Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147356-powolutku-b%C4%99d%C4%99-rozlicza%C4%87-kosmetyki-myd%C5%82a-szampony-i-%C5%BCele-z-niemiec/przelałam 53zł na konto SBM dla Kropki
  2. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147356-powolutku-b%C4%99d%C4%99-rozlicza%C4%87-kosmetyki-myd%C5%82a-szampony-i-%C5%BCele-z-niemiec/przelałam 53zł na konto SBM dla Mirabelki
  3. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147356-powolutku-b%C4%99d%C4%99-rozlicza%C4%87-kosmetyki-myd%C5%82a-szampony-i-%C5%BCele-z-niemiec/poszło 106zł na konto Ninki
  4. zakończony
  5. zakończony
  6. W poniedziałek mogłabym podjechać do schronu. Poker masz też wtedy może czas?
  7. na pewno :) Mama_Alfika walczy u mnie na bazarku o 4kg materiału na poszewki ;)
  8. jasne :) to wpłacę zaraz na Hortensję :) bo ma wiekszy dług
  9. z jednego bazarku (wspólnego na wszystkie staruszki ) mam 227zł: podzielę tak: 107zł dla kikou, a resztę (120zł) na pozostałe staruszki. Komu mam przesłać pieniądze: Suni2000? z drugiego (tylko na staruszki u kikou) będzie 53zł (czyli razem 160zł)
  10. Uzbierałam ponad 200zł z bazarku i potrzebuję konto do kikou, żeby jej przesłać pieniądze na staruszki
  11. nie otwieraja się zdjęcia...
  12. minęło dużo czasu a ja nie mogę zamknąć starego bazarku bo nie dostałam potwierdzenia tych wpłat
  13. .................................
  14. ~~~~~ zapraszam na OSTATNI PRZEDWAKACYJNY BAZAR RESZTKOWY ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-zapraszam-na-ostatni-przedwakacyjny-bazar-resztkowy-do-ko%C5%84ca-czerwca/?p=16268654
  15. ~~~~~ zapraszam na OSTATNI PRZEDWAKACYJNY BAZAR RESZTKOWY ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-zapraszam-na-ostatni-przedwakacyjny-bazar-resztkowy-do-ko%C5%84ca-czerwca/?p=16268654
  16. ~~~~~ zapraszam na OSTATNI PRZEDWAKACYJNY BAZAR RESZTKOWY ;) tez dla Ninki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-zapraszam-na-ostatni-przedwakacyjny-bazar-resztkowy-do-ko%C5%84ca-czerwca/?p=16268654
  17. ~~~~~ zapraszam na OSTATNI PRZEDWAKACYJNY BAZAR RESZTKOWY ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-zapraszam-na-ostatni-przedwakacyjny-bazar-resztkowy-do-ko%C5%84ca-czerwca/?p=16268654
  18. Tak czytam po kolei o wszystkich Pokerowych tymczasach i myślę , że powinnam Nikę na wychowanie do Pokerów wysłać.... Tylko nie wiem czy stawka dzienna mnie nie przerośnie ;)
  19. A dla tych, którzy potracili wszystkie subskrypcje jest rozwiązanie :) Należy wejśc po zalogowaniu w ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC. Potem z boku, po lewej stronie należy wybrac funkcję TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ. I zaznaczyc okres, z jakiego ma byc ta zawartosc. Np. rok. To będzie odpowiednik MOJEJ ZAWARTOŚCI, która po awarii jest pusta. Potem już wchodzic sobie po zalogowaniu z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC. (Jeśli wyłączy się funkcję TEMATÓW, W KTÓRYCH..., to znowu Nowa zawartośc stanie się zbiorem wszystkich postów ze wszystkich watków).
  20. Jeszcze 'resztkowy' bazar dla nich na dniach zrobię
  21. coś tam jeszcze zostało, gdybyś potrzebowała... kikou podaj mi na PW nr konta proszę
×
×
  • Create New...