-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bejbi ( teraz Tosia) pozdrawia z nowego domku, urosła panienka, ma takie długuuuugie łapki:) [IMG]http://imageshack.us/a/img42/2622/tosias.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/2623/tosia2.jpg[/IMG] Wesołych, spokojnych Świąt wszystkim, dużo miłych chwil spędzonych z naszymi zwierzakami:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
iwoniam Malinka jest w galerii, ja podesłałam zdjęcia wszystkich moich tymczasów Olkuskich i są dodane:) zdjęć Jeżynki nie miałam ani Jagódki -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Nie dzwonił ale mam jeden nieodebrany, zaraz oddzwonię może to od niego Dzwoniła za to baba która chciała maluszka do budy i kojca i cytuję" miałby się bawić z dziećmi bo tam jest 3 dzieci", a jak się stawiała jak jej powiedziałam , ze nie znam nikogo kto jej wyda szczeniaka do budy i kojca, że czemu , że jak to, a ja jej na to , że niech sobie swoje dziecko do kojca wsadzi to zobaczy dlaczego... -
ale urodzaj....u mnie siedzą 2 maluchy, przepiękne i zero telefonów! śliczne maleństwa aż się w oczach mieni tak ich dużo...
-
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
hehe po kimś maja talent do wykopalisk to może po tatusiu Sigur ma talent do chodzenia po stole...? wczoraj przez czas kiedy nas nie było nabył tę umiejętność i teraz dumnie prezentuje wchodzenie z kanapy na ławę wszystkimi 4 łapkami, podpijanie z kubków herbatki, przewracanie wszystkiego i zeskakiwanie na kanapę chociaż tutaj jednak chyba czuję silny wpływ edukacji mojej Malwinki... -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&S']Znaczy roboty ziemne uskuteczniały;)[/QUOTE] Tia..ale przynajmniej to pierwsze szczeniaki które mi nie zżerają tapet :) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Moje wypłoszki mają się dobrze, są kochane, łapią już zachowanie czystości, chociaż czasem zdarzają się wpadki ale jest jednak duuuużo mniej sprzątania niż 2 tyg temu. Lubią chodzić po polku a wczoraj zrobiły sobie wykopki w donicy. W Święta zrobię im trochę zdjęć "domowych". -
Śliczna młodziutka wilczka Antenka już w cudownym DS
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img11/9369/antenkam.jpg[/IMG] boskie :multi: to tak jakby ktoś miał wątpliwości czyją sunią jest Antenka...;) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
postaram im się też zrobić jakieś w domowych pieleszach kanapowcom:) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img827/667/dsc0846j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img23/9674/dsc0865i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/8254/dsc0872s.jpg[/IMG] -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img21/4361/dsc0816kr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/1609/dsc0818yf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img255/5338/dsc0819a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img163/6007/dsc0837o.jpg[/IMG] -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
na mejla będzie jutro z pracy bo mnie zamorduje mój komp domowy, a teraz UWAGA NADAJĘ, można się częstować z wątku:) póki co [IMG]http://imageshack.us/a/img854/793/dsc0717uh.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img24/356/dsc0725yk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img839/862/dsc0736dz.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/6021/dsc0737rm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/3104/dsc0740ef.jpg[/IMG] -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
No to potrzebujemy kogoś doświadczonego do PA w okolicach Limanowej dla Sigurka ( czarnego), z telefonu Pan sensowny, ale jest oczywiście sporo do sprawdzenia na miejscu. Eliza znasz kogoś komu można zaufać? Oczywiście ja już jestem heartbroken bo to mój ukochany miś niuniuś...ale dobrze, byłoby gdyby to był dobry dom i mógł tam zostać oczywiście... chłopaki byli dzisiaj odrobaczeni, wyprodukowali kilka kup z długimi nicieniami, ale po ostatnich tymczasach nie byłam tym zszokowana:) Zdjęcia będą DoPi jak mi się je uda zgrać przez mój mułowaty komp... -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
W ogóle nikt nie dzwoni:( To znaczy dzwonią ludzie z ogłoszeń moich poprzednich szczeniąt, próbuję im przedstawić chłopaków, ale tamte były mikrusami docelowo 6 kg a te znacznie większe więc ludzie mówią, że dla nich za duże. Dzisiaj/jutro wkleję nowe zdjęcia, zrobię gumtree i ogłoszenia papierowe do moich wetów, jedna moja tymczaska poszła właśnie z takiego ogłoszenia do bardzo dobrego domu. Ja ogólnie się nie martwię bo wiem, że każda potwora znajdzie swojego amatora :) tylko czasem trzeba czasu. Poza tym małe są moim najlepszym czasoumilaczem po ciężkim dniu:) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam sajgon w pracy wyszłam o wpół do siódmej i padam, ale jutro dodam nowe zdjęcia chłopców. Rosną jak na drożdżach to dlatego że jedzą dobrego juniora i dobrą...karmę light moich gadów :eviltong: lubią chodzić po polku, bawią się, tulą do nas i w ogóle są super. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Nie macie może zdjęć tych szczeniaczków, które są w Olkuszu? Chyba byłoby łatwiej znaleźć domki ze zdjęciem? Kurcze sama bym wzięła :-( ale nie mam warunków, bo mieszkam sama i nie ma mnie po 10 godzin czasem, poza tym nie stać mnie ehhh. :shake: bardzo szkoda psinek :-([/QUOTE] keria mnie też nie ma w domu 10-11 godzin ale jeśli szczeniaki są zdrowe to one sobie w tym czasie dają radę, jak im się zostawi jedzenie suche no i jeśli masz przyjazne psy. Może trochę trudniej z nauką czystości ale i tak szybko łapią jak się je wieczorem i w weekendy uczy. Jedynie co to w domu ma się lekki sajgon i dużo prania ale to jest do przeżycia:) Jedyne czego można sie bać to żeby nie chorowały, jeśli są zdrowe to naprawdę nie ma problemu. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Jak da radę weź przelew, bo nie mogę przelać z SOZ na kontro prywatne. Wystawili paragon na te robale już ? Bo może jak będzie szefo to da się odkręcić na przelew, jak nie to będziemy myśleć.[/QUOTE] Ok tak zrobię. A jakby się nie dało to najwyżej poproszę o zakup karmy i dostawę w naturze, będzie dla następnych tymczasów. Karmę chyba możecie kupić? Zresztą nie ma się co martwić na zapas, najwyżej ja małym też mogę coś fundnąć, zwykle nikt mi nigdy nic nie zwracał za tymczasy więc spokojnie spokojniutko. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Mamy kreskę u weta nowego :)[/QUOTE] naszego weta-szefa nie było bo szczepił na wioskach, więc zapłaciłam gotówką, faktury na razie nie brałam, najwyżej za szczepienia też zapłacę gotówką i wezmę fakturę zbiorczą, a potem się jakos rozliczymy może tak być? Kala mi się bardzo podoba, jest taka oryginalna, i figurka jaka ładna. Chłopaki coraz ładniej łapią, że załatwia się na polku i na podkłady, moja Malwinka się nimi zajmuje, bawi się, rozgania jak się biją, pilnuje na polku.Jak nikt nie widzi to zżera im juniora zamiast swojej karmy light... -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj chłopaki mieli intensywny dzień. Najpierw podróż busem do weta. Są zdrowi, oczy i uszy obejrzane, serca obsłuchane, biały waży 3,40 kg czarny 2,60. Dostali tabletke na robale- mam im dać za tydzień i kropelki na pchełki bo mimo, ze ich spryskałam fiprexem w sprayu to ciągle jeszcze trzyma się ich to dziadostwo. Grzecznie zostali na recepcji jak sobie poszłam na zakupy. W drodze wszyscy się nimi zachwycali. Bardzo ładnie jeżdżą w transporterku ale chyba szybko wyrosną. Wet potwierdził, że będą koło 20 kg jako dorosłe. Potem jeszcze były zabawy w śniegu na słoneczku- jutro zgram kilka fotek:) a potem horror- odkurzacz, przed którym trzeba się było schować w najbardziej wymyślną kryjówkę.W nagrodę dostali nowe maskotki do gryzienia. A teraz leżą mi na stopach pod biurkiem. -
Fajnie, ekspresowo się udało! Wysłałam wczoraj 15 zł na OTOZ z tytułem na psiaki ale chciałabym, żeby były przeznaczone na pokrycie kosztów szczeniaków. Moje na razie siedzą.
-
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']ale są fantastyczne, chude klusie :loveu: książeczki podrzuce osobiscie, może uda mi sie wymiziac maluchy. Kiedy mozna do Was, żeby nie przeszkadzać?[/QUOTE] będę w sobotę po południu tak od 14 i w niedzielę po 17, mimo że weekend musimy obskoczyć chorą teściową i babcię:( zapraszamy! poznasz moje jazgotliwe psy:) może śniegu nie dopada bo dzisiaj było ciężko się przedrzeć do pracy, pług zaczął jeździć dopiero przed 7 rano a korki były w Wieliczce okropne...ale w Krakowie chyba nie lepiej -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Taki mróz znowu,cieszę się, że maluchy i mamusia siedzą już w ciepłych domach a nie w stodole. Chłopaki lubią śnieg, ten biały się rzuca w zaspy i tarza, śniegu jest tyle, że muszę uważać , żeby nie zostały zasypane:) a wczoraj sobie biały leżał przy tv ze mną zupełnie jak na tym pierwszym zdjęciu od DoPi i mnie uśpił...Sigurek był schowany na półce na nakastliku przy moim łóżku, gdzie przesypia całą noc:) są bardzo pocieszne, bardzo kochane, coraz ładniej łapią załatwianie na polu i na podkłady. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Czarny roboczo nazywany Sigur jest spokojny, powolny, taki mały myśliciel, bardzo lubi pieszczoty. Jest ostrożny co do moich psów ale się ich nie boi, raczej jest zachowawczy. Myślę, że spokojnie mógłby mieszkać i z psami i z kotami. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi bo jest płochliwy, to byłby dla niego za duży stres. Szybko uczy się czystości. Przesypia całą noc w jednej ze swoich kryjówek a wieczory lubi spędzać na kolankach opiekuna. Ross jest odważny, bardzo towarzyski i do ludzi i do psów, zaczepia je do zabawy, nadaje się do mieszkania z psami, myślę, że z kotami też tylko trzeba by mu było pokazać, że nie może ich przeganiać. Nadaje się do mieszkania z dziećmi. Ma zdecydowany charakterek, szczeka, żeby zwrócić na siebie uwagę. Bardzo lubi spacerki. Wielki pieszczoszek. Obaj ładnie pilnują się opiekuna podczas spacerów. Czy coś jeszcze? Acha gryzą sobie gryzaczki, jakieś tam psie koce itp ale nie gryzą mebli. To duży plus. Są w trakcie nauki czystości. Grzecznie zostają same w pokoju/domu bez piszczenia, tylko muszą mieć jakieś zajęcie=gryzienie maskotek itp. Ja nie umiem się rozpisywać w ogłoszeniach, może ktoś to jakoś skleci w całość, ja się rozgaduje przez telefon:) Acha i jakby można było napisać że adopcja tylko na terenie Krakowa i okolic.