Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. to niezrozumiałe dla mnie, że tak można...
  2. ......................
  3. Po męskie i młodzieżowe ciuchy zaprasza POKER http://www.dogomania.com/forum/topic/333813-dla-pan%C3%B3w-i-m%C5%82odzie%C5%84c%C3%B3wdo-1311g22/
  4. Może nie powinnam się z nagła wypowiadać, ale nasuwa mi się jedno pytanie: Czy psica ma ogłoszenia? Czy ktokolwiek szuka jej domu??
  5. smutne... ale dobrze, że choć jakiś czas była szczęśliwa :)
  6. ..............................
  7. ..................................
  8. ze skarpetkowego bazarku wyszło o. 270zł, poślę na konto na dniach
  9. nie dużo, chyba 4 pary albo 5 ;) Wspaniale się czyta Pana opowieść
  10. http://postimage.org/?lang=polish
  11. kilka par zostało mi po bazarku, jakbyście marzły jeszcze w stópki to po obniżonej cenie można je jeszcze nabyć :)
  12. Moderatorzy tu w zasadzie już nie zaglądają , ani nie reagują na PW. Ale skoro, jak czytam, suki nie ogłaszasz ale uważasz za swoją , to nie mozesz zroibić na nią bazarku
  13. Dobre wieści :) A ty Aniu zbieraj się do córki :)
  14. Raz kiedyś weszłam z Niką do autobusu, ktoś ja nadepnął i bardzo zapiszczała ( ja akurat kasowałam za nią bilet). Kierowca wyskoczył z kabiny i okrzyczał mnie grożąc wyrzuceniem z autobusu (była na smyczy, z biletem, w kagańcu). I cóż że prawo było po mojej stronie
  15. zgodnie z przepisami niestety pies musi, niezależnie od wielkości regulaminhttp://www.bip.mpk.wroc.pl/mpk/regulamin-przewozow/962,Regulamin-przewozow.html punkt 9
  16. Ja nie za złoścliwości , ale z dbałości o Ciebie napisałam. No to chociaż czapkę załóż na wilgotne , żeby się nie przeziebiać :)
  17. i z tym się zgodzę w pełni :) zwłaszcza jesienią i zimą :)
  18. Takiej kwoty to na bazarkach nie uzbieramy :(
  19. och znam to spojrzenie jak wychodzimy a Nika zostaje :(
  20. Bazarek dla SBM :) zapraszam po znajomości :)
  21. Bazarek dla SBM :) zapraszam (wejście przez zdjęcie) Co zostało: 2b cieplutkie czerwone rozm 38-42 8 , biało-niebieskie rozm 39-42 10 i 12 (bez tych w kropki) 16,(bez najciemniejszych),18 25 męskie rozm 43-46 najjasniejsze
  22. Bazarek dla SBM :) zapraszam
  23. Bazar dla BUBLA http://www.dogomania.com/forum/topic/333639-skarpetki-i-majtki-na-bubla-i-innych-do-26x/?p=16603070
×
×
  • Create New...