Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Hej :loveu: Ale fajne macie wspólne spacerki z różnymi psiakami :loveu:
  2. A gdzie jakies nowe zdjęcia ? ;)
  3. Malutki Jetsan, malutki :evil_lol:
  4. Fajnie że już masz aparat, teraz musisz się z nim zaznajomić i poznac jego możliwości :loveu: Ale się zdjęć psiaków naoglądałam, pięknie się prezentują :loveu:
  5. Neron jak stróż Marysi :loveu:
  6. Ale się kochaja :loveu: Zapraszamy do nas, bo dawno nie byliście ;)
  7. kurcze coś cięzko ruszyć ten wątek...
  8. Bardzo fajne zdjęcia robisz :loveu:
  9. Ufff nadrobiłam wszystko :) Ale Milka pięknieje :loveu:
  10. hej sunieczko :( czy to jest nowotwór? Postaram się załatwić bannerek dla Malutkiej.
  11. ja narazie zapisujea
  12. Czssc Kostek! Hop do gory ;)
  13. [quote name='piescofajnyjest']ale Kostus wycalowany;)[/QUOTE] Należy mu się ;)
  14. Czarodzieje sa wsrod nas :evil_lol:
  15. Akurat mieszkam w malutkim micaeście i albo tutaj osoby zajmuja sie porzadnie psem, albo nie zajmuja sie nim wcale. Ale slyszalam o takich przypadkach jak mowisz:)
  16. Moj tez tak siedzi i czeka na komende ;) u wiekszosci osob z ktorymi rozmswialam tak jest :)
  17. Kajusza jak dla mnie to pierwsze zdjecie wydaje sie ruszone i nieostre. Drugie ma krzywy horyzont, mozna to wyprostowac nawet w picassiw. Trzecie - przeszkadzaja mi trawy zaslaniajace psiaka, jak dla mnie poza tym ok. W czwartym przepalone niebo, albo mi sie wydaje.
  18. Rosyjska pieknośc się pojawiła :loveu:
  19. Jak dla mnie bez trawy to już zupełnie super :loveu:
  20. [quote name='winter7']Tak, ale ja lubię takie artystyczne zdjęcia :) Zawsze lepiej wpadają w oko.[/QUOTE] Co prawda, to prawda...:)
  21. Mi się zdjęcie równiez podoba, te spojrzenie :loveu: ale te 2 trawki zasłaniające psiaka na tłowiu i uchu drażnią mnie troszeczkę ;)
  22. ......................... pomyłka ;)
×
×
  • Create New...