Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. zaglądającym do Loczki, a pamiętającym białaskę powiem, ze spotkałam ja ostatnio na moim osiedlu (spotkanie nie było miłe niestety bo moja Nika ją ostro zaatakowała). Ma dom - młode małżeństwo.
  2. a mi ostatnio się nic tam nie pokazuje...
  3. Widocznie za mało kosmaty dla nich ;) Może jeszcze się dogadają....
  4. no dokładnie... są ludzie, którzy właśnie wtedy mają czas zając się nowym zwierzakiem (Nika jest z 13 grudnia ;) )
  5. może ktoś (kto nie wyjechał na urlop) mógłby pomóc......................
  6. kliknij w prawym górnym rogu:Śledź ten temat
  7. padłam ze smiechu :) http://i57.tinypic.com/29furg2.jpg Fajnie, że maleńka ma imię po babci :)
  8. Kluska mieszka na wrocławskim Gaju
  9. podczytuję z zaciekawieniem :)
  10. no ciekawe... skoro taka zazdrośnica... ale jeśli On jest większy , to może nie da rady :)
  11. oj tak, nawet za bardzo ale latem ma szansę ciut schudnąć , bo częściej wybieramy się na dłuższe spacery
  12. czekamy na wieści ze spotkania bliźniaków
  13. Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Kropki 85 zł
  14. Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Mirabelki 85 zł
  15. Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Kropki i Mirabelki 170zł (czyli po 85zł dla każdej z nich)
  16. Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Niniki 70zł
  17. moja też tak kiedyś zrobiła :) ale może raz czy dwa... bo nigdy nie dostaje więcej niż by zjadła ( a zwykle nawet mniej ;) )
  18. Zaglądam radośnie (córka dostała się na te studia, na które chciała)
  19. to poczekam aż się wyurlopuje ;)
  20. Dobrze, że mieszkamy po rożnych stronach miasta i nasze psy się nie spotkają , bo mogłoby być groźnie dla obu ;)
×
×
  • Create New...