[quote name='barb']Agula widziałas je już ?[/QUOTE]
Nie jeszcze ich nie widziałam. Rano była tylko sunia, a niedawno Magda napisała mi o szczeniaku. Sunia ponoć nieufna, nerwowa, mogąca ugryźć, pewnie ją ten pacan bił!! Mam nadzieję, że da się jakoś oswoić, bo będzie ciężko!!!