Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Rudziu, podczytuję wątek ale nijak nie mogę pomóc
  2. zdarza się, ze liżąc suńki wgryzają się w szef i ten może się rozejść, niestety
  3. Figuniu :Rose: :hmmmm: chyba jednak polecisz z Lonią w torbie ;)
  4. Z jakiej części? Jeśli Gaj, Tarnogaj, Wojszyce - to mogę PA zrobić
  5. Jakie wzruszające wieści
  6. no i Kota została Piesą ;)
  7. Ej, lepiej nagrodę rzeczową ... kolejnego psiaka :D
  8. To ogól i bedziem skarpetki dziergać na bazarek :D
  9. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143231-rozliczam-skarpety-i-szale-od-nikaragua-do-13x-na-sbm/page-6#entry15862067 przelałam 180zł : dla Duszka: 50zł dla Rokiego i maleńkiej: 50zł na inne psiaki: 80zł
  10. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143231-rozliczam-skarpety-i-szale-od-nikaragua-do-13x-na-sbm/page-6#entry15862067 przelałam 180zł : dla Duszka: 50zł dla Rokiego i maleńkiej: 50zł na inne psiaki: 80zł
  11. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143231-rozliczam-skarpety-i-szale-od-nikaragua-do-13x-na-sbm/page-6#entry15862067 przelałam 180zł : dla Duszka: 50zł dla Rokiego i maleńkiej: 50zł na inne psiaki: 80zł
  12. ja karmie Taste of the Wild, nie wiem czy jest zdrowa ,,,
  13. oj Maryś, to strasznie brzmi... a jeszcze straszniej na pewno wygląda :(
  14. nie podlinkowałaś pięknego banerka
  15. a ja maść/pastę na odrobaczenie psa 10kg (moja tabletki nie ruszy)
  16. nie umiem znaleźć.... przypomnij proszę link
  17. kubraczka na zimę nie będzie trzeba zakładać
  18. Pomysłów nie mam :( A wpis zrobiłam po to, żebyś wiedziała, że stale czytam wątek...
  19. No i jest artykuł :) http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,127763,16812998.html i cytują mój wierszyk :jumpie: :oops: Myślałam,że Sylwija to Sylwia, a w gazecie czytam o Edycie :niewiem:
  20. Taka, tak... Maryś do lekarza biegiem marsz!!!
  21. Ślicznota :) mix amstafa z jamnikiem ;)
×
×
  • Create New...