Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. też zawsze myślałam, że ona jest większa... taka na zdjęciach wygląda
  2. czytam z zapartym tchem...
  3. Jestem oczywiście i ja zacisniętymi kciukami
  4. może interes w tym jakiś mam ;)
  5. przepisuję z wrocławskiego watku
  6. spacery są zdrowe :)
  7. może PA trzeba zrobić? w zależnosci od strony miasta albo Poker (najlepsza jest w wizytach i mam nadzieję , że bedzie mogła) albo ja możemy pomóc
  8. przekażę, ale oni chyba szukają trochę młodszego (tak do 5 lat)
  9. Sąsiadka pochowała niedawno swojego psa-staruszka. szuka nowego przyjaciela. W typie labradora, wiek do ok 5 lat, barwa obojetna (pies nie suka) . Może ktoś ... cos??
  10. Loluś bądź koleżeński!
  11. sama nie wiem ;) od wiosny je karme bosch light, nie daje jej orzechów włoskich (czasem dostawała 1-2 żeby miała zajęcie), no i nad morzem dużo biegała
  12. znalazłam na wątku baloniarek
  13. i udało się :) szeleczki zrobiły się luźne :) Na domowej wadze Nika wazy 8,5kg czyli już nie 10kg :) Pod koniec miesiąca idziemy na szczepienie to zważymy dokładniej :)
  14. wszędzie tak samo sucho :(
  15. Ale super: Karmelek do domku :) a Poker pewnie już za kolejną biedą się rozgląda ;)
  16. żeby tylko z kupami.... moja dodatkowo wymiotuje.
  17. A Karmelek ujawnił dziś kolejne zdolności.Tym razem złodziejskie. Przyjechała do mnie koleżanka z wnukami, postawiłam kanapki na stole i słyszę krzyk.Okazało się ,że łobuz po krześle wskoczył na stół, złapał kanapkę z szynką i w nogi na legowisko.Zanim dobiegłam zdążył pochłonąć szynkę. Na stole były też kanapki z żółtym serem ,ale jakoś się nie pomylił. oj też dobrze znam taka psinę ;)
  18. Cioteczka Poker zaprasza motocyklistów na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148166-koszulka-z-ochraniaczami-ozone-armor-na-motor-do-1108g22/
  19. Zostały mi fanty z bazarku od teresaa (część z tych: http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczaony-do-zamkniecia-ostatni-przedwakacyjny/), może ktoś chciałby je ode mnie przejąć i wystawić na kolejnym bazarku (może na FB?)???
  20. poszukaj na Allegro: http://allegro.pl/odznaczenia-polska-50455 tam ceny sa od 1,50zł do kilkuset w zależności od odznaczenia
  21. tak łatwiej pooglądać: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=896391547100420&id=100001887503722&pnref=story
  22. No proszę jaki nowy LOLO :) mojej też jedzie z pyska, ale szkoda mi ją usypiać do zabiegu... i od dwóch lat biję się z myślami....
×
×
  • Create New...