[B]Monika_1584[/B] Pierwsze mi się podoba :) Drugiejak dla mnie poprostu mało ciekawe, może bym ociupinkę podostrzyła. Trzecie i czwarte - bardzo, bardzo fajny pomysł, ale przeszkadzają mi ścięcia niektórych płatków i faktycznie trochę za ciemne ;) 5 - jak dlamnie pies jest za ciemny. Kiciuś fajny, ale w ostatnim przeszkadza mi ścięcie uszu i bródki, aha i jeszcze w tym zdjęciu gdzie kotek się myje, poza tym że zdjęcie wydaje mi się poruszone spróbowałabym dac ostrość na kotka pyszczek a nie na łapkę. :)