A ja polecam Taste of the Wild Pacific Stream Canine (cena ok 110zł zd 6,8kg)
- sprawdzone na mojej suczce, która ma kłopoty żołądkowe gdy zje coś nie takiego jak powinna
Zapraszam na ciuszkowy bazarek na spłatę długu za leczenie psiaków i kotów SBM
http://www.dogomania.com/forum/topic/146017-kilka-ciuszk%C3%B3w-dla-kilku-piesk%C3%B3w-do-1803/?p=16123707
Miałam Foresto dwa lata temu, ma tę zaletę, że jak się zamoczy to podobno nie traci właściwości, no ale strasznie jest drogi. Zwykle kupuję kiltix (jest trochę tańszy), ale jeszcze nie zdążyłam kupić.
Zwykle i tak dokrapiam czasem advantixem.
Ważne jest żebyście jej same dobre strony szkoły pokazywały, warto pójść kiedyś do szkoły np jak będzie tzw dzień otwarty i pokazać , ze tam też jest fajnie. Inaczej niz w przedszkolu ale i tak fajnie