Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. A my południowe buziolki dla Flora ślemy :)
  2. Pozdrawiamy diabołko- janiołecki :evil_lol:
  3. A u nas słoneczko, więc pozdrawiamy cieplutko :)
  4. Najduś na dzien dobry :eviltong: [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/542110_450030738373143_1826576889_n.jpg[/IMG]
  5. Przerywamy ciszę i ślemy głaski :)
  6. My Was też ściskamy baaardzo mocno :)
  7. Bo mamcia się w pracy klimatyzuje po dwumiesięcznej przerwie :diabloti: Ale o cioteczkach pamięta i o swoją Siu dba :loveu: Trochę wrzeszczy, jak coś pod balkonami dopadnę, ale to taka frajda zmykać co sił w nogach ze zdobyczą w pyszczku :eviltong:
  8. Ciasteczek nie piekę, ale chętnie kupuję na bazarkach :) A smakują baaardzo :)
  9. marmosia

    Ma dom

    Meldujemy się :)
  10. Magiczne miejsce, gdzie pływają wszystkie psy :)
  11. Spinusiu najmilsza, poczekaj na swojego człowieka. Na pewno taki jest... Nikomu innemu ciotki cie nie oddadzą, tylko takim zakręconym, jak my :)
  12. Bo my kochamy plaskate :loveu::loveu::loveu: I te cudne, i chore, i brzydkie, dla nas łone i tak najśliczniejsze :loveu: Tylko czasami rozmiar chałup nie pozwala mieć ich więcej:-(:-(
  13. Na pewno znajdzie się ten właściwy ludź :)
  14. marmosia

    Ma dom

    A tu co tak cicho????? :)
  15. Spinusia na pierwszą :)
  16. marmosia

    Ma dom

    [quote name='izuha']Czaruś jeszcze bardziej czarujący :evil_lol: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8370/obraz059c.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4342/obraz062yr.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4604/obraz060qa.jpg[/IMG][/QUOTE] Miziaki dla śliczniusia :)
×
×
  • Create New...