-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
krakowianko.fr to jest link do mojego banerka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/url] dzięki z góry za podlinkowanie! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj z kotką teściowej w naszej przychodni wet na Nowosądeckiej i Pani wetka miała chętny dom na szczeniaka, myślała, pytała czy ja mam na DT, ja na razie nie mam ale podałam jej Twój numer w razie takich próśb o różne psy i koty bo Ty albo masz albo znasz takie do adopcji :) Tamten dom już w międzyczasie adoptował szczeniaka ze schronu ale na przyszłość, nie zdziw się jakby ktoś dzwonił i mówił, że od wetek z Nowosądeckiej. -
[quote name='handzia']Szczeniak ma dwa miesiące. Sunia była w ciąży na początku sierpnia. Zaraz urodziła. Co do karmienia, to facet karmił, co prawda po wiejsku, mlekiem i bułeczką, jak mi mówił...ale karmił. Pozostałe dwie suki u niego, nie są niedożywione.[/QUOTE] Acha to niedokładnie doczytałam. To jeszcze nie tragicznie, mleko i bułeczka to naprawdę super uczta dla niektórych wiejskich biedaków. To ta choroba tak wyniszczyła psiaki...
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
nad bratem pracuję:) najśmieszniejsze jest to , że jak mnie odwiedza to moje psy są sprzedane i poszłyby za nim wszędzie, śpią z nim itp... co do suczek to mój mąż ma jakiś wpływ na nie i na kotki też, każda zawsze wykłada mu brzuch do głasków po chwili...jakiś taki dar mnie też bardzo dobrze rozmawiało się z panią Agnieszką na różne psie tematy, w których się zresztą zgadzamy dobrze jest wymienić poglądy i wiedzę z kimś kto jest ode mnie o wiele bardziej doświadczony i miło, ze ktoś taki docenia jakieś tam moje umiejętności w kierunku psów -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Miło mi usłyszeć takie słowa. Mam i dwie siostry: jedna zapsiona druga zakocona, i dwóch braci: jeden dzieciaty i z kotem a drugi mój ulubiony ze wspaniałym podejściem do zwierząt ale niestety wciąż w delegacjach i rozjazdach, zwierzakiem nie miałby się kto zająć... Ksenia skradła mi serce, ja lubię takie psy które są wyzwaniem dla człowieka, sama mam sucz, która była dziko w lesie urodzona, u niej też niełatwo znaleźć zaufanie, ten kto potrafi musi być wyjątkowy. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Ksenię i mam pomysł na bazarek, ale jeszcze chwilkę to zajmie. -
No takiego świerzba jeszcze nie widziałam, i w głowie się nie mieści, ze te psiaczki mają po 3-4 miesiące, a wyglądają na półtora... będę zaglądać, może bazarkiem podratuję jak wywiąże się z wcześniejszych bazarkowych zobowiązań. Teraz już tylko lepiej, oby im się udało tak jak wcześniej Farcikowi - też szczeniakowi ze świerzbem ze Szczebrzeszyna...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tu mnie nie wygonią więc się reklamuję: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233343-PRZETWORY-ORZECHY-do-21-10-na-LZOS-i-BDT-ingi-mm[/url] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
masza44 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
U mnie areszt w tym roku później- dopóki przyjeżdżają robotnicy do dachu czyli jeszcze z miesiąc to psy latają wte i wewte, ale potem to samo co u Was, 10 godzin w chałupie a ja na sygnale z pracy do domu jadę żeby je wypuścić. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataf']Mogę przechować, wysyłać, ale błagam, nie każcie mi przymierzać i robić sobie zdjęć;) A przy okazji mam pytanie: macie pomysł, komu przydałoby się siano i słoma w dużych ilościach? Muszę pilnie opróżnić budynek gospodarczy, a żaden z sąsiadów nie jest zainteresowany odbiorem.[/QUOTE] Myślę, że BIAFRA chętnie przyjmie dla kaukazów i koni -
Super! Trzymam kciuki za aklimatyzację! i pozostałe 2 maluchy
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
iwoniam ja tam mam u siebie słaby zasięg przez ten maszt w Chorągwicy, jak jestem w kuchni to mam ale w sypialni już słabo. Fanty mam w pracy na Prądnickiej 4 , jestem zawsze pon-pt 8.30-16.30. i tutaj mam zasięg:) podrzuciłabym komuś sama, ale teraz po pracy od razu jeżdżę do domu, bo mamy remont dachu i już 2 razy nas zalało, jak wyjeżdżają robotnicy to ja muszę być w razie W. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jakby potrzebne były fanty to ja mam, miała je odebrać Ikusia, ale skoro Sonia ma dom to może pójdzie na innego psa. Jest między innymi futrzana czapka za która spokojnie można wziąć z 50 zł i szelki dla kociaka. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Handzia to prawda, Ksenia jest piękna i wspaniała skradła mi serce po jednym spotkaniu. A na żywo jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Będę się rozglądać wśród znajomych i znajomych znajomych za kimś kto byłby właściwym opiekunem dla niej... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to byłoby marzenie. Naprawdę dobrze byłoby żeby DS spędził choć 1 cały dzień z nią, ale najlepiej ze 2-3, żeby dać jej czas na stopniowe coraz bliższe podchodzenie, szukanie kontaktu, to też pomogłoby Pani Agnieszce ocenić czy ludzie sobie poradzą, widziałaby po ich podejściu do niej a także mogłaby coś im doradzić. Ja tak zrobiłam jak moja Milka 3 razy wracała z adopcji, przez tydzień jeździła pod opieka opiekunki z hoteliku do ludzi, spędzała po kilka godzin , Karina im doradzała, poprawiała, pokazywała jak mają korygować jej zachowanie itp no i jak po tygodniu się zdecydowali to wiedziałam, że wiedzą co biorą na siebie. I to był TEN DOM. Myślę, że w tym wypadku u Kseni tym bardziej. Tutaj trzeba być ostrożnym bo może się to skończyć źle. Myślę, że jak DS będzie zależało to się zgodzi na coś takiego. A Ksenia na to zasługuje bo jest naprawdę wspaniała... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tak całkiem onek pod kątem charakteru to nie jest, ale do pracy ze swoim opiekunem byłaby fajna. Jedynie na linii kontaktu z innymi osobami mógłby być problem. Na pewno szkolenie i praca z człowiekiem by jej pomogła, także w wzmocnieniu więzi z opiekunem ale to dopiero po kilku tygodniach, jakby już się na niego otworzyła i zaufała. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja nie znam się na rasach. Moim zdaniem chyba bardziej wilczakowato aczkolwiek ona jest bardzo inteligentna i karna, szybko się uczy, jakby ktoś ją chciał szkolić itp to nadaje się super. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Piękna i bardzo delikatna psychicznie, wspaniała. Trzeba pomyśleć o sterylizacji dla niej. Ja mogłabym ją zgłosić do skarbonki sterylkowej tylko ponieważ to już 3 suczka którą ostatnio zgłaszam trzeba by było zrobić bazarek na AS żeby trochę choć oddać. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img22/2241/dsc0487z.jpg[/IMG] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img87/4024/dsc0476d.jpg[/IMG] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img577/1323/dsc0475qk.jpg[/IMG] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
masza44 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img201/4543/dsc0468sf.jpg[/IMG]