Jump to content
Dogomania

Agula99

Members
  • Posts

    9820
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agula99

  1. Becia, myślę, że majowa to zrozumie, ale ok. Będę w przytułku około 14 lub 14:30, a jak długo to nie wiem, więc jak co to proszę się nie spóźniać, bo ja przychodzę, zabieram psy na spacer i mnie nie ma dłuuuuugo!!! ;)
  2. [quote name='Becia66']To już nie Dropsik tylko Drops :loveu:. Pięknie chłopaki wyglądają...:lol:[/QUOTE] Nooo, ja się nie mogę napatrzeć na Dropsika!!! :) A Brutus, ach cudo....:)
  3. [quote name='majowa'] ja mam pytanie do cioteczek kiedy wam najbardziej pasuje żebyśmy podrzucili te drobiazgi dla was? sobota popołudniu, niedziela? może rano? a no i jaki tam adres albo jak trafić?[/QUOTE] Majowa, będę w przytulisku w niedzielę, około 14-14:30, więc jak będziesz po drodze to zapraszam :)
  4. Świeżutkie wieści od chłopaków: [COLOR=red]Pieski mają się bardzo dobrze, są grzeczne jak zawsze, mają duży apetyt i są radosne. [/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Brutus zaczął się lenić i cały dom jest pokryty jego sierścią haha[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Dropsik rośnie i robi się coraz to silniejszy ;)[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Dropsik zobaczył już swój pierwszy śnieg i chodź nie dużo go było to latał jak szalony i patrzył co to jest.[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Brutus, jeżeli to możliwe, zrobił się jeszcze większy i silniejszy. [/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=red]Mam kilka zdjęć z wczoraj i jutro też jakieś zrobię i wyśle ;) [COLOR=black]Czy ktoś w tym małym byczku poznaje jeszcze naszego Dropsika???? :)[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3125/pb240036.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4509/pb240040.jpg[/IMG] Brutus jak zwykle piękny i dostojny!!! :) [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5080/pb240037.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1102/pb240041.jpg[/IMG] No i widać, że chłopaki ze swoim człowiekiem szczęśliwe!!! :) :) :) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2774/pb240042.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR]
  5. Viki hop hop siup!! :)
  6. I jeszcze raz wyżej niż na pierwszą!!! :)
  7. Maszka czekamy na jakiś odzew z tego allegro, taka jesteś cudna, musi cię ktoś pokochać!!!!
  8. [quote name='figa33']ale ja się cieszę ,że Feluś już w ciepłym domku !!:loveu::loveu::loveu: oby tak Kajuni i Pakuniowi się poszczęściło ...[/QUOTE] Oj tak i jeszcze temu szczeniaczkowi, bo nad sunią trzeba pewnie będzie popracować.
  9. No to czekamy na jakieś fajne wieści o Rokusiu!!! :)
  10. [quote name='Roszpunka']Pakuniu, zaglądam z nadzieją... Teraz Cioteczki się za Ciebie wezmą i do domku wyślą ekspresem :)[/QUOTE] Jak będziesz widziała gdzieś ten pędzący ekspres, to go zatrzymaj ;)
  11. [quote name='Roszpunka']Tytuł trzeba zmienić :)[/QUOTE] Ja jeszcze trochę poczekam, to dopiero drugi dzień :cool3::lol::p
  12. [quote name='barb']Nie było dzis wiadomości z domu Felusia?[/QUOTE] Nie, wieści nie było, nie mogę kogoś gnębić każdego dnia, zresztą pani mówiła,żeby się nie martwić, jakby było coś nie tak, na pewno by zadzwoniła.
  13. [quote name='barb']Agula, chodzi o to że jesli zadzwoniłby do Ciebie ktoś jeszcze z ogłoszenia Felusia - będziesz polecać Kaję.:lol:[/QUOTE] Oj barb, przecież rozumiem co do mnie piszesz :)
  14. Jeju i co się stało z biednym Jokerem???? :(
  15. Kajuniu, moja biedna suniu!!! Siedzisz tam cały dzień w zamknięciu i pewnie czekasz na mnie!!! Już, już lada dzień będę i pójdziemy na dłuuuugi spacerek razem z Pakusiem i nowym pieskiem!!!
  16. Teraz trzeba skoncentrować się na Pakusiu, uderzyć ze zdwojoną siłą!!!! No i na Kai też i na tym nowym szczeniaczku, on też cały czarniutenki! Ostatnio mamy coś szczęście do czarnulków! Ciągle nie wiem jak tam sunia, czy pozwoli do siebie podejść??? Na Magdę szczerzyła zęby i jakby szykowała się do gryzienia....o jeju, mam nadzieję, że będzie dobrze!!!!
  17. [quote name='barb']Ja tez usuwam ale taki pomysł przyszedł mi do glowy, żeby wykorzystać dla Kai bo oni podobni troszkę z urody. Zobaczymy co Ciotki na to powiedzą ?[/QUOTE] Dziewczyny, wykorzystujcie, zamieniajcie!! Jak by to pomogło, to czemu nie!!! Nie musicie przecież czekać na każdą akceptację z naszej strony!! Po prostu działajcie!!! Czyńcie swą powinność!!! :)
  18. [quote name='Tola']Większość psów to wynik niekontrolowanego rozmnożenia w jednym stadzie; zdecydowana większość jest dzika lub półdzika.[/QUOTE] No to co za właścicieli mieli, jak psy są dzikie albo półdzikie!!!! ??? To jest właśnie odpowiedź o odpowiedzialności i zainteresowaniu pseudo właścicieli swoimi zwierzętami!!! Porażka!!!
  19. Ivorek hopsaj!!! Taka tu cisza u ciebie!!!
  20. [quote name='psi'][B]Agula99 [/B]dziękuję[/QUOTE] Nie ma za co, przecież to prawdziwa, najprawdziwsza prawda!!! Lucuś jest piękny!!! Lucjanku, nie poddajemy się!! Nigdy!!!!!!
  21. No tak, rekami musi się dzielić, ale za to jakimi!!! Ho ho ho :)
  22. Maksiu ciągle podrzucam i trzymam kciuki za nowy, lepszy domek!!!!
  23. Adelko trzymaj się ciepło!! :)
  24. Kowuniu, jak super!!! Bądź tam grzeczny!! Doceń jaki masz superancki domek!!!
×
×
  • Create New...