Widzieliście materiał o Kraksie??? http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/kraksa-ma-sprawne-tylko-dwie-lapy-ale-w-zawodach-pokonuje-zdrowe-psy,548885.html
Moja też leży na kocyku pod drzwiami gdy kogoś z nas nie ma. A jak ostatnio Goś wyjechała i nie było jej na noc, to Nika zrezygnowała z legowiska(jest koło Gosi łóżka) i poszła spać pod okno do pokoju Staśka.
Do księgarenki zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/
dla Lolkowych koleżanek zbieramy pieniądze
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-rozliczam-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji/ poszło 77zł do podziału między Ninke, manie i Felixa - jak tam podzielisz tak będzie dobrze :)