majowa'] ja mam pytanie do cioteczek kiedy wam najbardziej pasuje żebyśmy podrzucili te drobiazgi dla was? sobota popołudniu, niedziela? może rano? a no i jaki tam adres albo jak trafić?[/QUOTE] Majowa, będę w przytulisku w niedzielę, około 14-14:30, więc jak będziesz po drodze to zapraszam :)
-
Brutus - piękny owczarek nie do kojca. MA DOM !!!
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Świeżutkie wieści od chłopaków: [COLOR=red]Pieski mają się bardzo dobrze, są grzeczne jak zawsze, mają duży apetyt i są radosne. [/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Brutus zaczął się lenić i cały dom jest pokryty jego sierścią haha[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Dropsik rośnie i robi się coraz to silniejszy ;)[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Dropsik zobaczył już swój pierwszy śnieg i chodź nie dużo go było to latał jak szalony i patrzył co to jest.[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Brutus, jeżeli to możliwe, zrobił się jeszcze większy i silniejszy. [/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Mam kilka zdjęć z wczoraj i jutro też jakieś zrobię i wyśle ;) [COLOR=black]Czy ktoś w tym małym byczku poznaje jeszcze naszego Dropsika???? :)[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3125/pb240036.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4509/pb240040.jpg[/IMG] Brutus jak zwykle piękny i dostojny!!! :) [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5080/pb240037.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1102/pb240041.jpg[/IMG] No i widać, że chłopaki ze swoim człowiekiem szczęśliwe!!! :) :) :) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2774/pb240042.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR] -
Viki hop hop siup!! :)
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
Agula99 replied to psi's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz wyżej niż na pierwszą!!! :) -
[quote name='figa33']ale ja się cieszę ,że Feluś już w ciepłym domku !!:loveu::loveu::loveu: oby tak Kajuni i Pakuniowi się poszczęściło ...[/QUOTE] Oj tak i jeszcze temu szczeniaczkowi, bo nad sunią trzeba pewnie będzie popracować.
-
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Agula99 replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na jakieś fajne wieści o Rokusiu!!! :) -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
Agula99 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Pakuniu, zaglądam z nadzieją... Teraz Cioteczki się za Ciebie wezmą i do domku wyślą ekspresem :)[/QUOTE] Jak będziesz widziała gdzieś ten pędzący ekspres, to go zatrzymaj ;) -
[quote name='Roszpunka']Tytuł trzeba zmienić :)[/QUOTE] Ja jeszcze trochę poczekam, to dopiero drugi dzień :cool3::lol::p
-
[quote name='barb']Nie było dzis wiadomości z domu Felusia?[/QUOTE] Nie, wieści nie było, nie mogę kogoś gnębić każdego dnia, zresztą pani mówiła,żeby się nie martwić, jakby było coś nie tak, na pewno by zadzwoniła.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kajuniu, moja biedna suniu!!! Siedzisz tam cały dzień w zamknięciu i pewnie czekasz na mnie!!! Już, już lada dzień będę i pójdziemy na dłuuuugi spacerek razem z Pakusiem i nowym pieskiem!!! -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
Agula99 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Teraz trzeba skoncentrować się na Pakusiu, uderzyć ze zdwojoną siłą!!!! No i na Kai też i na tym nowym szczeniaczku, on też cały czarniutenki! Ostatnio mamy coś szczęście do czarnulków! Ciągle nie wiem jak tam sunia, czy pozwoli do siebie podejść??? Na Magdę szczerzyła zęby i jakby szykowała się do gryzienia....o jeju, mam nadzieję, że będzie dobrze!!!! -
[quote name='barb']Ja tez usuwam ale taki pomysł przyszedł mi do glowy, żeby wykorzystać dla Kai bo oni podobni troszkę z urody. Zobaczymy co Ciotki na to powiedzą ?[/QUOTE] Dziewczyny, wykorzystujcie, zamieniajcie!! Jak by to pomogło, to czemu nie!!! Nie musicie przecież czekać na każdą akceptację z naszej strony!! Po prostu działajcie!!! Czyńcie swą powinność!!! :)
-
Tragedia-psy umierają powoli z niedozywienia !!!!!
Agula99 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Większość psów to wynik niekontrolowanego rozmnożenia w jednym stadzie; zdecydowana większość jest dzika lub półdzika.[/QUOTE] No to co za właścicieli mieli, jak psy są dzikie albo półdzikie!!!! ??? To jest właśnie odpowiedź o odpowiedzialności i zainteresowaniu pseudo właścicieli swoimi zwierzętami!!! Porażka!!! -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
Agula99 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ivorek hopsaj!!! Taka tu cisza u ciebie!!! -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
Agula99 replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi'][B]Agula99 [/B]dziękuję[/QUOTE] Nie ma za co, przecież to prawdziwa, najprawdziwsza prawda!!! Lucuś jest piękny!!! Lucjanku, nie poddajemy się!! Nigdy!!!!!! -
No tak, rekami musi się dzielić, ale za to jakimi!!! Ho ho ho :)
-
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Agula99 replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
Adelko trzymaj się ciepło!! :)