Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. Ja sama mam suńkę z adopcji i pieska wziętego ze wsi:) musiałabyś tylko powiedzieć jaki piesek, jakie wymagania, na co zwrócić uwagę itp:) a ja juz bym przedzwoniła do tych Państwa i się umówiła i zobaczyła jak to wygląda:)
  2. Hej:) to też ja mogę podjechać bo mieszkam za Wieliczką a pracuję w Krakowie, mogłabym w dowolny dzień tygodnia po 17
  3. A kiedy trzeba by sprawdzić? Ja mogłabym bo pracuję w Krakowie, to po pracy mogłabym podjechać. Tylko musiałabyś napisać na czym Ci zależy,żeby zapewnili Leonii, żebym zwróciła uwagę na to.
×
×
  • Create New...