Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Masz więcej jej zdjęć? Ale nie tych z wątku Milki, bo te juz ogladałam :)
  2. Więc trzymamy kciuki za szybki powrót do formy :)
  3. To ja się dopomnę o zdjęcia Niufka :loveu: Jakies aktualne ;) A i życzę aby Twoje marzenie o drugim niufku szybko się spełniło :loveu: Wymiziaj piecha :loveu:
  4. [quote name='deer_1987']a kiedy bedzie to w przyszlosci? :)[/QUOTE] Niestety, póki co nie mamy warunków na dwa psy :( Kolejny pies dopiero będzie, albo jak Cesara zabraknie:( albo jak ja będę miała dom z warunkami na więcej niż jednego psa, a to napewno nie będzie prędko :( Gdyby to tylko ode mnie zależało to bym wzięła jakąś malutką kruszynke na dt, ale niestety rodzice się napewno nie zgodzą. [quote name='Niufciak']Weź Zulę :loveu: Będziesz miec wspaniały duet :loveu: Ja marzę żeby mieć 2 niufy, ale niestety na razie nie realne :)[/QUOTE] Gdybym mogła już by była u mnie :loveu: Mam nadzieję że znajdzie wspaniały dom :loveu:
  5. Najbezpieczniej by było, gdybyś nie puszczała Scoobiego w miejscach zapsionych luzem, tylko na lince.
  6. ja także przed świętami walczyłam z grypą żołądkową.
  7. Nienawidzę takiej pogody... U nas tak było ostatnio, spacery deszczowe... [SIZE=4]Wiecie co? Juz dawno sobie zaplanowałam, że w przyszłości wezmę podhalana ze schronu. :)[/SIZE]
  8. Dawno mnie nie było, ale nadrobiłam :)
  9. Moje marzenie : galopem po plaży :loveu: ale póki co nie dospełnienia, wszyscy mający jakies normalne warunki z końmi sie polikwidowali :(
  10. Dzien dobry Kostek! Co tam u Ciebie? Sa jakies wieści jak sie chłopaczek sprawuje?
  11. Milka taki sympatyczny pyszczek ma :loveu::loveu:
  12. [quote name='deer_1987']pogody Wam zazdroscimy :D[/QUOTE] tylko wczoraj taka była i tez nie przez cały dzień :( [quote name='Niufciak']Siemka miśki ! :loveu: Słodki pychol ma ten twój białasek :loveu: [URL]http://img441.imageshack.us/img441/350/86875303.jpg[/URL] to zdjęcie jest zaj*biste :loveu: ach ta beztroska ;)[/QUOTE] Dzięki :loveu:
  13. Co tam u Neski?
  14. Zawsze to 8 kocich łap do pomocy :loveu: :evil_lol:
  15. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4766/43876506.jpg[/IMG] Moje bardzo mizerne wypociny .
  16. Dziękuję za uwagi :) Będe mysleć o tym na przyszłość :)
  17. [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3104/16271586.jpg[/IMG] Szarpaki. Niestety starczyło materiału tylko na jeden długi.
  18. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1023/57088399.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9981/56337498.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7451/28991017.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5424/27331578.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8799/13922888.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/350/86875303.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2331/94145587.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2896/17725209.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3053/24534977.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1592/92173549.jpg[/IMG]
  20. Wczoraj fajnie wyszło słoneczko, dlatego są i zdjęcia: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2520/53535901.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1378/62443326.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7268/33769404.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8274/13962949.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5789/29095989.jpg[/IMG]
  21. Jak dla mnie minimalnie szkoda, że tylna łapeczka ucięta ;) Moje wypociny: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1023/57088399.jpg[/IMG]
  22. widze że myślałaś o obroży z kolcami, mi taka sie zawsze marzyła, ale mama mi skutecznie z głowy wybiła, bo powiedziała, że nadzieje nas pies na to i niechcący krzywde nam zrobi, a juz znalazłam czarną, taką około 4 cm skórzaną za 20 zł...
  23. [B]Lawendowa[/B] Twoje zdjecie bardzo mi sie podoba, jak dla mnie świetne :)
×
×
  • Create New...