Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. bazar już się robi :)
  2. ale SUPER!!!!!!! bazar dla SBM robi się :)
  3. dlaczego za daleko? jak dajesz dobry dom to przecież i na końcu świata mógłby być :)
  4. Ząbki wyczyszczone, pazur obcięty i Nika jak nowa : teraz śpi na tapczanie (póki jej mój mąż nie zgoni)
  5. Dziś rano miałam ok 5 pobudkę i musiałam z nią wyjść.Ale w dzień jest już dobrze
  6. ale dziś się najadła czekolady :( 200gramowej! Na szczęście całe popołudnie zwraca Wygrzebała z torby zaklejona kopertę , wyciągnęła z niej czekoladę w kartoniku i .... koperta: resztki:
  7. Basieńko, bo ona już odchudzona 15% :)
  8. Ale super :) Doczekała się Nineczka :)
  9. Dziś Nika, na swoich krótkich łapkach dzielnie wlazła na Szczeliniec Wielki :) Pokonała kilkaset schodów w górę i w dół :) I tylko trzy razy na metalowych , siatkowych stopniach musiałam ją przenieść, żeby nie połamała łapek. mam nadzieję, że dostanę zdjęcia od córki :)
  10. Czyli czekamy na wieści z domku
  11. dobry wieczór :) śledzę losy Ninki oczywiście :)
  12. oj Maryś, u Ciebie zawsze tyle bied...
  13. uhandlowalismy za ponad 500zł :) powoli będę rozliczać i słać kasę dla marysinych psiaków :)
  14. .......
  15. Uciekała z wagi u weterynarza :) ale waży około 8,5kg :) Za tydzień idziemy czyścic zęby i będzie jak nowa :)
  16. jak chcesz jakiś rozmiar skarpetek czy stopek (bawełna chyba 95%) to piszesz mi na PW ile szt jakiego rozmiaru a ja sprowadzę takie na bazar :) Zeby nie gromadzić niepotrzebnych ;)
  17. Witam planuję bazar skarpetkowo-majtkowy dla SBM i zbieram zamówienia (na rozmiary) :)
  18. Witam planuję bazar skarpetkowo-majtkowy dla SBM i zbieram zamówienia (na rozmiary) :)
  19. a na bazarku z cebulkami nie byłaś ;)
  20. Jak dojdzie paczka od Iwonki, to prosze dać mi znać. Może uda mi się po pracy podjechać jakos, odebrać i zerknąć na Gryzię - Gigę :)
×
×
  • Create New...