Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Czesc! Milo widziec znowu zdjecia :)
  2. [quote name='magdabroy'] Byliśmy z mężem na porannym spacerku z Torą (godz.9) i mówię mu, że za kilka miesięcy skończy się spanie w niedziele do której chcemy. A on na to: -Ty będziesz wstawać, a ja będę spał :angryy: To się nazywa kochający mąż :diabloti: [/QUOTE] W mojej rodzinie bywała taka rozmowa między facetem a kobietą - Chodź idziemy. - To idźcie :evil_lol: Kochający mąż a jakże :evl_lol:
  3. Dobrze, że kolejny obserwator się pojawil :loveu:
  4. kurcze niedobrze allegro postąpiło, niedobrze :shake:
  5. Ale super zdjęcia spacerkowe :) :loveu:
  6. Witamy się! Co jakiś czas tu zaglądałam, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić. Etna jest piękna :loveu: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ;)
  7. Ale mieliście super spacerek :loveu: Jakie zabawy :loveu:
  8. Witamy się u przepięknego pręgusa! Czekamy na zdjęcia i zapraszamy do nas ;)
  9. Milka ma słodziutki ogonek! :) Ważne że zrobiła postępy w dt! :)
  10. [B]Monika_1584[/B] Pierwsze mi się podoba :) Drugiejak dla mnie poprostu mało ciekawe, może bym ociupinkę podostrzyła. Trzecie i czwarte - bardzo, bardzo fajny pomysł, ale przeszkadzają mi ścięcia niektórych płatków i faktycznie trochę za ciemne ;) 5 - jak dlamnie pies jest za ciemny. Kiciuś fajny, ale w ostatnim przeszkadza mi ścięcie uszu i bródki, aha i jeszcze w tym zdjęciu gdzie kotek się myje, poza tym że zdjęcie wydaje mi się poruszone spróbowałabym dac ostrość na kotka pyszczek a nie na łapkę. :)
  11. Są jakieś wieści?
  12. Czy na forum podhalana zostal ogloszony?
  13. ścięte łapy - to przedewszystkim razi, fajny psiak :)
  14. Hej! Wiesz, że już tylko kilka dni do niesamowitego oczekiwanego przez wszystkich zdarzenia ? :loveu:
  15. westie_justa ten haszczak to Dora? ;) liczne dziewczyny robicie te psiaki graficznie. Ja bym chciała zobaczyć w takim wydaniu mojego Cesara ;):D
  16. Tzrymam kciuki za nowy domek, który mozna rzec jest o krok!
  17. Dobry pomysł z tym metrem! :)
  18. Dobre wieści! czekamy na zdjęcia pięknisia :)
  19. Jak dla mnie pierwsze to tak ciut za mało ostrości na piesku, ale fajne fajne :) I w trzecim to coś co zasłania pyszczek psa (patyczek? źdźbło trawy?) mnie drażni ;) Ale ogólnie fajne, podobają mi się :)
  20. Karro

    Furminator

    Dzięki toyoto za opinię :)
  21. Karro

    Furminator

    [quote name='toyota']Zdecydowanie Camara odradzała. Furminator nie dociera do podhalańskiego podszerstka. (Mam furminator, ale nie mam jak sprawdzić, bo niestety nie ma już mojego podhalana :(. )[/QUOTE] Kurczę, bo rozczesywanie i wyczesywanie podszerstka dużo czasu mi zajmuje :( Chciałam sobie ułatwić. A może chcesz odsprzedać furminator? ;) Spróbowałabym :)
  22. To dobrze że Pasja tak zniosła sylwestra :) dzięki za odp dot. obroży :) czekamy na nowe fotki ;)
  23. To jest świetne zdjęcie ! :loveu::loveu: [url]http://img708.imageshack.us/img708/5798/img3979bt.jpg[/url]
×
×
  • Create New...