Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. A ja polecam Taste of the Wild Pacific Stream Canine (cena ok 110zł zd 6,8kg) - sprawdzone na mojej suczce, która ma kłopoty żołądkowe gdy zje coś nie takiego jak powinna
  2. Wiadomo już kiedy spotykamy się w Wojkowicach?
  3. Oby Ci się udało lepiej niż mi... bo na ciuchach pustki :(
  4. to ten wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/133382-benek-odnaleziony/
  5. Mój bazarek z podpisu jest tez dla Kropeczki
  6. Zapraszam na ciuszkowy bazarek na spłatę długu za leczenie psiaków i kotów SBM http://www.dogomania.com/forum/topic/146017-kilka-ciuszk%C3%B3w-dla-kilku-piesk%C3%B3w-do-1803/?p=16123707
  7. Bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/146017-kilka-ciuszk%C3%B3w-dla-kilku-piesk%C3%B3w-do-1803/
  8. Bazarek ciuszkowy: http://www.dogomania.com/forum/topic/146017-kilka-ciuszk%C3%B3w-dla-kilku-piesk%C3%B3w-do-1803/?p=16123707
  9. Widać, ze moderatorzy w ogóle się już nie interesują tym co się dzieje na dogo :(
  10. Czyli się powoli ;) przyzwyczaja do wszechobecnych kotów ;)
  11. Bo pewnie nie było odpowiednich badań, więc nie wiedzą
  12. nie ma ogłoszeń
  13. Nie, Nika nawet na kolana się nie pcha... no chyba, że po za domem gdzieś jesteśmy, na wyjazdach np lubi wskakiwać i spać na fotelach, ale nie z nami
  14. Basieńko, tak mi przykro.... przytulam Cię bardzo mocno
  15. Miałam Foresto dwa lata temu, ma tę zaletę, że jak się zamoczy to podobno nie traci właściwości, no ale strasznie jest drogi. Zwykle kupuję kiltix (jest trochę tańszy), ale jeszcze nie zdążyłam kupić. Zwykle i tak dokrapiam czasem advantixem.
  16. Przeczytałam, że już kleszcze atakują.... szybciutko nakropiłam Nikę :)
  17. Ważne jest żebyście jej same dobre strony szkoły pokazywały, warto pójść kiedyś do szkoły np jak będzie tzw dzień otwarty i pokazać , ze tam też jest fajnie. Inaczej niz w przedszkolu ale i tak fajnie
  18. To nie dobrze... dlatego coraz więcej ogłoszeń, reklam i postów niezgodnych z regulaminem się pojawia :(
  19. jack russel to to nie jest ;) , ale dobrze że właściciel go odebrał :)
  20. Locio-pilnowacz :) Może dorabiać jako opiekun do dzieci :)
  21. z czwórki modów bazarkowych , od jesieni tylko Pianka bywa na dogo
  22. Też tak robię, uciekam z wątków na których się kłócą , a odwiedzam tylko moje 'stare', na których się zasiedziałam i zaprzyjaźniłam
  23. Nie mam co napisać, ani jak pomóc. Mogę jedynie posłać trochę ciepłych myśli...
  24. oby to długo nie trwało
×
×
  • Create New...