-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dopadła mnie klęska urodzaju jabłek ( świetnie sie rozpuszczają, wspaniałe na przetwory, szarlotkę jak i do jedzenia na surowo, lekko kwaskowate, soczyste) i jeżyn. Robię przetwory na bazarki ale z pracą na etat, remontem, ogarnięciem domu i opieką nad 3 psami nie bardzo wyrabiam czasowo. Szkoda byłoby, żeby się zmarnowało. Gdyby któryś z dogomaniaków z Krakowa lub Wieliczki chciał się skusić na owoce, to jabłka po 3 zł kg, jeżyny 6 zł kg a zyski na BDT Iwoniam. Codziennie jestem w Krakowie od 8.30 do 16.30 koło Nowego Kleparza- można się umówić na odbiór osobisty. Jakby ktoś chciał więcej niż powiedzmy 5 kg to zapraszam do mnie do ogrodu- chętnie pomogę w zrywaniu a moje psiaki poprzeszkadzają:) Kontakt na pw. -
Roki, który miał umrzeć musi zmienic DT, a Łatek w DS :)
masza44 replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
dokładnie tak, powodzenia z kastracją! -
ONkowata Sara już szczęśliwa w swoim nowym domu.
masza44 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
podnoszę wątek -
Roki, który miał umrzeć musi zmienic DT, a Łatek w DS :)
masza44 replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
Jak czytam o Rokim to widzę Milkę...:) Z jej ogłoszeń 2 inne suczki znalazły dom, bo mało który mógł sprostać jej ADHD, ale się znalazł w końcu. Po prostu głoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia...Trzymam kciuki, chciałabym pomóc bardziej. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Tak, ze tym razem wspólnych zdjęć Malwinki i Żabki nie ma ale może za którymś razem się zaprzyjaźnią:) -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2351/dsc0744jw.jpg[/IMG] -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5889/dsc0745tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9902/dsc0749vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6814/dsc0751im.jpg[/IMG] -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4789/dsc0740d.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2188/dsc0737e.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5215/dsc0738gj.jpg[/IMG] -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5803/dsc0732d.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4601/dsc0730a.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2283/dsc0741w.jpg[/IMG] -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
No i jeszcze bardzo zdziwiła nas Malwinka, która od czasu pobytu u teściowej ( w czasie ciaży urojonej, po sterylizacji i w czasie choroby) zrobiła się bardzo stróżującym pieskiem...Pewnie jako jedyny pies tam poczuła się trochę za bardzo pewna siebie... Malwinka, która uwielbia wszystkie pieski na spacerach, piszczy i ucieka do każdego, nawet 10 razy większego od siebie...oszczekała Żabkę, no i przybiegała do niej, ze szczekaniem, Żabka się przestraszyła, kłapnęła ją, no to wtedy Świnka się też nakręcała, po 2 podejściach, Malwinka została na smyczce przywiązana w cieniu za domem, żeby nie widziała Żabki i wtedy trójka psiaków jak najbardziej odpoczywała sobie razem. Smutne, że córcia tak potraktowała mamusię niegościnnie... No nic, może to odosobnienie czegoś Malwinkę nauczy, że jak jest agresywna to jest separowana od innych psów, może załapie. Na neutralnym gruncie na pewno byłoby super, ale na własnym terytorium Malwinka się zrobiła brytanem po prostu... A teraz kilka zdjęć -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Wczoraj poznałam Żabkę:) to bardzo miła, łagodna, spokojna i grzeczna sunia Jest większa od Malwinki i bardziej czarna, przytyła troszkę na domowej dietce i ma bardzo ładną lśniącą sierść, w ogóle widać , że jest bardzo zadbana i już bardzo przywiązana do swojej rodziny bo mimo, że wesoło i z ciekawością zwiedzała ogród i dom to najlepiej jej było przy boku Asi:) Puppy od razu ja polubił i traktował jakby mieszkała z nami od zawsze, Świnka na początku szczekała i kłapała, została uwiązana na smyczy pod drzewem w cieniu ale po 2 wyjściach z szelek, pozwoliłam jej na obwąchanie Żabki i...moje wielkie zdziwienie, bo się z nią zaprzyjaźniła!! Moja niezsocjalizowana, dzika sunia, agresywna do psów dorosłych, z agresją lękową ma pierwszą w życiu przyjaciółkę! Super wyglądały razem- Żabka czarna Świnka biała:) Na pewno choćby ze względu na to Żabka będzie od czasu do czasu do nas przyjeżdżać. Następnym razem będzie spokojniej bo się już pieski poznały, więc spuścimy Żabkę luzem, wczoraj Asia jeszcze się biała. -
ONkowata Sara już szczęśliwa w swoim nowym domu.
masza44 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u Sary i życzę jej chyba jednak nowego domu. Chociaż czasem pozory mylą, moja suczka też się boi gwałtownych ruchów, jak ktoś krzyknie nawet nie do niej to przywiera brzuchem do ziemi, a nikt nigdy jej nie bił, nikt nie podnosił na nią głosu, ona po prostu była dzika i takie lęki jej zostały...a ktoś mógły pomyśleć, że to my ją biliśmy itp. -
Jestem na zaproszenie, za tydzień robię bazarek obiecany innym psiakom, ale może potem uda się zrobić taki na Wasze psiny. Te rany wyglądają źle i na pewno są bolesne, ale piesiu oblany kwasem z Sanoka miał jeszcze gorsze a już są ładnie zagojone, najważniejsze, że zostały oczyszczone. A może plastry żelowe by mu się na to przydały?
-
Nero szczeniak w typie labka znalazł dom.
masza44 replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Wow karolcia to była szybka akcja, gratuluję:) -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Jutro do Malwinki przyjedzie Żabka:) Mam nadzieję , że uda nam się opanować psiarnię i zrobimy ładne fotki:) -
Roki, który miał umrzeć musi zmienic DT, a Łatek w DS :)
masza44 replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
Podniosę i zapiszę. Trzeba mu szukać domu z ogródkiem. Przez kilka tyg szukałam domu dla suczki z ADHD, też tylko do baaaardzo aktywnego domu no i było ciężko ale w końcu trafiła w 10:) Jednak ogród w takim przypadku bardzo ułatwia sprawę bo bywają dni kiedy i bardzo aktywni właściciele nie maja czasu i pies wtedy nie demoluje mieszkania, nie wyje, tylko się bawi w ogrodzie sam. Ludzie mi radzili, żeby wydrukować ogłoszenia i powiesić koło ośrodków sportowych, że może ktoś będzie chciał mieć towarzysza na rower czy do biegania. -
EGON-w typie onka ze złamaną łapą już w ds:) DZIĘKUJEMY!!!
masza44 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, na razie podniosę a potme poczytam dokładnie. Niestety finansowo teraz nie mogę pomóc. -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
masza44 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Super, że przynajmniej 2 w domkach! Frida pewnie teraz tęskni i jest jej smutno, została ostatnia z rodzeństwa ( moja suczka też tak miała) ale towarzystwo innych piesków na pewno jej pomoże. A niedługo i ona będzie w swoim domku, jestem pewna. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Uff to dobrze, że do Karoliny się udało trafić. Powodzenia ze wszystkimi psinkami. -
Przywitam się na wątku:) trzymam kciuki za maluchy i postaram się pomóc bazarkami itp w miarę możliwości. Ja też biorę szczeniaki na BDT ale tylko w jesieni i w zimie, popatrzyłam na zdjęcia maluchów i ...zatęskniłam:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dopiero odczytałam pw...nie wiem jak sytuacja się zakończyła...mam nadzieję, że dobrze...znam tylko numer do Karoliny na komórkę to i tak nie pomogłabym bezpośrednio...nie wiem co mogło się stać jakby co to będę dzwonić i wyjaśniać z nią...