-
Posts
9820 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agula99
-
Vikuniu, pokazuj się i szukaj domku!!!
-
Tragedia-psy umierają powoli z niedozywienia !!!!!
Agula99 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
No właśnie, najlepiej się problemu pozbyć....co za ludzie!!! -
Popiki dziękujemy bardzo za pomoc!!! :)
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
Agula99 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Suniu!! Ale ty masz fajnie!!! Ale się cieszę!! Ach, więcej takich ludzi!!!! -
[quote name='majowa']co za zielone oczęta :) ja mam pytanie do cioteczek kiedy wam najbardziej pasuje żebyśmy podrzucili te drobiazgi dla was? sobota popołudniu, niedziela? może rano? a no i jaki tam adres albo jak trafić?[/QUOTE] Na razie nie wiem kiedy będę, bo prawdopodobnie zamienię się z Magdą na niedzielę, bo sobota w tym tygodniu nie bardzo mi pasuje, ale do końca jeszcze nie wiem, więc żadnych konkretów nie piszę!!!
-
Zapomniałam jeszcze dodać, że Feluś rozwala się brzucholem do góry i tak chce być głaskany, cwaniaczek ;)
-
Świeżutkie wiadomości od Felusia: Rodzice są zachwyceni Felusiem ( mimo, że ten na dzień dobry podlał różne części mieszkania :)) , czekali już na niego od samego rana, ciągle się dopytywali kiedy przyjedzie, bo pani nie doczytała, że ja dopiero po 15 jestem dostępna. Pani już dwa razy była w przytulisku, rano, ale nikogo nie zastała, no bo kogo, do mnie się nie dodzwoniła, bo ja mam komórkę wyciszoną i pojechała do domu, dopiero później udało się nam skontaktować i takim sposobem Feluś pojechał!!! :) W samochodzie był bardzo grzeczny, ale zestresowany, na miejscu nie chciał jeść ani pić!! Ale potem zaczęto serwować szyneczki i kurczaczki i już było lepiej. Feluś strasznie lgnie do ludzi, ma swoje posłanko i tam się kładzie, ale zawsze w pobliżu ludzi. Tato pani, położył się nawet na podłodze i pozwolił lizać Felusiowi :) , potem Feluś był na spacerku, pani zachwycona że ślicznie chodzi, nie ciągnie i wogóle!!! Przypomniałam o zakupieniu szeleczek i zrobieniu adresówki. Pani obiecała wiadomości na bieżąco i zdjęcia :) Felusiu bądź grzeczny, tam masz raj na ziemi!!! :)
-
Niestety, nie udało mi się zrobić żadnego sensownego zdjęcia Felusia z jego nową rodzinką, bo ani aparatu, ani światła, ciemna noc już była, a moja komórka nie wydoliła. Dlatego przypominam Felusia i jego urocze chwile z Funią. Funia coś szepcze Felusiowi do ucha :) [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4422/zdjcie0523r.jpg[/IMG] Feluś: "jestem taki nieszczęśliwy" [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/451/zdjcie0541.jpg[/IMG] Feluś: "zabierzesz mnie do domku??" [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/817/zdjcie0542a.jpg[/IMG] I zdjęcie porażka:) Feluś tuli się do pani....widzicie tam Felusia???? ;) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1812/zdjcie0550.jpg[/IMG]
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Już pisałam, że możecie dawać i na mnie i na Becię, zawsze jak ja nie odbiorę to odbierze Becia. -
[quote name='Gapka']Felusiu Kochany ale fajnie!!! Brawo!!![IMG]http://www.najlepszebeagle.pun.pl/_fora/najlepszebeagle/smilies/[dblpt]applause[dblpt][/IMG]Trzymaj się nowej pańci za nogę tak jak się mnie trzymałeś [IMG]http://www.najlepszebeagle.pun.pl/_fora/najlepszebeagle/smilies/beagielek[/IMG][/QUOTE] Tak, Gapka, żebyś chciała wiedzieć, że już dziś Feluś tak właśnie trzymał sie nogi córki pani która przyjechała razem z nią :)
-
[quote name='majuska'] Agula, no to rzeczywiście niezłe wieści przyniosłaś:shake::shake:....skąd te psiaki zabrane, kto odbierał??[/QUOTE] Jutro zostaną przywiezione! A to od nas, niedaleko mnie mieszka taki ciul, ale to już długa historia!! Psinki u na odżyją, mam nadzieję, że dla szczeniaczka lub sczeniaczki (bo jak na razie nie wiem jakiej jest płci) znajdzie się szybko domek, takich maliznotek zawsze mi najbardziej szkoda!!! :(
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Tylko ustalmy proszę tekst, skoro tu razem jesteśmy. Czy ten z Allegro może być? Może Figa33 by coś wkleila, a Agula zaakceptowala? To ja z Karolciasz w wolnej chwili juz bysmy robily po troszke.[/QUOTE] Ten z allegro może być, no bo co tu jeszcze można o Kai dodać??? Chyba tylko wachlarz jej ukrytych zalet ;) -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
Agula99 replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Kciuki za domek zaciśnięte....Lucuś ....sio!@@@ do domku ;)[/QUOTE] No właśnie siooooo, już czas na ciebie :) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']zmienić ? bo rzeczywiście patrzę ,ze wczesniej na Agulę kontakt był[/QUOTE] Nie, nie zmieniaj, zawsze może być kilka ogłoszeń na mnie a kilka na Becię, będzie większa możliwość kontaktu! -
Jetta i Rodos - 2 przepiękne owczarki niemieckie. Mają domy !!!
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']przecież napisałam że[B] zdjęcie[/B]...:cool3:[/QUOTE] No tak zdjęcie, ale gdyby nie te dwa cuda na zdjęciu, to to zdjęcie ni jak by się miało do piękności!!! ;) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Agula99 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Figuś zrobiła allegro na Becię, mnie tam wszystko jedno, byle gdzieś był ten super domek!!!