Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Podziwiam dwa kierunki na raz i to nie po polsku :) 7 lat juz w Szwacji jesteś? Długo :)
  2. [quote name='deer_1987']Wazne ze sa w ogole zdjecia :loveu:[/QUOTE] Też tak myślę :)
  3. Zdjęcia takie, a nie inne ze względu na pogodę :(
  4. Mam troszke zdjęc! Oto prawdziwa miłośc między kotami :loveu: Mruczek twierdzi że go nie ma : Ooo znaleźli mnie jednak Luśka: I Cesar:
  5. Kurde ale ja mam tu zawsze do nadrabiania :D Super się Shery bawiła z tym psiakiem, takie skoki, wyginaniua prześmieszne :loveu:
  6. hmm, a tak sobie teraz myślę, może jeszcze pana Marka z Bogatyni zapytać sie o miejsce w hoteliku mozna by było. Oczywiście jak będą już deklaracje, ale to trzeba rozgłaszać koniecznie wątek.
  7. Witamy się u pieknego spanielka :loveu: Zapraszamy do nas ;)
  8. Ale zdjęcie :loveu: Czekamy na więcej ;)
  9. Gratuluję sukcesów :loveu: A gdzie fotki? I Cesar czeka na spacer z Brunem!
  10. pokaż wilka i rysia :) Ja za to narysowałam psa, to mój pierwszy rysunek więc trochę tandetny, jak bedę miała chwilę to zrobię zdjęcie i dodam ;)
  11. Ale fajnie że macie galerię! :)
  12. Dopiero przczytałam :( Owco biegaj już zdrowy za TM :(
  13. Życzymy Wesołych Świąt! understandme&Cesar
  14. Kostku w góre! Życze wszystkim wesołych świąt! :)
  15. Ale sesja fajna :loveu: Wesołych Świąt! :)
  16. Cesar wąchał i patrzył czy ja to widze, jak zobaczyłam to już było ok i mogliśmi iść dalej. Kiedyś znalazł martwego jastrzębia :D
  17. No dawaj te obiecane fotki! :) I Wesołych Świąt ;)
  18. Cześć! Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy understandme i Cesar :)
  19. Życzymy Wesołych Świąt! I czekamy na nowe zdjęcia :)
  20. Upominam się o nowe zdjęcia ;) I życzę Wesołych Świąt! :)
  21. Hej! Wesołych Świąt życzy understandme&Cesar, wymiziaj Lastiego :loveu:
  22. Ale się fajnie bawią :loveu: Życzymy Wesołych Świąt :)!
  23. Wesołych Swiąt życzymy :)
×
×
  • Create New...