Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. [quote name='Nikaragua']Na kwarantannie jest młody beagle, z trudnym charakterem niestety [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1959/beagle1p.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7230/beagle2c.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7010/beagle3.jpg[/IMG][/QUOTE] Cioteczka, co to znaczy z trudnym charakterem?
  2. Tłumacz, ciotka, tłumacz... Mój Najduch odjajczony zeżarł wszystkie liście z tulipanów w wazonie. Tak gadzina chrupała w nocy, że myślałam, że to sen. Ale gdzie tam, rano sterczały tylko białe kwiaty na badylkach, bez liści. Różowe zeżarte :diabloti:
  3. [quote name='Ellig']Amen!!!!!!!!!![/QUOTE] I cioteczce Ellig też, boż to klon Nutusiowy :) Nawet konto jedno mają :eviltong::eviltong::eviltong:
  4. [quote name='fiorsteinbock']Powodzenia Przystojniaku, obyś nigdy nie zaglądał do bram schronisk. A Twoi dawni wlasciciele niech sie pocalują w d..ę! Będziesz mial nowych, odpowiedzialnych :)[/QUOTE] Eeee tam, na pieszczoty to oni sobie nie zasłużyli :eviltong: Szalej zbóju w nowym domku :multi:
  5. Ja też się dorzucę :) Kto jeszcze???? Ktoooooo???
  6. I cioci bros, że pomysł podchwyciła :) I Nutusi, że się zgodziła :) I Grażynce, że ją wypatrzyła :)
  7. [quote name='terierfanka']dobra ciotki, jak do 4.02 to dawajcie ją do mnie :)[/QUOTE] Aż mi wstyd, w tym całym ferworze zapomniałam i cioteczce od Emira podziękować:oops: Kochana jesteś:lol:
  8. [quote name='Nutusia']U mnie się musi zdrabniać na milion sposobów - to mój jedyny wymóg ;) Najwyżej Ziomką zostanie. Mój Tomcio, maluchem będąc, śpiewał na całe gardło z Fasolkami: "To ja, zając... ZIOMKA" (zamiast Poziomka właśnie):evil_lol:[/QUOTE] Ziomka, suuuper :multi:
  9. [quote name='giselle4']Rila z Zielonego Wzgorza? jak ja nazwiecie to Ona pokornie przyjmie[/QUOTE] Ciotka, Rilla ze Złotego Brzegu :evil_lol: Czytałam, czytałam za młodu :diabloti: Nowe imię na nową drogę życia :cool3: Wie Sie möchten :multi: Ja tam na Siuśkę też Ziuta wołam :razz:
  10. Niby kilka dni, a to aż kilka dni... Ciotki klotki, pomóżcie coś wymyślić...
  11. Wstawaj morderco bluzek Ty nasz, już południe prawie :)
  12. [quote name='bros'][B]marmosia[/B] a co z wyciągnięciem małej z Dzierżoniowa, jak i gdzie ja przechowamy do 4 lutego ? ewentualnie kto po nią pojedzie i przywiezie na 4-tego ? czy coś już jest w tej sprawie ustalone ? skoro jest u Nutusi czarodziejki dt trzeba działać natentychmiast :) Nutusia ma złote ręce :)[/QUOTE] Nie tylko ręce, ale i serce... Myślę cały czas, gdzie można by ją przechować... Póki co, do piątku mam wolne, więc mogłabym po nią do Dzierżoniowa myknąć, tylko, gdzie ją przetrzymać????
  13. I obróżki w paróweczki dziewczynki mają :cool3:
  14. [quote name='deer_1987']Pakuj sie, zapraszamy!! :loveu: Dokladnie tak, tam gdzie Sherry to i Milka dzis szla a teraz spojrzcie na dwa bonusowe zdjecia :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d5hvSR1Tcvg/Tx50wBCIowI/AAAAAAAAK00/mWRcG42r56c/s640/IMG_1562.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0qlt-IjmQJU/Tx50NG-L3VI/AAAAAAAAK0o/YN2SnVyd87I/s640/IMG_1516.jpg[/IMG][/QUOTE] Jesoo, zimę macie :) Zdjęcia przecudne...
  15. [quote name='basia34']Dorotko dzisiaj doktory nie mieli czasu ,ale to Szarifa nie minie i jutro kastracja.[/QUOTE] To trzymamy kciuki :)
  16. [quote name='Mysza2']to już pewny ten domek?[/QUOTE] Byłoby cudownie :)
  17. [quote name='giselle4']Bardzo sie ciesze ze wszystcy jestescie solidarnosc to najlepsze co moz espotkac samotnego psiaka wiem ze wspolnymi silami znajdziemy jej chate Dzisiaj dogadujemy sterylke wiec ,trzymac kciuki[/QUOTE] Trzymam mocno...
  18. A tym pańciostwu, co jej jako pozostałość po sobie kolczatkę zostawili to .... w doopkę i kawałek szkła! Kolokwializmom mówimy precz, ale tu nic innego nie pasuje!:oops: I życzę im tak persönlich alles schrekliche :angryy:
  19. [quote name='bros']chciałam wziąć małą do siebie do tego czasu, ale juz stary sie wypowiedział :( " żadnych psów ..... " zgrzytam zębami .....szlak[/QUOTE] Toć to sunia :)
  20. Pomysł jest. O szczegóły poproszę ciocię bros :) Tylko oby mnie ciocia Nutusia nie ubiła :)
×
×
  • Create New...