Jak przychodzisz po szkole, pies na ciebie skacze, a ty go wtedy gałszczesz to tylko pochwalasz jego zachowanie! Przywitaj się z nim dopiero kiedy się uspokoi. Poczytaj troche o wychowaniu psa, p. Mierzwińską chocby jej blog w internecie, czasami fajne artykuły można znaleźć na Onet Pies. Zacznij naukę komend szczeniaka, ustal mu granice, wyraźnie pokaż co wolno i co nie. No i bądź konsekwentna!
Pozdrawiam