[quote name='wikikoniki']Autorka "psy, rachel i cała reszta wydała teraz nową książkę - "spacer po szczęście", dostanę ją na święta, ale po przeczytaniu tej pierwszej wierzę, że będzie równie fantastyczna...
Super wątek ;)[/QUOTE]
Napisz jak przeczytasz co o niej sądziesz, czy fajna :)