Ja sama mam suńkę z adopcji i pieska wziętego ze wsi:) musiałabyś tylko powiedzieć jaki piesek, jakie wymagania, na co zwrócić uwagę itp:) a ja juz bym przedzwoniła do tych Państwa i się umówiła i zobaczyła jak to wygląda:)
A kiedy trzeba by sprawdzić? Ja mogłabym bo pracuję w Krakowie, to po pracy mogłabym podjechać. Tylko musiałabyś napisać na czym Ci zależy,żeby zapewnili Leonii, żebym zwróciła uwagę na to.