Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. poszukiwania na razie zawieszone (domki przestały się odzywać)
  2. pomyliłam Pokerowe wątki ;)
  3. Cudna ta sunia :) i szczeniaki też, trzeba ogłaszać i do dobrych domków słać
  4. Zaproszę po znajomości (mam nadzieję, że nikt mnie nie pogoni) na dwa moje nowe bazarki (linki w podpisie)
  5. poprawiłam, sprawdź proszę teraz
  6. Zapraszam na dwa fajna bazarki , linki w podpisie, odbiór fantów weWrocławiu
  7. Bazar na tymczasy Mari23 http://www.dogomania.com/forum/topic/146695-holenderskie-soki-i-czekolady-smaczki-dla-ps%C3%B3w-palik-koc-do-auta-winyle-do-5v/
  8. Wielki bazar: http://www.dogomania.com/forum/topic/146695-holenderskie-soki-i-czekolady-smaczki-dla-ps%C3%B3w-palik-koc-do-auta-winyle-do-5v/(z fantami od Mariusza, Basi i Marysi)
  9. Ciuszki na tymczasy Sylwiji http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji-do-5maja/
  10. bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji-do-5maja/
  11. Bazarek na tymczasy Sylwiji: http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji-do-5maja/ zapraszam
  12. bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji-do-5maja/?p=16191662
  13. Bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/146690-fajne-ciuszki-dla-tymczas%C3%B3w-sylwiji-do-5maja/?p=16191662
  14. Och.... dziękuję, kochane jesteście :)
  15. Pozwoliłam sobie podać maila Poker pani Joannie W. (koleżance Rudzi-Bianki), bo ona ma psich kandydatów, a nie jest na dogomanii
  16. kopiuję z wątku tymczasowiczki Poker: http://www.dogomania.com/forum/topic/146393-mimi-malutka-sunia-u-nas-w-bdt/page-9
  17. Dobrze, ale bazar będę robic po niedzieli, bo w weekend mamy z córką gości urodzinowych. Alboo podaj mi link do poprzedniego bazarku i napisz co sie nie sprzedało, to skopiuje i tak bedzie mi najszybciej
  18. Jeśli dasz mi zdjęcia a nie realne fanty to oczywiście tak. Fotki i opisy poslij na maila: [email protected]
  19. Mariusz_pp ma podrzucił fanty na bazar, ale tworzyć będę dopiero po weekendzie. Juz się szykujcie ;)
  20. dałam http://www.dogomania.com/forum/topic/146660-trzy-psy-maj%C4%85-szanse-na-trzy-domki-szuka-poker/
  21. Zamieszczam post w imieniu Poker: Sensowne propozycje i odpowiedzi proszę słać bezpośrednio do niej ( na PW) lub na wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/146393-mimi-malutka-sunia-u-nas-w-bdt/page-9#entry16187166
  22. Poker - napisałaś to na wątku Baloniarek? albo na 'Przygarnę psa'? http://www.dogomania.com/forum/forum/73-przygarne-psa/
  23. To chyba zależy od psa czy wytrzyma czy nie. Moja wytrzymuje (no oprócz wyjątków gdy coś zje nie tak i ma biegunkę, ale to rzadkość)
×
×
  • Create New...