Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Przekonałyście mnie, umawiam się na odbiór fantów Edit: Jutro mam dostać te trzy kartony
  2. Widzieliście materiał o Kraksie??? http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/kraksa-ma-sprawne-tylko-dwie-lapy-ale-w-zawodach-pokonuje-zdrowe-psy,548885.html
  3. Moja też leży na kocyku pod drzwiami gdy kogoś z nas nie ma. A jak ostatnio Goś wyjechała i nie było jej na noc, to Nika zrezygnowała z legowiska(jest koło Gosi łóżka) i poszła spać pod okno do pokoju Staśka.
  4. Czy to nie z tego samego domu co Loczka u Poker i dwie biało-czarne małe sunie, które zimą były w schronie?
  5. Oj nie da rady trójce (licząc kotę)
  6. Zapiszę sobie, poczytam jak mi minie migrena
  7. Nie mam już siły, zwłaszcza, że słabo bazarki idą a ja absolutnie nie mam gdzie trzymać fantów.
  8. Do księgarenki zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/ dla Lolkowych koleżanek zbieramy pieniądze
  9. zakończony http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/
  10. Bazarek dla Mirabelki http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/
  11. Bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/
  12. Bazarek dla Baloniarek http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/
  13. Bazarek dla Kropki http://www.dogomania.com/forum/topic/147200-ksi%C4%99garenka-dla-kropki-mirabelki-i-baloniarek-do-806/
  14. Wcale im sie nie dziwie (tym rodzicom znaczy). Zawsze doświadczona, życzliwa, bliska osoba to skarb pomocny w takich chwilach
  15. Biedne Serduszko... Okropny ten Bafi....
  16. oj tak to nie może być!!!!
  17. 10?????????? Może Poker ma wolne miejsce na jedną???
  18. byle przed 25 lipca jak dla mnie ;) lub po 8.08....
  19. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-rozliczam-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji/ poszło 77zł do podziału między Ninke, manie i Felixa - jak tam podzielisz tak będzie dobrze :)
  20. Szykuje się może jakieś spotkanko podwrocławskie??
  21. To dobrze, bo do Oneczki mamy bliżej niż do WiosnaA :)
×
×
  • Create New...