-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
TOSIA Maleńka kudłatka prawie affenpinczer :D MA DOM
masza44 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
o kurcze wcale mnie ten fakt nie ciszy że tyle chartów macie:( co to jakaś pseudo zlikwidowana? ja na razie charcika nie wezmę, tak tylko się rozmarzyłam, moje 3 kundliszonki to młodziaki będą z nami jakieś kilkanaście lat jeszcze a na 4 psa nas nie stać na razie a i miejsca ni mo ja na DT biorę szczeniaki tylko takie do 4 miesiąca i raczej małe a nie np.kaukazy niestety to preferencje moich psów warunkują jakiego psiaka możemy tymczasować, Puppy ma problem z dorosłymi samcami, a suki z każdym starszym niż 4-5 miesięcznym psiakiem większym od siebie... -
TOSIA Maleńka kudłatka prawie affenpinczer :D MA DOM
masza44 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jest piękny, ale przeszedł swoje, biedne psie dziecko:( a co ma nie tak z łapami? chore stawy? ja kocham whipetty, gdybym kiedyś miała kupić psa byłby to whippet, ale to nigdy nie nastąpi bo zawsze będą psy do adopcji kiedyś Wam obiecałam DT ale w międzyczasie wzięłam 3 sunie z Olkusza i na razie od miesiąca DT zajęte...może jak Ryśka pójdzie do domu to bym wzięla "coś" od Was... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ech...że też Jeżynce ciągle się coś przyplątuje:( dzisiaj była u nas moja przyjaciółka z Luksemburga, która jest wielbicielką moich psów i Malinka ją po prostu podbiła, nawet jej tato swoją droga wielki psiarz i kociarz wpadł do nas ją pooglądać:) a młoda była w swoim żywiole, nie wiedziała komu na kolana się pakować, komu brzuszek wykładać, jest bardzo otwarta do nowych ludzi co mnie cieszy bo się szybko przywiąże do nowych właścicieli popytam teścia czy nie miałby jakiejś pralki do oddania, on naprawia takie rzeczy a czasem klienci nie odbierają ich bo bardziej opłaci im się kupić nową i może by miał jakąś taką w spadku -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
krakowianko tekst jak najbardziej dobry:) iwoniam wydamy ją tylko do [B]BARDZO DOBREGO DOMKU[/B] i ja wierzę , że taki gdzieś na nią czeka, ona jest bardzo pojętnym fajnym kochanym stworzonkiem LUDZIE TO IDIOCI JUŻ DZISIAJ STRZELAJĄ Z PETARD nasze starsze psy zamelinowały się w łazience biedaki i tak aż do 2 stycznia ech... A poniżej kilka zdjęć ale wklejam linki: [URL]http://imageshack.us/a/img9/4262/dsc0406dw.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.us/a/img534/2318/dsc0388yf.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.us/a/img338/4030/dsc0389x.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.us/a/img402/198/dsc0281qg.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.us/a/img26/8122/dsc0282pe.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.us/a/img6/2761/dsc0289jx.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.us/a/img694/674/dsc0309yy.jpg[/URL] [URL="http://imageshack.us/a/img842/9672/dsc0363xf.jpg"]http://imageshack.us/a/img842/9672/dsc0363xf.jpg [/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']co tu tak cicho...............................................[/QUOTE] jedni jeszcze świętują drudzy już pracują w firmach zamknięcia roku więc zwariować idzie przynajmniej u mnie do tego komunikacja jeździ na sobotnich rozkładach, wczoraj byłam w domu o 19:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ja dzisiaj załączę nowe zdjęcia Malinki, trzeba ją intensywnie ogłaszać bo lepiej żeby przyzwyczajała się już do docelowego domu, przy moich gadach nabiera różnych nawyków które może niekoniecznie ktoś toleruje tak jak my. -
Dora, Becia, Tyśka, Sara, Ludka, Funia i reszta bywalców wątku WESOŁYCH ŚWIĄT, Dora DUŻO ZDROWIA!!A wszystkim psiakom i kotkom w potrzebie znalezienia dobrych domów w 2013 roku, życzę nam wszystkim aby nie było zwierząt w potrzebie abyśmy się na wątku spotykali tylko towarzysko... Malwinka ukradła mi pierniczka ze stołu i od tego czasu dostaje szału jak tylko poczuje zapach, nie wiem czy to miód tak działa czy przyprawy...:) a wszystkie psiaki bardzo intensywnie były zaangażowane w proces strojenia choinki...efekt jest taki że powędrowała na szafę poza zasięg złodziejskiej bandy. Za to nasza tymczasowiczka nie szanuje żadnych świętości i nawet w Boże Narodzenie daje nam pospać do 6.30 maksymalnie...:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam od weta z Malinką vel Ryśką, młoda waży 6,5 kilo i ledwo mi się mieści do transportera stąd dzisiaj dostała ode mnie obróżkę i zaczynamy intensywny trening chodzenia na smyczy. Doktor obciął jej pazurki i zbadał, jest zupełnie zdrowa tylko łupież jej się zrobił ( prawdopodobnie nie toleruje nabiału a mój mąż jej dał troszkę twarogu). Niestety w busie zwymiotowała ( wcześniej jak jeździła to choroby lokomocyjnej nie miała ,ale może wyrośnie jak moje psy). Dostałam dużą zniżkę na moje tymczasy i trochę próbek karmy, na kilka dni starczy. Koszt szczepienia biorę na siebie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj się okazało, że nowa koleżanka z pracy ma pieska 2 lata temu wyciągniętego jako szczenię z Olkusza. jest w szoku jak jej powiedziałam, że ten pseudoschron nadal działa. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
O Jeżynka bidusia, dobrze, że ma chociaż tyle towarzystwa w swojej grupie wiekowej, nie jest jej smutno bez siostrzyczek.Ona od pierwszego dnia była strasznie przytulasta, piszczała, żeby ją brać na ręce i na kolana i wtedy od razu się uspokajała, nic tylko człowiek i człowiek, racja! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
masza44 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Moją najnowszą tymczaskę najbardziej stymuluje tapeta w korytarzu i kanapa w której wygryzła dziurę...tia... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
No niestety my psy rozpuszczamy...:)poniekąd też jak nas nie ma po 10 godzin w domu to na wychowanie czasu dużo nie starcza. Ja i tak uważam, że jak ktoś bierze szczeniaka, to musi się liczyć z tym, że sam musi go sobie tak wychować jak chce, jeśli myśli , że dostanie "gotowy produkt" jest śmieszny. I tak Malinka już zachowuje super czystość, i nauczyła się robić SIAD jak chce smaczka:) nie wyjada już z psich misek i ładnie zostaje sama w domu, przybiega na przywołanie i przesypia całą noc pod łóżkiem ostatnio, za to rano wpycha się na łóżko i robi pobudkę akurat jak TŻ musi wstawać:) ma wyczucie czasu...Jest przekochana. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img803/1451/dsc0089gu.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img194/2716/dsc0059mo.jpg[/IMG] nauczyła się od Malwinki dawać buzi i bardzo to lubi, a my się będziemy musieli chyba odrobaczyć z TŻ :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img542/1937/dsc0072fw.jpg[/IMG] Malinka z dzisiaj -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
masza44 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='AltaCaraya']Bo pewnie zrezygnowala z pracy. A powiedz czy hotele ktore biora podobne ceny nie pracuja? Mam wymieniac?zalosne to bedzie;) Ale ludzie majacy psy na hotelikach pracuja po 8 godz jak myslisz co pies robi w tym momencie? i wy to sponsorujecie;)[/QUOTE] A to jest akurat nieprawda, dobry hotel dla psów to praca 24/24 tak naprawdę, w dobrym hotelu dla psów zawsze jest ktoś na miejscu. Ale to taki off topic. Trzymam kciuki za znalezienie Igi. Ja z pobytu Milki u Karmelci byłam bardzo zadowolona. Pies może uciec każdemu zwłaszcza lękliwy, mi samej mój dzikus suka kilka razy wylazła z szelek jak się przestraszyła czegoś. Tylko trzeba od razu działać i szukać szukać szukać do upadłego. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nowy tekst do ogłoszeń: [B][COLOR=black][FONT="]Malinka to trzymiesięczna sunia. Waży 4,5 kg, jest odrobaczona i zaszczepiona. W przyszłości będzie średniej wielkości psem, około 20 kg, wielkości do kolan lub odrobinę ponad. Ma gładką jedwabistą sierść. Jest kochanym, wesołym, odważnym szczeniaczkiem, bardzo pojętnym. Niemal całkowicie jest nauczona czystości, ładnie reaguje na przywołanie, świetnie dogaduje się z psami i kotami. Grzecznie jeździ w samochodzie i pozostaje w domu sama jeśli zostawi się jej coś do gryzienia i zabawy. Jest bardzo przymilna, lubi pieszczoty i zabawy z ludźmi. [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT="]Malinka nie zostanie wydana do budy. Warunkiem adopcji jest zgoda na sprawdzenie warunków życia pieska oraz podpisanie umowy adopcyjnej ze zobowiązaniem do sterylizacji suni po osiągnięciu dojrzałości.[/FONT][/COLOR][/B] kontakt do iwoniam -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
i jeszcze papużki nierozłączki [IMG]http://imageshack.us/a/img809/1530/dsc0776h.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img526/4092/dsc0850t.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img59/3654/dsc0847o.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img832/2647/dsc0805ph.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kilka nowych zdjęć Malinki do ogłoszeń i zaraz nowy tekst [IMG]http://imageshack.us/a/img27/5066/dsc0751qk.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Oj oj oj Jeżynko nie choruj!! Już dość. Tak mi żal tych maluszków już tyle się wycierpiały i te od Colii i Jeżynka. Ja dzisiaj załącze nowe zdjęcia Malinki do podmianki i troszkę może zmienię tekst- uaktualnię. Młoda rośnie jak na drożdżach , nie widziałam jej przez weekend i w oczach urosła. Jest bardzo kochana, przymilna. Zadzwonię do Ciebie iwoniam bo się muszę skonsultować bo coś mi się zdaje że powinna już chyba 2 raz być zaszczepiona jakoś teraz?