Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Znowu Oleśnica, wstyd jak diabli się przyznać, że to moja okolica:oops:
  2. I ja mocno trzymam kciuki za nowy domek dla Królewny:)
  3. Ech, Browarku, zostawiłeś nas tu wszystkich... Biegaj szczęśliwy...
  4. [quote name='terierfanka']Ładny dzionek był, Zoya była na krótkim spacerku bez kubraczka :) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9174/dscn8158u.jpg[/IMG][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4888/dscn8157s.jpg[/IMG][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8089/dscn8143.jpg[/IMG][/QUOTE] Cudeńko :)
  5. Zapiszę Pięknotkę ...
  6. [quote name='Ellig']Niestety panowie mechanicy pokpili sprawe i samochod byl gotowy do odebrania dopiero po 18. Nutusia nie zdazyla dojechac z suniami na zabieg.Nie musze Wam opisywac jak byla zdenerwowana....Drugie podejscie w czwartek za tydzien...[/QUOTE] Wszystko ma gdzieś swoją przyczynę, więc widocznie tak miało być... W czwartek będziemy trzymać podwójnie :)
  7. I ryżem umiem/ łam, i warkocze :diabloti: I na szydełku też potrafię robić :eviltong: Nawet dziewczynkom ażurowe czapeczki :cool3:
  8. I tu jest :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/222176-PSIOWY-na-4-cele-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczam/page16[/url]
  9. Zdjęć wklejać nie umiem, ale zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/203359-Pokochana-marmosiowa-i-brosowa-Shih-Tzu-Agusia-cudowna-kr%C3%B3lewna-MA-DOM/page20[/url]
  10. [quote name='terierfanka']jeśli o mnie nie chodzi, to na wzór nie ma co liczyć :p za jedyny w życiu wydziergany szaliczek dostałam marną trójczynę :evil_lol:[/QUOTE] Szaliczka na ocenę wprawdzie nie robiłam, ale pamiętam jak dziś, że zajęło mi to trzy lata:diabloti: I ładny był- lewe, prawe, lewe, prawe :evil_lol:
  11. Kochana, Siusinkę kąpiemy w szamponie VETRIDERM INTENSIWET, potem spryskuję ją odżywką ułatwiającą rozczesywanie D- MAT Tangle Remover i czesiam, czesiam, czesiam. Grzebień węglowy jest najlepszy pod słońcem :) I MANUSAN mam zawsze pod ręką, bo jak Siuś gryzie łapeczki, to myjemy wtedy w czerwonym okropieństwie:) I rozczesywania kudełków pilnuję, bo na początku w nieświadomości błogiej zafundowałam Agusi kocyk na grzbiecie. Aż wstyd się przyznać:oops: No ale cóż... Teraz Siuś najpiękniejszy na całym osiedlu:diabloti: I zakaz wstępu do sklepów JEJ akurat nie obowiązuje:evil_lol:
  12. Ubierzecie, ubierzecie :) I kiteczkę zapuścicie :evil_lol: A to niby cudo Angels Eyes Powder przerabiałyśmy i owszem, ale moim skromnym zdaniem nie wart tych pieniędzy :shake: Efektu po prostu ni ma :mad:
  13. [quote name='terierfanka'] oj pęknie :) na razie mam problem jak ją ogłaszać, żeby nie odbierać głupich telefonów od amatorów westa za friko, ale też żeby nie wystraszyć wszystkich listą jej dolegliwości i wymagań :roll:[/QUOTE] To nie ogłaszaj:diabloti: Kto ją będzie znał lepiej niż Ty :evil_lol:
  14. Osko Ty moja :) Ty też otworzyłaś Wasze podwoje dla mojej Siusi, dziękuję :)
  15. [quote name='Nutusia']Leż, wygrzewaj się i kuruj, bo nam... Siusiajkę zarazisz!!!! ;) Myślę, że w swej szczęśliwości będzie skłonna przełożyć imprezkę aż Ciocia-Wybawicielka wyzdrowieje :)[/QUOTE] Przełożymy, poczekamy, zdróweczka życzymy :)
  16. Ciocia, Ty jej lepiej nie oddawaj, bo Ci serce pęknie :) A oni z Emirkiem taką śliczna parę tworzą jak moja Siusia z Tofikiem :evil_lol:
  17. Zapraszamy w sobotę :diabloti: Będzie :tort: i :BIG:
×
×
  • Create New...