zaglądającym do Loczki, a pamiętającym białaskę powiem, ze spotkałam ja ostatnio na moim osiedlu (spotkanie nie było miłe niestety bo moja Nika ją ostro zaatakowała). Ma dom - młode małżeństwo.
Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Mirabelki 85 zł
Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Kropki i Mirabelki 170zł (czyli po 85zł dla każdej z nich)