Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. [quote name='Nutusia']Masza, ja nie rozumiem... Po co Ty remont robisz?... Trzeba było wziąć ze 3-4 tymczasy na raz i by Ci z największą przyjemnością wyremontowały co chcesz (i nie chcesz też ;)) :)[/QUOTE] ale dach??psów na dachu jeszcze nie miałam, ale kuny od sąsiada i owszem hehe Rudzia widziałam maluszka, niestety ja mogę brać tylko te zdrowe i w miarę samodzielne bo nie ma nas w domu po 10 godzin i psy zostają zamknięte w nim same z zabawakmi, porcją wody i suchego żarełka. Jak potrzeba psu podawać leki o określonych porach itp to już robi się problem bo nie ma kto tego zrobić. Na pewno zjade jakiegoś szczylka na zimę, ale na razie to za niebezpieczne przy stanie robót u mnie.
  2. Ale cudowny ten Aleks, widać po oczkach i minie, że rozbójnik, że łoj, ale tak trzeba jak się jest małym:) jak ja chcę już tymczasa!!niech mi już kończą te remonty wreszcie... ale Amigę to chyba mniej maltretuje niż Franio?
  3. U nas przez całe lato nie było problemu z kleszczami a w tym tygodniu ściągnęliśmy 3 i to bardzo brzydkie...A psy są cały czas zafiprexowane co 4 tyg...Amiga a dasz link ana wątek, jestem ciekawa kto zastąpił Franiola:) Wiecie, aj tez już tęsknię za szczeniakiem w domu ale puki nie zakończymy remontu to za bardzo niebezpieczne...może w zimie się uda.
  4. Odwiedzam śliczne UFO, pies u moich rodziców jest w jej wieku, to już teraz 14 lat...Tez wzięliśmy go jako 3 miesięcznego szczeniora, a jakie odmienne życie mają...Muszę powiedzieć, że chociaż Gabor jest zdrowy i w dobrej formie to jednak ma bardziej siwy pysio niż UFO. Jej bym nie dała 14 lat.
  5. A mi się podoba Hopka, Zosi jest na dogomanii dużo a Hopki nie znam żadnej:) Ślicznota.
  6. Podrzucę kochanego dzielnego psinę. Ja tez najbardziej lubię czarne koty i bardzo bym chciała mieć ale niestety mój Puppy nie lubi żadnych:(
  7. Teraz robię jeden bazarek, potem drugi a trzeci będzie na Basta w całości. I basta!:) To straszne skąd brać pieniądze na te wszystkie biedne psiaki i kociaki? Czasem to na swoje jak podliczę ile wydaję a na zupełnie podstawowe rzeczy jak odrobaczanie, krople na kleszcze, szczepienia, jedzenie nie żadne obróżki wysadzane kamyczkami i inne głupoty...Musze wygrać w totka bo tylu jeszcze innym zwierzom chciałoby się pomóc...
  8. Nie mogę znaleźć wątku Żabki to napisze tutaj. Dzisiaj rozmawiałam z jej Panią i Żabka była gwiazda na plaży we Władysławowie:) Leżała pod parasolem, goniła mewy, wszyscy się nią zachwycali, była bardzo bardzo grzeczna. No i...Pan puszcza na polach luzem Żabkę i... sama się za nim ogląda i wraca nawet nie wołana! Goni jaszczurki, koniki polne, szaleje, ale się pilnuje. Strasznie ja kochają i myślę, że ona ich też, wie, że to są jej ludzie to nie w głowie jej ucieczka.
  9. Mileczka taka podobna do mojej Świnki, też wycofanej dzikuski ( ale to tylko pozory). Trzymam kciuki, żeby trafiła jak nasza Świnka do ludzi, którzy będą mieli dla niej cierpliwość i delikatność na jaką zasługuje ta psia piękność.
  10. Pomóżcie w podnoszeniu, może się kilka złociszków uzbiera: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232379-NA-SZCZEBRZESZYN-I-SKARBONARI%C4%98-do-30-09-ksi%C4%85%C5%BCki-poradniki-bi%C5%BCu-i-ciuszki?p=19681774#post19681774[/url]
  11. Ingrid zamów karmę dla szczeniąt, suka karmiąca może jeść taką karmę i im to nie zaszkodzi bo jest lżej strawna i bogata w składniki jakie powinny dostawać maluchy.
  12. Jakby co to ja mam trochę gotowych przetworów to możesz sobie przy okazji coś zabrać. Chętnie się podzielę bo mamy ich jak dla armii przygotowane ( część pójdzie na bazarek). Wiem jak to jest przy remoncie, ja mam właśnie ściągany dach i klęska za klęską, robotnicy mają tylko zapowiedziane, że nie mogą żadnego psa wypuścić na ulicę i uważać przy zrzucaniu cegieł, dachówek itp żeby żadnego nie ubili reszta mnie nie interesuje.
  13. No to zapraszam dziewczynki, mogłybyśmy się umówić po mojej pracy, jakbyście mnie zgarnęły spod szpitala w Prokocimiu koło 17 to Was będę eskortować do mnie, dynie są gigantyczne i są 2 rodzaje, jabłka nadal spadają szybciej niż zdążę zebrać. Mam kilka fantów na bazarek do wzięcia, jakieś książki i kilka ciuchów.
  14. Teraz akcja sterylizacja obejmuje suki "domne" właśnie z takich patologicznych rodzin, mogłabym ją zgłosić do sterylizacji jak odkarmi małe tylko ktoś potem musi jej zrobić zdjęcie po operacji i przesłać żeby było potwierdzenie. Mam tam deklarację stałą to zwrot byłby 100%. Mam wobec tego nadzieję, że z mojego bazarku i z rzeczy wystawionych na allegro uda się uzbierać sensowną kwotę na jedzenie dla psów.
  15. Ja też nie zapomniałam o Kseni tylko najpierw przez tydzień byłam za granica a dzisiaj muszę znowu wyjechać z Krakowa na kilka dni. Znajdę kiedyś wolną sobotę , żeby do niej podjechać tylko muszę jeszcze połączenie znaleźć bo to nie jest w centrum Przebieczan tylko kawałek za więc muszę jeszcze wykombinować jak tam trafić.
  16. [quote name='majowa']Ja bym sie pisała na dynię lub dwie nawet olbrzymie ;) i jabłka[/QUOTE] To możemy się umówić po weekendzie. Zarezerwuję Ci dyńkę:), jabłek jest do przesady...
  17. [quote name='iwoniam']to i ja chyba coś kupię:) mozesz mi podac nr tel? chyba, ze mam, ten 72.......? poprawny??[/QUOTE] 728 838 200 teraz nie będzie mnie do soboty ale potem możemy się umawiać:) tylko ostrzegam, że psy mam bardzo niewychowane, witają się za wylewnie...
  18. Znowu mam urodzaj jabłek- jedne na przetwory, drugie pyszne ale wyłącznie do jedzenia na świeżo. Jak ktoś chętny z Krakowa i okolic to 2 zł za kg a kasa na olkuszaki przeznaczona. Można się na pw umówić na odbiór osobisty w Krk a w wypadku większych ilości się umówimy a ja z psami chętnie pomogę w zbieraniu i załadunku:) Mam jeszcze kabaczki za 5 zł szt:) I olbrzymie dynie- cena do negocjacji. Oczywiście kasa z nich też na olkuszaki.
  19. Od nowego roku nie można ogłaszać psów do adopcji na allegro- nawet jak się uda to za kilka godzin ogłoszenie jest usuwane, był o tym nawet cały wątek na dogomanii. Starsze psy chętnie bym wolała tymczasować bo nie miałabym zasikanego domu oraz poobgryzanych mebli, butów itp ale nie mogę ze względu na to, że moje własne suki na własnym terenie nie akceptują żadnych psów dorosłych a szczeniaki i owszem.
  20. Dopiero wróciłam z wakacji i się ciesze z domu Łatusia. Współczuję sytuacji z Rokim i wilczycą, raz miałam tak z tymczasowiczką która wróciła z adopcji, dwie suki reagujące na siebie źle...sytuacja potwornie stresująca cały dom...Trzymam kciuki aby znalazł dom jak najszybciej!
  21. O matko, przeczytałam i zamarłam.........:(
  22. Jeszcze nie. Teraz mam zmianę dachu wiec muszą się zakończyć prace najpierw, bo się boję , ze maluchowi przez przypadek mogłoby się coś stać. A potem weźmiemy jakąś bidę na wychowanie. Ja mogę tylko szczeniaki bo moje suki na dorosłe psy na własnym terenie cięte są.
×
×
  • Create New...