Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Karro

    Furminator

    Witam, mam pytanie, czy furminator nadaje się dla podhalana? I jaki typ tzn rozmiar? Z góry dziękuję :)
  2. http://img404.imageshack.us/img404/630/dsc0041ix.jpg mam takie same kapcie :D moje kupione w nowym targu u góralki :D
  3. [URL]http://img267.imageshack.us/img267/3070/p1120056.jpg[/URL] - Znajdź różnice :evil_lol:
  4. Cześć czwartkowo :) Pozdrawiamy i miziamy zwierzaki :)
  5. Hej co tam u Was? co tu tak ciuchutko? mało zdjęć ;)
  6. To my trzymamy kciuki za DS!! :multi:
  7. Widze ze swieta udane. A jak sunia znosi sylwestra? Mam pytanie co do tej obrozy w malowane afgany a mianowicie slyszalam ze to od taks jest? I mozna zamowic kazda rase na obrozy?;) nie sciera sie to? ;)
  8. A ja podrzuce Brinkę
  9. A ja dopiero teraz zobaczyłam że Ruby nie ma ogonka.
  10. A jak sie ona dzisiaj czuje?
  11. winter mimo takiefo urwania głowy masz czas dla Kostusia - jestes niesamowita :)
  12. Ale Torcia hasa sobie. Uwielbiam zdjecia szczesliwych psiakow :) a jak Twoje samopoczucie?
  13. Oj Zorba taka fajna, ładna na zdjęciach a taka nieciekawa historia... :( Ja tez się u Was czasem gubię, kazdy o czym innym gada :D
  14. Żyjecie jeszcze z Satorkiem? Pokazuj miśka nam ! :)
  15. Jakie zdjęcia zimowe :loveu: Przychodź zimo, przychodź! :)
  16. Wiecie co? Zaczynamy się w końcu z Cesarem rozumieć... rozumieć bez słów, wystarczy spojrzenie i oboje wiemy czego chcemy. Wkońcu moja praca nad nim włożona zaczyna owocować. Nasza nić porozumienia zacieśnia się, jestem taka szczęśliwa, jeszcze tak nie było, on czuje co chcę, czego potrzebuję , nie muszę mu tego mówić i w drugą stronę tak samo, ja wiem czego Cesar chce. Przytoczę tu takie bardzo mądre słowa: " Ale trud włożony w wychowanie opłaci się nam napewno" Dodaję dwie fotki wykopane, zrobionę 31 grudnia:
  17. Ale szybko czas lecie jeszcze troszkę, ponad tydzień i Milka będzie z Wami :) Ale szybko czas leci :) Pozdrawiamy :)
  18. Pisał może cos pan Marek nowego o Kostku? :)
  19. Faktycznie, Abi chodzi jak starszy piesek, jednak bije od niego taka mądrość w oczach, złapał mnie chłopak za serce no...
  20. Prywatna wiadomosc :) jak klikniesz w nazwe uzytkownika masz mozliwosc wyslania pw.
  21. [quote name='basia']Już tyle nie dziękujcie tylko proszę nas fotkami zasypać "w podzięce" ;)[/QUOTE] Fotki przydałyby się ;)
  22. Ja polecam Arthrovet, u mojego podhalan się sprawdza, przed stosowaniem tego mieliśmy problem ze stawami .
  23. Hej hej :) Zyczymy powodzenia w nauce nowej komendy :)
  24. [URL]http://img833.imageshack.us/img833/5450/img3940l.jpg[/URL] świetne :loveu: te spojrzenie magiczne :loveu: A psiaczki i kociaczki z przytuliska takie do kochania tylko... :(
  25. Mi też strasznie brakuje śniegu, czuję się jak w listopadzie a ni w styczniu :( A takie fajne zimowe fotki by były ...
×
×
  • Create New...